Dobruška „orámovala“ přestávku dvěma góly

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Týniště přivezlo z Úpice vůbec první podzimní body ze hřiště soupeře.

10.10.2017

Krajská fotbalová I. A třída: SK Dobruška - MFK Trutnov B.Foto: Deník/ Leoš Dragúň

Krajská fotbalová I. A třída pokračovala zápasy devátého kola.

Dobruška rozhodla o výhře nad béčkem Trutnova slepenými góly v závěru prvního a na začátku druhého poločasu. Týniště v Úpici po remíze 2:2 uspělo v penaltovém rozstřelu a poprvé v letošní sezoně bodovalo na hřišti soupeře.

Dobruška - Trutnov B 3:1

Fakta – branky: 8. Mikušík, 45. Čopík, 48. Valášek – 9. Groer. Rozhodčí: Kánská. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 2:1. Dobruška: Pěnička – D. Eimann, P. Krahulec, J. Effenberk, Dědeček (78. Vrátný) – Majer, Gerža, Mikušík, Čopík (87. Hubáček) – Valášek (69. Malý), Hájek (89. B. Bohuňovský).

Lukáš Gerža, trenér SK Dobruška: „Po většinu utkání jsme byli více na balonu a dokázali si vytvořit i více brankových příležitostí. A to rozhodlo o výsledku. Opět děkuji všem hráčům za kolektivní výkon a to zvlášť ve druhém poločase.“

Úpice - Týniště n. O. 2:2, pen. 4:5

Fakta – branky: 45. Luštinec, 69. Hanzlík – 9. Mládek, 64. Matoušek. Rozhodčí: Janeček. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (69. M. Winkler). Diváci: 120. Poločas: 1:1. Týniště n. O.: Hlaváč (87. Baťha) – Tomášek, Horák I., Repák, Huňák – Forejtek, Matoušek, Šreibr (37. Horák II.), Mládek – Fidra, Voda.

Lukáš Ráček, vedoucí mužstva SK Týniště nad Orlicí: „Na těžkém terénu jsme soupeře přehráli a jen díky výborným zákrokům domácího gólmana, smůle v koncovce a nesmyslně neuznaného gólu si odvážíme pouze dva body. Naše první letošní body ze hřiště soupeře.“

10.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Adolf Klepš

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.