Krajská fotbalová I. A třída měla na programu zápasy 25. kola.

Dobruška v duelu s poslední Bílou Třemešnou potvrdila roli favorita a nastřílela beznadějně poslednímu týmu deset gólů. Hosté přijeli pouze o deseti hráčích a bez realizačního týmu, čímž jejich lavička zela prázdnotou. Utkání se hrálo v přátelském duchu, rozhodčí Kubec nemusel udělit ani jednu kartu. Od větší prohry zachránily Bílou Třemešnou jak zákroky gólmana Lukáše Zlatníka, tak nepřesná koncovka domácích hráčů.

Zraněnými zdecimované Týniště dalo v Roudnici příležitost řadě dorostenců. Oslabený tým z Olšiny sice třikrát inkasoval, ale herně držel s domácími krok.

V příštím kole se okresní duo střetne s nováčky: Týniště přivítá Polici a Dobruška zajíždí do Kobylic.

Dobruška - Bílá Třemešná 10:0

Fakta – branky: 6. Böhm, 11. Hájek, 38. Gerža, 40. a 63. Mikušík, 43. Majer, 50. M. Eimann, 70. a 78. P. Effenberk, 80. Malý. Rozhodčí: Kubec. Hráno bez karet. Diváci: 108. Poločas: 5:0. Dobruška: Klofanda (55. Hazuka) – M. Eimann, J. Effenberk, Brožek (61. P. Effenberk), Šotola – Majer, Mikušík, Gerža (46. Dědeček), Čopík – Hájek (58. Malý), Böhm (63. B. Bohuňovský).

Miloš Killar, trenér SK Dobruška: „Jsem rád, že jsme tento duel proti „deseti statečným“ nepodcenili. Hráči soupeře zaslouží obdiv, že se přes komplikace v jejich týmu vůbec dostavili a utkání odehráli se ctí až do konce, navíc velmi slušně, bez faulů a tvrdých zákroků, způsobených frustrací z jejich těžké situace.“

Roudnice - Týniště n. O. 3:0

Fakta – branky: 34. Tomeš, 65. Koutník, 81. Vítek. Rozhodčí: Matějka. ŽK: 0:1. Diváci: 70. Poločas: 1:0. Týniště n. O.: Vlček – Hladík (46. Janásek), Horák, Repák, J. Winkler – Forejtek, Václavík, Mládek, Ráček (65. Janda) – Kos, Borovec (59. Bartoš).

Lukáš Ráček, vedoucí mužstva SK Týniště nad Orlicí: „Vzhledem k velkému počtu zraněných hráčů, jsme museli zapojit do hry sedm dorostenců. I přes to jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a o konečném výsledku rozhodlo především využití gólových šancí.“