Fotbalová divize C má za sebou úvodní tři kola nového ročníku. Čelu tabulky vévodí s plným ziskem trochu nečekaně tandem Chrudim – Hlavice. Naopak na samotném dně se krčí tým Trutnova, který ještě nebodoval.
Jediný zástupce rychnovského regionu, celek SK Týniště nad Orlicí po třetím dějství figuruje na osmé příčce se ziskem čtyř bodů. Svěřenci trenéra Luboše Kubíka po domácí povinné výhře s nováčkem Pěnčín/Turnov (2:1) prohráli v Předměřicích (0:1) a v minulém kole na vlastním trávníku jen remizovali s Teslou Pardubice 1:1. Od kvalitně doplněného týmu se po jarní úspěšné sérii čekalo víc.
Týnišťské mužstvo se potřebuje lépe se sehrát a chytit úspěšným výsledkem. Předpoklady pro to, aby předvádělo stejně kvalitní fotbal jako na jaře, rozhodně splňuje.
Dnes Týnišťské čeká souboj na půdě nováčka soutěže v Čelákovicích. Domácí v uplynulé sezoně vyhráli s úctyhodným náskokem středočeský krajský přebor.
Tým Čelákovic disponuje velmi mladým hráčským kádrem s věkovým průměrem okolo dvaadvaceti let s talentovanými dorostenci. Trenérem je bývalý prvoligový fotbalista Viktorie Žižkov a Jablonce, obávaný kanonýr Radovan Hromádko.
Středočeši do sezony vstoupili vysokou porážkou 1:5 v Ovčárech, poté přehráli Choceň (2:1) a v minulém kole podlehli 0:2 v Chrudimi.
Zápas 4. kola divize C SK Union Čelákovice (12. místo, 3 body) – SK Týniště nad Orlicí (8. místo, 4 body) se hraje dnes na stadionu U Hájku od 17 hodin.. jako hlavní rozhodčí jej povede rozhodčí Filip Živnůstka z Teplic.