Přestože fotbalisté Týniště nad Orlicí u přehradní nádrže Rozkoš zahodili řadu šancí a dvakrát dotahovali náskok soupeře,bod v souboji s na jaře výrazně se lepšící Jiskrou Česká Skalice za výsledek 2:2 má svoji cenu.Výběr Radka Hrubého postoupil na třetí příčku tabulky.

Rychnov – Dvůr Králové B 9:1

Martin Kameník, trenér FC Spartak Rychnov nad Kněžnou: „Dnes jsme zahráli velice dobře a podle našich představ. Soupeř byl sice houževnatý a útočný, ale zapomínal na zadní vrátka, což se mu vymstilo. Musím pochválit naši střeleckou produktivitu. O devět vstřelených gólů se postaralo trio Zajíček (4 branky), Počtýnský (3) a Valášek (2)."

Michal Hruška, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem B: „Totálně jsme propadli ve všech herních činnostech a výsledek mohl být klidně ještě krutější. I když jsme utkání odehráli znovu v téměř dorostenecké sestavě, nemá cenu se na to vymlouvat. Pokud bychom byli důraznější a zodpovědnější při plnění povinností, výsledek by nemohl být takový."

Česká Skalice – Týniště 2:2

Miloš Killar, trenér Jiskra Česká Skalice: „V první části hry jsme předváděli nejlepší jarní výkon, k spokojenosti chybělo jen trochu štěstí v zakončení brejkových situací. V případě proměnění by se zřejmě utkání vyvíjelo jiným způsobem. Po přestávce již dominoval soupeř, přesto jsme i my měli šance zápas rozhodnout. Bod je v naší situaci málo, musíme se pokusit o nemožné a do konce soutěže vybojovat alespoň tři vítězství, která by mohla přispět k záchraně."

Vladimír Pacholík, asistent trenéra SK Týniště nad Orlicí: „První poločas jsme neodehráli příliš dobře. Chyběly nám pohyb, nasazení i přesnější kombinace. Domácí jsme pouštěli do rychlých brejků a jen díky pohotovým zákrokům brankáře Marčišina jsme prohrávali pouze 2:1. Po změně stran jsme přece jen zlepšili přístup a dobrou kombinací začali soupeře přehrávat. Dokázali jsme si vytvořit i řadu dobrých střeleckých příležitostí, ale protože jsme je zahazovali jak na běžícím pásu jednu za druhou, stačilo to jen na vyrovnání a konečnou dělbu bodů."