Prosíme vítěze, na kterého čeká sada plechovek piva, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661 ohledně převzetí ceny.

Výsledky zápasů 10. kola

 1. Rychnov – Hořice (5:2) 1
 2. Kostelec – Slavia HK (2:1) 1
 3. Dobruška – Kobylice (2:1) 1
 4. Č. Meziříčí – Solnice (1:3) 2
 5. Vamberk – Doudleby (3:2) 1
 6. Lípa – Častolovice  (4:0) 1
 7. Lukavice – Javornice (2:4) 2
 8. Ohnišov – K. Lhota (4:1) 1
 9. Křivice – Zdelov (1:8) 2
10. Čermná – Domašín (0:2) 2

Supertrefa: V 10 zápasech padlo 48 gólů

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0039 Jan Koblic, Vamberk 16 100
RK0062 Lukáš Spačil, Ostrava 16 85
RK0065 Jaroslav Suchánek, Potštejn 16 85
RK0058 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 19 79
RK0013 Milan Jirásek, Křovice 16 79
RK0035 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 16 74
RK0059 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 19 73
RK0036 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 16 73
RK0070 Josef Plachetka, Houdkovice 16 73
RK0047 Bořek Krejčí, Solnice 13 70

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0068 Jana Vaněčková, Houdkovice 13 70
RK0050 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 10 70
RK0064 Josefa Suchánková, Potštejn 10 70
RK0069 Václav Vaněček st., Houdkovice 7 70
RK0027 Lukáš Beran, Týniště n. O. 16 67
RK0037 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 13 67
RK0038 Pavel Konvalinka, Vamberk 10 67
RK0077 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 10 67
RK0020 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 10 67
RK0072 Václav Vaněček ml., Houdkovice 10 67

I. FOTBALOVÁ LIGA (21. – 30. místo)
RK0040 Martin Koblic, Vamberk 16 64
RK0023 Vladimír Beran, Týniště n. O. 10 64
RK0015 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 10 62
RK0010 Juraj Jirásek, Sněžné 16 61
RK0049 Zdeňka Procházková, Jílovice 16 61
RK0067 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 13 61
RK0022 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 13 61
RK0071 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 10 61
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 10 61
RK0007 Miloš Šenkýř, Dobruška 10 61

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (31. - 40. místo)
RK0090 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 13 60
RK0088 Martina Filipová, Rychnov n. K. 1 60
RK0034 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 13 59
RK0026 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 13 58
RK0075 František Pašta, Solnice 10 58
RK0054 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 10 58
RK0043 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 7 58
RK0032 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 7 58
RK0060 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 10 56
RK0006 Milan Koleno, Dobruška 7 55

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0074 Jiří Prokeš, Náchod 7 55
RK0073 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 7 55
RK0018 Josef Albrecht, Týniště n. O. 16 52
RK0024 Jiří Budula, Týniště n. O. 13 52
RK0030 Václav Procházka, Týniště n. O. 10 52
RK0052 Libor Hladík, Nový Hrádek 7 52
RK0012 Milan Kotyška, České Meziříčí 7 52
RK0025 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 7 52
RK0041 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 4 52
RK0063 Jaroslav Suchánek, Choceň 7 51

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0045 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 14 50
RK0061 Jaroslav Šitina, Byzhradec 13 50
RK0066 Pavel Marek, Rychnov n. K. 13 49
RK0008 Jiří Klossowski, Dobruška 10 49
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 10 49
RK0053 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 7 49
RK0046 Stanislava Krejčová, Solnice 1 49
RK0044 Milena Koblicová, Vamberk 13 46
RK0019 František Vlasák, Zdelov 10 46
RK0042 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 4 46

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0079 Jan Hellinger, Dobruška 10 45
RK0089 Michaela Filipová, Rychnov n. K. 1 45
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 13 43
RK0029 Michaela Lohniská, Týniště n. O. 7 43
RK0094 Petra Čtvrtečková, Náchod 5 43
RK0082 Lucie Šmídová, Dobruška 10 42
RK0083 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 4 42
RK0087 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 41
RK0086 Jakub Sedlák, Zdelov 7 41
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 10 40

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0014 Petr Kain, Dobruška 10 40
RK0031 Zdenek Lohniský, Týniště n. O. 10 40
RK0056 Pavel Marek, Javornice 7 40
RK0004 Lilia Ščerbaková, Opočno 7 40
RK0009 Bohuslav Šolín, Val 4 40
RK0051 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 10 37
RK0021 Jiří Fišer, Týniště n. O. 7 37
RK0048 Ladislav Procházka, Jílovice 1 37
RK0033 Michal Procházka, Týniště n. O. 10 36
RK0080 Petr Hellinger, Dobruška 4 36

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0081 Dominik Hellinger, Dobruška 7 33
RK0057 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 10 31
RK0017 Josef Ficenec, Dobruška 8 29
RK0016 Radek Hofman, Dobruška 8 29
RK0093 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 0 27
RK0092 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 26
RK0028 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 13 22
RK0085 Dominik Sedlák, Zdelov 10 21
RK0091 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 20
RK0078 Jaroslav Preclík, Přepychy 10 19

PRALESNÍ LIGA (91. – 96. místo)
RK0097 Miroslav Broulík, Kostelec n. O. 0 19
RK0005 Roman Izák, Opočno 1 16
RK0011 Zdeněk Krejčí, Ohnišov 0 15
RK0084 Martin Hrudík, Dobruška 0 13
RK0095 Pavel Vacek, Dobruška 0 7
RK0096 Milada Štěpánková, Dobruška 0 4

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (97. místo)
RK0055 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 0 -2