Domašín - Roveň 2:2
Branky: Václavek Jan z penalty, vlastní – Pavlišta Milan 2. Rozhodčí: Müller. ŽK 3:2. ČK 1:0 (Hájek Libor). Poločas: 0:0. Bouřlivé utkání skončilo dělbou bodů. Diváků 60. Poločas: 0:0.

Kostelec B - Lukavice2:0
Branky: Kvasnička Vojtěch, Mitana Roman. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml. Diváků 60. ŽK 3:4, ČK 0:2 (Kernal Miroslav, Korman Michal). Poločas: 0:0.

Javornice - Křivice 2:1
Branky: Chlachula Pavel, Krunčík Jaroslav – Zima Václav. Rozhodčí: Knapek, Kohoutek. ŽK 2:4. Diváků 90. Poločas: 2:0.

Vamberk B - Slatina 4:0
Branky: Sedláček Pavel 2 (jednou z penalty), Jindra Jaroslav, Potužník Pavel. Rozhodčí: Stieber, Nedvídek, Kohoutek. ŽK 0:2. Diváků 92. Poločas: 1:0.

Labuť RK - Dobruška C 1:1
Branky: Kittler Miloš – Petera Pavel. Rozhodčí: Bém. ŽK 1:1. Diváků 40. Poločas: 0:0.

Doudleby B - Přepychy B 6:2
Branky: Kotyza Tomáš 2, Dvořák Petr 2, Kopsa Jan, vlastní – Jelen Jiří, Prát Jaroslav. Rozhodčí: Hradský, Fišer. ŽK 0:1. Diváků 80. Poločas: 3:1.

Příští program
Sobota 8. května: Slatina – Javornice (hřiště Roveň) 14.00, Roveň – Doudleby nad Orlicí B, Přepychy B – Labuť Rychnov nad Kněžnou, Křivice – Kostelec B, Lukavice – Domašín vše 17.00.
Neděle 9. května: Dobruška C – Vamberk B 10.00. (mch, six)