VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Chceme postoupit, zní z Českého Meziříčí

Rychnovsko – Jedenáctinásobní zastoupení bude mít Rychnovsko v novém ročníku krajské fotbalové I. B třídy. Zatímco ve skupině budou hrát jen tři týmy z našeho regionu, tak skupina D se může přejmenovat na „rychnovskou". Střetnou se v ní mužstva výhradně z našeho okresu a fanoušci se mají na co těšit.

9.8.2014
SDÍLEJ:

Stejně jako v minulé sezoně se i letos budou v krajské I. B třídě střetávat fotbalisté Doudleb a Albrechtic. Foto: V. Podstavek

Před startem sezony jsme zástupcům klubů položili tři anketní otázky:

1. Cíl vašeho týmu pro sezonu?

2. Jste spokojeni s letní přípravou a s posílením týmu?

3. Jak se vám zamlouvá změna pravidla, že v případě nerozhodného stavu se zahrávají penalty a vítěz dostane bod navíc?

FC ČESKÉ MEZIŘÍČÍ

Milan Mikušík, trenér:

1. Chceme navázat na úspěšné jaro a pokračovat v nastaveném trendu. Cílem je co nejvyšší umístění mezi nejlepší čtyřkou týmů po podzimu a na jaře se pokusit soutěž vyhrát.

2. S letní přípravou moc spokojený nejsem, hlavně pak s docházkou některých hráčů. I přesto věřím, že jsme schopni navázat na jarní výsledky a postupně se herně zvedat.

3. Zahrávání pokutových kopů v případě nerozhodného výsledku bude atraktivní pro diváky a nám to velí vyhrávat utkání v základní hrací době.

Soupiska

Brankáři: David Frynta (74), Patrik Havel (96), Karel Baše (85). Hráči do pole: Lukáš Baše (92), David Borecký (93), Ondřej Brouček (94), Richard Čáp (86), Michal Čiháček (92), Lukáš Havel (90), Leoš Hlavsa (89), Marek Hovorka (83), Ondřej Ježek (94), Michal Kozák (84), Tibor Krajňák (84), Jindřich Kubíček (75), Aleš Kupka (81), Lukáš Provazník (93), Jakub Rezek (92), Václav Slánský (87), Petr Tomášek (71), Jan Tomášek (80), Kamil Vošvrda (88).

Realizační tým

Trenér: Milan Mikušík. Hrající asistent: Petr Tomášek. Vedoucí mužstva: David Horký.

Změny v kádru

Příchody: Ondřej Ježek (FC Hradec) – prodlouženo hostování, Leoš Hlavsa (Slavia Hradec) – prodlouženo hostování.

Odchody: nikdo

Přípravné zápasy: – Miletín 9:4, – Libčany 0:1, – Jaroměř 1:2, –

Častolovice 3:4.

TJ SOKOL DEŠTNÉ V O. H.

Petr Cejnar, vedoucí mužstva:

1. Pod vedením hrajícího trenéra Kamila Kaplana se budeme snažit probojovat do první čtyřky a na jaře hrát ve skupině o postup.

2. S přípravou jsme spokojeni, trénovali jsme dvakrát týdně a účast byla dobrá. Stabilizovali jsme hráčský kádr a k velkým změnám nedošlo.

3. Bude to zajímavé. Týmy se budou víc snažit rozhodnout o výhře v normální hrací době.

Soupiska

Brankáři: Luboš Vých, Petr Cejnar, Jan Hampl. Obránci: Pavel Novák, Zdeněk Lanta, Kamil Kaplan, Jan Kánský, Jakub Vítek, Martin Vávra. Záložníci: Lukáš Zatloukal, Petr Prouza, Dominik Krupka, Michal Tuček, Marek Zatloukal, Ondřej Macháček, Jan Vilímek. Útočníci:
Michal Umlauf, Miroslav Hochmann, Dan Fidler, Pavel Matula.

Realizační tým

Hrající trenér: Kamil Kaplan. Asistent trenéra: Pavel Novák. Vedoucí mužstva a sekretář: Petr Cejnar. Masér: Karel Novák.

Změny v kádru

Příchody: Jan Hampl (Č. Kostelec), Jan Vilímek (Kostelec n. O.), Ondřej Macháček (Nové Město n. M.)

– všichni hostování.

Odchody: Petr Drapák (Třebeš) – hostování, Michal Umlauf (Kostelec n, O. ) – hostování, Patrik Kříž (Dobruška) – ukončeno hostování.

Přípravné zápasy: – Ohnišov 3:1, – Doudleby n. O. 5:1.

TJ SPARTAK OPOČNO

Jan Jánský, trenér:

1. Chceme předvádět atraktivní fotbal, který se bude líbit a budou na něj rádi chodit fandové. Věřím, že dobře odstartujeme sezonu a budeme se pohybovat v popředí tabulky. Tím se vyhneme pro jarní část sestupovým starostem.

2. Většina hráčů stihla odtrénovat minimum tréninků. K přípravným zápasům jsme nastupovali ve velmi kombinovaných sestavách a za pomocí hráčů B mužstva, a proto nemůžu být s přípravou spokojen. Co se týká posílení týmu jsem moc rád, že se k nám po roce vrátil Lukáš Reichl.

3. Kladem zahrávání penalt v případě nerozhodného stavu vidím ve zvýšení atraktivity pro diváky a také, že každé utkání bude mít svého vítěze.

Soupiska

Brankáři: Filip Effenberk (96), Pavel Franc (72). Obránci: Josef Lukášek (86), Karel Petr (79), Martin Školník (91), Kamil Polák (76), Miloslav Škrabal (88), Petr Skalický (94). Záložníci: Lukáš Reichl (87), Petr Musil (84), Michal Trubač (93), Milan Vondřejc (95), Daniel Michl (95), Ondřej Přibyl (91), Radek Školník (96). Útočníci: Daniel Pfeiffer (94), Lukáš Jelen 19), Tomáš Přibyl (86).

Realizační tým

Trenér: Jan Jánský. Asistent trenéra: Pavel Švorc. Vedoucí mužstva: Josef Křepela. Sekretář: Petr Dvořák.

Změny v kádru

Příchody: Lukáš Reichl (Rychnov n. K.) – hostování.

Odchody: Ondřej Polák (Dobruška) – ukončeno hostování, Ladislav Jelen (Nové Město n. M.) – hostování.

Přípravné zápasy: – Petrovice 7:1, – Nové Město n. M. 1:7, – Rychnov n. K. 0:5, – Miletín 1:4, – Třebechovice 2:4.

SK ALBRECHTICE NAD ORLICÍ

Rostislav Kchop, trenér:

1. Cílem je umístit se v první čtyřce a mít klidné jaro.

2. Letní příprava proběhla tradičně. Posilou je zkušený Tomáš Jedlička z Holic. Příležitost dostanou hráči z béčka.

3. Nemám na to vyhraněný názor. Ukáže až praxe.

Soupiska

Brankář: Michal Králík (93). Obránci: Pavel Zeman (80), Martin Pavlas (90), Luděk Velíšek (85), Adam Kajn (83). Záložníci: Tomáš Jedlička (70), Ondřej Velíšek (88), Jiří Jaroš (83), Ladislav Sršeň (82), Petr Duha (81). Útočníci: Petr Janeček (92), David Hořínek (79).

Realizační tým

Trenér: Rostislav Kchop. Vedoucí mužstva: Petr Bartoš. Sekretář: Jiří Koblmüller.

Změny v kádru

Příchody: Tomáš Jedlička (SK Holice), Jakub Hladík (SK Týniště n. O.) – oba hostování.

Odchody: Luděk Velíšek . přerušení hráčské kariéry.

Přípravné zápasy: – Malšovice 7:2, – Dobruška 1:4.

TJ LOKOMOTIVA BOROHRÁDEK

Antonín Čermák, ved. mužstva:

1. Cílem je probojovat se do postupové skupiny a vyhnout se záchranářským bojům. Rovněž chceme zabudovat do mužstva čtyři nové hráče.

2. Letní příprava je krátká, ale s docházkou na tréninky jsme vcelku spokojeni. Bereme v úvahu, že je čas dovolených. V kádru máme čtyři nové hráče a věříme, že to zkvalitní naši hru.

3. Toto pravidlo je podle mého názoru krokem kupředu. Fotbal se hraje pro diváky a pro ně to bude velice zajímavé. Oba týmy budou mít stejnou šanci si připsat bod navíc.

Soupiska

Brankáři: Marek Vašata (94), Jakub Hlaváč (90). Obránci: Martin Moravec (79), Lukáš Merkl (85), Jakub Uhnavý (94), Tomáš Sodomka (94), Ladislav Horák (88), Jan Bílek (88). Záložníci: Tomáš Sazima (75), Antonín Čermák (89), Jan Matějus (85), Jakub Čermák (85), Miloň Vojnar (77), Lukáš Hlaváč (93). Útočníci: David Brendl (92), Radek Sazima (77), Pavel Matějus (80), Karel Voříšek (93), Petr Karkula (77), Miroslav Kapusta (81).

Realizační tým

Trenér: Radek Sazima. Asistent trenéra: Jaromír Voříšek. Vedoucí mužstva: Antonín Čermák. Zdravotník: Helena Moravcová. Sekretář: Lukáš Merkl.

Změny v kádru

Příchody: Tomáš Sodomka (Horní Jelení), Jan Bílek (Lípa n. O.) – oba pokračování hostování, Miroslav Kapusta (Rychnov n. K.), Petr Karkula (Žďár n. O.), Lukáš Hlaváč (Týniště n. O), Jakub Hlaváč (Týniště n. O.) – vše hostování.

Odchody: Petr Bačina (Ostřetín), Přemysl Pitra (Holice) – ukončeno hostování.

Přípravné zápasy: – Nový Hradec 2:1, – Vysoká 2:0.

TJ SOKOL ČERNÍKOVICE

Josef Cejpek, trenér:

1. Cílem našeho mužstva je

skončit do první čtyřky, která zaručuje na jaře boj o postup. Doufám, že divákům předvedeme kvalitnější podívanou, než tomu bylo v nepříliš povedené jarní části.

2. Na to, že doba letní přípravy je krátká a navíc ovlivněná dovolenými, tak si myslím, že to nebylo až tak špatné. Samozřejmě, někteří hráči přípravě moc nedali, ale většina z kádru přistoupila k přípravě poctivě a právě ti doufám tuto přípravu zúročí v následujících zápasech. V letní přestávce jsme spíše oslabili. Řada hráčů skončila (tři z důvodu ukončení kariéry, dva ukončili z hostování). Dva hráči na hostování přišli a další dva jsou ještě v jednání.

3. Penaltový rozstřel bude určitě atraktivní pro diváky. Pro správce hřiště nic potěšujícího. Nevidím nic přínosného na tom, že horší mužstvo v zápase (pokud se na něho usměje štěstí při penaltách) bude brát o bod více než to lepší. Ale to je pouze můj názor a může se stát, že i na nás se někdy štěstí usměje i když budeme horší.

Soupiska

Brankáři: David Holoubek (82), Radek Zahradník (93). Obránci: Roman Pajor (81), Petr Víteček (81), Martin Seibert (82), Radek Vrba (93), Miroslav Pavel (84). Záložníci: Jakub Hanuš (88), Ondřej Stieber (93), Martin Stodůlka (91), Michael Mňuk (92), Tomáš Handa (83), Matěj Vašata (97), Jan Jedlinský (97). Útočníci: David Hanuš (91), Petr Pauker (82), Petr Holoubek (92).

Realizační tým

Trenér: Josef Cejpek. Vedoucí mužstva: Václav Dušek. Lékař: Josef Stodůlka. Masér: Miroslav Jangl.

Změny v kádru

Příchody: Petr Pauker, Ondřej Stieber, Martin Seifert, Radek Zahradník – všichni hostování.

Odchody: Jan Zimmer, Lukáš Brandejs, Ivan Kučera – ukončeno hostování, Marek Hrouda, Lukáš Trejtnar, Tomáš Bárta – odpočinek od fotbalu.

Přípravné zápasy: – Častolovice 2:1, – Nové Město 0:3, – Solnice 3:1.

TJ VELEŠOV

DOUDLEBY NAD ORLICÍ

Jan Čermák, trenér:

1. Cíl našeho mužstva pro nadcházející sezonu je probojovat se po podzimu do první čtyřky ve skupině a stabilizovat mužstvo pro další dobré výkony v jarní části.

2. S letní přípravou moc spokojen být nemohu, protože byla velmi krátká a účast byla ještě ovlivněna dovolenou některých hráčů. Zpestřením byl přípravný zápas

s účastníkem I. A třídy Novým Hradcem, ve kterém jsme zvítězili 2:1. S posílením mužstva jsem spokojen hlavně z důvodu kvantity. Kvalitu teprve musí hráči prokázat, i když předběžné reference jsou dobré. Je nutné, aby se vžili do systému hry našeho mužstva.

3. Zastáncem penaltového rozstřelu o určení vítěze v nerozhodném stavu nejsem. Beru to jako loterii. Vždyť sebelepší střelec může z různých příčin zklamat. Viděli jsme to i na mistrovství světa.

Soupiska

Brankáři: Vlastimil Lasák (82), Josef Hudousek (92), Vojtěch Gärtner (94). Obránci: Jan Krmaš (82), Jan Souček (89), Patrik Kudláček (92), Matěj Mazura (93), Matěj Lyer (93), Jan Kozák (95). Záložníci: Tomáš Kotyza (77), Radek Schod (82), Jan Kopsa (84), Marek Mazura (93), Ondřej Dostál (94), Petr Matoušek (94), Tomáš Mazura (94), Stanislav Dudek (96). Útočníci: Matěj Kráčmer (91), Jakub Šrámek (91), Marcel Vidlička (92).

Realizační tým

Trenér: Jan Čermák. Vedoucí mužstva: Milan Jedlička. Sekretář: Václav Prachař.

Změny v kádru

Příchody: Vlastimil Lasák (Rychnov n. K.) – návrat z hostování, Jakub Šrámek (Kostelec n.O.), Ondřej Dostál (Vamberk) – oba hostování, Jan Kozák z dorostu.

Odchody: Radek Scholze (Kostelec n. O.) – přestup, Martin Seibert (Černíkovice) – hostování.

Přípravné zápasy: – Nový Hradec 2:1, Jaroměř 3:2, – Deštné 1:5.

TJ SOKOL LÍPA NAD ORLICÍ

Jan Zemánek, trenér:

1. Cílem pro nadcházející sezonu je navázat výkonnostně na tu minulou. Samozřejmě kvalita soutěže je vyšší než v okrese, ale věřím, že máme mužstvo, které je schopno se prezentovat dobrým fotbalem i v krajské I. B třídě. S tím úzce souvisí spokojenost hráčů, vedení a v neposlední řadě našich fanoušků. Umístění v současné době příliš neřeším, ale věřím, že budeme bojovat o první čtyřku.

2. S přípravou jsem spokojen tak napůl. Je samozřejmě velmi krátká a zasahují do ní dovolené a prázdniny. Z toho důvodu někteří hráči naskočí do soutěže s minimálním počtem tréninků. Na druhou stranu jsme velice spokojeni s naším učinkováním v krajském poháru, kde se nám po bojovných výkonech podařilo vyřadit mužstva z vyšších soutěží Třebechovice p. O. a Dobrušku. Na posílení týmu stále pracujeme a věřím, že ještě jednoho nebo dva hráče získáme.

3. Penalty určitě vítám. Je rozdíl mít jeden nebo dva body.

Soupiska

Brankáři: Patrik Janeček, Jan Rektor. Obránci: Josef Šreibr st., Radek Mondík, Marcel Král, Jakub Palán, Martin Škop. Záložníci: Radim Kafka, Luboš Kafka, Martin Grim, Josef Vašata, Jaroslav Čepelka, Josef Šreibr ml. Útočníci: Tomáš Sikora, Erik Charvát.

Realizační tým

Trenér: Jan Zemánek. Vedoucí mužstva: Libor Beran.

Změny v kádru

Příchody: Luboš Kafka (Žďár n. O.) – přestup, Martin Grim – návrat ze zahraničního pobytu.

Odchody: Martin Horák – ukončil činnost, Bohuslav Kolář (Petroviče) – hostování, Luděk Cabalka (Žďár n. O.) – přestup.

Přípravné zápasy: – Třebechovice 3:3 (P. K. 3:0), – Dobruška 3:2.

FC SPARTAK

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU B

František Kotek, trenér:

1. Naším cílem je opět zapracovávat mladé hráče a dorostence do dospělého fotbalu. V tabulce je pro nás cílem být mezi prvními čtyřmi po podzimní části.

2. Příprava byla společná s A týmem. K posílení kádru nedošlo. Budeme těžit z vlastních odchovanců.

3. Jistě to přinese oživení, myslím si že diváci si přijdou na své.

Soupiska

Brankáři: J. Vrána. Obránci: E. Šmol, D. Hanyk, M. Mondík , J. Brandejs , F. Kotek. Záložníci: T. Handa, T. Polívka, F. Stieber, T. Mondík, A. Kočnar. Útočníci: Řehák, J. Jedlinský, P. Dapecí,

Realizační tým

Trenér: František Kotek.

Změny v kádru

Příchody: nikdo.

Odchody: Samek, Pazderník a Fujdiak (Vamberk) – hostování, Zimmer (FC Labuť) – hostování, O. Stieber (Černíkovice) – hostování.

Přípravné zápasy: nehráli.

TJ BANÍK VAMBERK

Jan Souček, asistent trenéra:

1. Hrát tak,abychom přilákali více diváků do našeho krásného areálu a skončit do čtvrtého místa, znamenající skupinu o postup.

2. Letní příprava probíhala v okolí fotbalového stadionu a na hřišti. Vcelku jsme spokojeni, účast byla slušná,když si uvědomím, že někteří hráči mají pracovní povinnosti a je také čas dovolených. Kádr se podařilo vhodně doplnit, takže jsem spokojen. Škoda jen, že se v poslední přípravě zranil Chochola a první zápas nemůže hrát Flekr, který pyká za jarní vyloučení.

3. Penalty? Atraktivní pro diváky a pro mužstvo určitě taky, když dáme vždy o jednu více, než soupeř!

Soupiska

Brankáři: Tomáš Sýkora (93), Martin Vídeňský (73). Obránci: Michal Handl (95), Michal Pavelka (87), Miroslav Vidlička (82), Jiří Kotýza (70), Ondřej Halamka (94), Tomáš Mudruňka (77), Marek Malý (90), David Richter (96). Záložníci: Libor Flekr (88), Roman Samek (91), Lukáš Fujdiak (94), Pavel Šponar (92), Josef Luňáček (94), Aleš Chochola (80), Karel Vašátko (95), Jiří Handl (92). Útočníci: David Hamerský (83), Tomáš Králik (94), Robin Pazderník (91), Michal Šrom (96).

Realizační tým

Trenér: Jiří Kotýza. Asistent trenéra: Jan Souček. Vedoucí mužstva: Pavel Kotyza.

Změny v kádru

Příchody: R. Samek, L. Fujdiak, R. Pazderník (Rychnov n. K.) – všichni hostování), D. Richter, M. Šrom – přechod z dorostu, J. Kotýza (Náchod) – hostování, T. Králik (Častolovice) – návrat z hostování, T. Mudruňka – z B-týmu.

Odchody: R. Rohrich (Býšť) – ukončeno hostování, A. Kuhn (Častolovice), O. Dostál (Doudleby n. O.), J. Krejsa (Roveň) – vše hostování.

Přípravné zápasy: – Častolovice 2:2 (P. K. 3:2), – Nové Město n. M. 0:7.

TJ SOKOL ZDELOV

Petr Komárek, sekretář:

1. Chtěli bychom se vyhnout jarním bojům o záchranu. Krajskou soutěž hrajeme historicky poprvé, a z tohoto pohledu to není až tak malý cíl.

2. Letní přípravu jsme zahájili již 4. července a většina hráčů k ní přistoupila zodpovědně, takže ji hodnotíme pozitivně. Na posilách permanentně pracujeme. Pokud se podaří „dotáhnout“ příchod ještě minimálně dvou vytipovaných hráčů, budeme spokojeni.

3. Při zavádění novinek do pravidel bychom se měli inspirovat ve fotbalově vyspělých zemích. Nejsme si zcela jisti, ale tam se penaltový rozstřel používá snad jen v nejnutnějších případech, jestli vůbec. Konečně šéf FIFA označil, v roce 2012, penaltový rozstřel za tragédii.

Soupiska

Brankáři: Jan Nývlt (78), Miroslav Vašata (96), Milan Ferebauer (72). Obránci: Michal Cvejn (72), Lukáš Cvejn (82), Filip Marek (95), Jan Weisser (88), Aleš Růžička (75), Miloš Hrubý (72), Miroslav Jiruška (86), Petr Zábraha (74), Lukáš Koželuh (81). Záložníci: Marcel Kopecký (74), Radek Zeman (82), David Komárek (85), Radek Csontos (90), Michael Neubecker (97), Petr Nedvídek (98), Daniel Ludvík (90), Jiří Kulič (82). Útočníci: Zdeněk Sehnal (80), Tomáš Hurdálek (89), Ondřej Beznoska (94), Jakub Hrbáč (86).

Realizační tým

Trenér: Miloš Zeman. Asistent č.1: Miloš Hrubý. Asistent č.2: Petr Červinka. Vedoucí mužstva: Petr Komárek. Zdravotník: Vladimír Červinka.

Změny v kádru

Příchody: Zdeněk Sehnal (Kostelec n. O.), Ondřej Beznoska (Choceň), Petr Nedvídek (Choceň) – všichni návrat z hostování, Radek Csontos (Lípa n. O.) – hostování, Tomáš Hurdálek – návrat ze zahraniční stáže, Miloš Hrubý (Častolovice) – hostování.

Odchody: Miloš Cvejn (Častolovice) – ukončeno hostování, Jiří Zeman, Michal Kos, Pavel Červinka – všichni přerušení kariéry, Michal Staněk (Borohrádek) – ukončeno hostování.

Přípravné zápasy: – Ředice 2:3, Dašice 1:1, – Kostelec nad Orlicí 0:2.

Autor: Leoš Dragúň

9.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 20 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/ice. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera@matrix-as.cz. , - NSO, - zkušenosti s řízením VZV výhodou ale není podmínkou (zaškolíme), - správa skladu, příjem a výdej materiálu, - expedice zakázek, navážení materiálu VZV, - práce na PC (Helios, Profiplast), - služební telefon, příspěvek na důchodové a životní pojištění, dotované závodní stravování, - zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky, den placeného volna v den narozenin a další zaměstnanecké benefity.. Pracoviště: Matrix a.s. - divize windows lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Martin Bárta, .

Administrativa - Administrativa Úředník ve skladu 25 500 Kč

Úředníci ve skladech Skladový/á referent/ka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25500 kč. Volných pracovních míst: 11. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail kariera.lipovka@preymesser.cz nebo telefonicky. , Požadujeme:, - znalost práce na PC, - samostatnost, pečlivost, komunikativnost, - znalost AJ nebo NJ výhodou , Nabízíme:, - perspektivní a stabilní zaměstnání, - perspektivu profesního a kariérového růstu, - stravenky, jednorázové prémie, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, - nástup možný ihned, - více informací na: https//kariera.preymesser.cz.. Pracoviště: M.preymesser logistika, spol. s r.o. - závod lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Magdaléna Vidová, +420 494 539 602.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač/-ka. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e-mailem jednota@jednotanp.com., - NSO/SOU, - dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, - samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, - časová flexibilita, - náplní práce je doplňování a prodej zboží, úklid, - plat 16.000 - 20.000,- tis. Kč a výše (dle dosahované tržby), - příspěvek na stravování 2 100 Kč/měsíčně, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány.. Pracoviště: Jednota, spotřební družstvo nová paka - pracoviště české meziříčí, Osvobození, č.p. 511, 517 71 České Meziříčí. Informace: Miroslav Chudoba, +420 603 259 225.

Obchod - Obchod Obchodní zástupce 30 000 Kč

Obchodní zástupci Obchodní zástupce/kyně / Sales representative Tepelná čerpadla. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem poštou na adresu zaměstnavatele nebo e-mailem na adresu kubeckova.kristyna@pzpheating.cz, Požadujeme:, - VŠ/SŠ vzdělání technického směru, - znalosti z oboru vytápění a technických zařízení budov, - znalost konkurenčního prostředí velmi vítána, - základní dovednosti v MS Office - Word, Excel, Outlook, Powerpoint..., - samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, - řidičský průkaz sk. B, - příjemné vystupování, komunikativnost, Náplň práce: , - aktivní získávání nových zákazníků a zakázek v přiděleném regionu, - péče o stávající zákazníky v přiděleném regionu, Nabízíme:, - zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s perspektivními obory působnosti, - motivační finanční ohodnocení, - příjemné pracovní prostředí, - možnost dalšího vzdělávání.. Pracoviště: Pzp heating a.s., 517 93 Dobré. Informace: Kristýna Kubečková, +420 494 629 749.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

JEDNOU z opor Náchoda by měl být i v příští sezóně rychlonohý Michael Moravec (vínový dres).

Panenka: Vše je o hlavách hráčů

Ilustrační foto

Začíná nákladná proměna rychnovského atletického stadionu

Na Koukalovou se stála dlouhá fronta

Hradec Králové /FOTO/ - Jako před Vánocemi to ve středu odpoledne vypadalo v hradeckém obchodním centru Aupark.

Boj šlechty za stát připomíná výstava

Rychnov nad Kněžnou - Šlechta v boji za českou státnost je názvem výstavy, kterou hostí rychnovský Kolowratský zámek.

Podolník si závěr protrpěl na tribuně

Královéhradecko, Trutnov - Fotbalový Region's Cup: Takřka půlhodinu hrůzy prožil v závěru střetnutí s Maďarskem defenzivní středopolař Jiří Podolník. Ten v 68. minutě obdržel druhou žlutou kartu, a Češi tak museli zápas dohrávat v oslabení.

Kráska z Peru, Austrálie nebo Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny C

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT