Vedle fotbalistů Dvora Králové nad Labem uspěla na venkovním hřišti také rezerva Hradce Králové (výhra 3:0 v Teplicích) a radoval se i divizní Náchod, který si pro tři body zajel do Tochovic. Ke všemu přidal Chlumec nad Cidlinou v ČFL cenný bod z půdy béčka Mladé Boleslavi.

Prohrál jen Trutnov v derby právě se Dvorem, jinak šlo o víkend velice povedený. Takový je pohled z Královéhradeckého kraje. O víkendu však zápolily i další východočeské celky, ty ze sousedního Pardubického kraje.

ČFL - skupina B

Mladá Boleslav B – Chlumec 2:2. Fakta – branky: 12. Zahustel, 47. Hönig – 43. J. Labík, 82. Krčál. Navíc T. Labík (Chl.) nedal v 90. min. penaltu. Rozhodčí: Plzák. ŽK: 0:1. Diváci: 114. Poločas: 1:1. Chlumec n. C.: Petr – Finěk (94. Pánek), Jarkovský, Kopáč, Žahourek – J. Labík (81. Novotný), Krčál, Samko, Holec (76. Lukič), T. Labík – Bastin.

Teplice B – Hradec Králové B 0:3. Fakta – branky: 37. Firbacher, 62. Kadrmas, 80. Čech. Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: 3:0. Diváci: 80. Poločas: 0:1. Hradec Králové B: Brát – F. Hruška (11. F. Zámečník), F. Čech, Baloun, Kadrmas – Vobejda – Záviška, Kejř (85. Kozel), Bičiště (76. Hlaváč), F. Novotný (85. Hátle) – Firbacher (76. J. Jonáš).

Jablonec B – Ústí nad Orlicí B 2:0. Fakta – branky: 65. Torfiq, 90. (+3) Kinčl. Rozhodčí: Severýn. ŽK: 2:4. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Ústí nad Orlicí: Šmíd – Ptáček, Chleboun, Koukola, Langer – Mayer (62. Falta), Špatenka (62. Seykou), Vymětalík, Vošlajer (72. Souček) – Tichý, Novotný (72. Skalický).

Živanice – Zápy 4:1. Fakta – branky: 67. a 90. Kopecký, 1. Zavřel, 72. Gašpar z pen. – 15. Kavalír. Rozhodčí: Řeháček. ŽK: 1:1. Diváci: 170. Poločas: 1:1. Živanice: Frydrych – Buriánek, Spěvák, Václavek, Polák (20. F. Pánek) – D. Pánek (83. Štěpánek), Langr, T. Kakrda, Zavřel (57. Gašpar), Kopecký – Petrus (83. Formáček).

Dukla Praha B – Pardubice B 3:2. Fakta – branky: 22. Villaseca, 46. Hrubeš, 58. Hodek – 68. Prosek, 90. Kurka. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Pardubice B: Hrnčíř – Prosek, Nemšovský (60. Hajník), Řehák, Kurka – Lupač, Vít, Sychra, Lee (76. Vítek), Sokol – Dufek.

Divize - skupina C

Trutnov – Dvůr Králové 1:3. Fakta – branky: 62. Zieris – 52. a 76. Vitebský, 71. Sojka. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 3:0. Diváci: 400. Poločas: 0:0. Trutnov: Šťastný – Mařas, Zieris, Macek, Zezula – Štěpánek (77. Turner), M. Knap, P. Holubec, P. Brejcha – Rajnoch (67. Valášek) – Slavík. Dvůr Králové nad Labem: Vl. Matula – T. Picha, Sojka, Klazar, Tomeš – Ráliš, M. Hruška – V. Martinec (57. Machač, 89. Horák), Štěrba, Vitebský (77. Vítek) – Vrljičak.

Tochovice – Náchod 1:3. Fakta – branky: 14. Jendruščák – 19. Rojšl z pen., 36. Šustek, 76. Světlík. Rozhodčí: Talpáš. ŽK: 0:4. Diváci: 150. Poločas: 1:2. Náchod: Baláž – Kovář, Podolník (57. J. Kabeláč), Vencl, Světlík (89. Macek) – Brich, Petřík, Šustek, Simon (68. Gois) – Rojšl (68. Jahoda), Malý (89. Šesler).

Letohrad – Benátky nad Jizerou 2:1. Fakta – branky: 80. Kabourek, 87. Nágl – 50. Gidion. Rozhodčí: Rychtár. ŽK: 1:4. Diváci: 110. Poločas: 0:0. Letohrad: Martinovský – Kail, Kundrt, Nágl, Šponar (72. Krejčí) – Hiller (72. Šplíchal), Štěpán, Zbudil (83. Kadlec), Lorenc – Kabourek, Počtýnský (90. Dostál).

Kosmonosy – Hlinsko 3:3. Fakta – branky: 8. Horák, 53. Jäger, 75. Lukáč – 72. a 82. Jančura, 63. Zelenka. Rozhodčí: Míč. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Hlinsko: Jech – Nevole, Vukliševič, Křivka, Zub (64. Volf) – Jančura, Portyš, Řezníček (57. Klika), Zelenka – Stýblo (78. Koutný), Hlouš (57. Tulach).

Kolín – Vysoké Mýto 0:3. Fakta – branky: 28. a 32. Habrman, 47. Dvořák. Rozhodčí: Kotalík. ŽK: 3:1. Diváci: 250. Poločas: 2:0. Vysoké Mýto: Černík – Hlavsa, Žák, Hock, Stránský – Mokrejš (70. Javůrek), Dvořák, Wimmer, Habrman (78. Trnka) – Kopřiva (78. Velinský), Hrubý (84. Valášek).