Fotbalový podzim je v plném proudu. O víkendu se hrají další zápasy v krajských a okresních soutěžích. Magnetem je dnešní okresní derby v I. B třídě mezi Českým Meziříčím a týmem Deštného.

Krajský přebor: V domácím prostředí se dnes představí Týniště a Dobruška. Tým z Olšiny bude chtít v duelu s Broumovem potvrdit roli favorita a udržet druhou příčku. Ve městě F. L. Věka se představí ambiciózní nováček z Libčan. Svěřence trenéra Milana Mikušíka tak čeká další těžká prověrka.

Rychnovští se zítra v duelu „šestibodových“ představí na hřišti souseda v tabulce – Polici nad Metují.

I. A třída: Z kvarteta týmů našeho okresu pouze Doudleby hrají doma, když dnes přivítají Hořice. Ohnišov zajíždí do Předměřic, Kostelec n. O. do Chlumce a Přepychy do Černilova.

I . B třída: Sobotní program nabídne okresní derby České Metiříčí – Deštné a zápas Opočna s Malšovicemi. Častolovice dnes míří na hřiště lídra do Vysoké n. L., Černíkovice na hradeckou Lokomotivu a Borohrádek do Nového Města nad Metují.

Sobota8. října

Krajský přebor: Týniště nad Orlicí – Broumov, Dobruška – Libčany (oba 16).

I. A třída: Doudleby nad Orlicí – Hořice (16).

I. B třída: České Meziříčí – Deštné v Orlických horách, Opočno – Malšovice (oba 16).

Okresní přebor II. třídy: Vamberk – Albrechtice nad Orlicí, Žďár nad Orlicí – Labuť Rychnov nad Kněžnou (oba 16).

Okresní přebor III. třídy: Přepychy B – Křovice, Roveň – Dobré (oba 16).

Okresní přebor IV. třídy: Čermná – Domašín, Kostelecká Lhota B – Union Rokytnice v Orlických horách, Slatina – Javornice B, Lípa nad Orlicí B – Olešnice v Orlických horách (vše 16).

Neděle 9. října

Okresní přebor II. třídy: Dobruška B – Petrovice (14), Solnice – Lípa nad Orlicí, Doudleby nad Orlicí B – Javornice, Kostelecká Lhota A – 1. FC Rokytnice v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou B – Zdelov (vše 16).

Okresní přebor III. třídy: Dobruška C – Lukavice (10), Opočno B – Albrechtice nad Orlicí B (14), Černíkovice B – Křivice, Častolovice B – Vamberk B (oba 16).

Okresní přebor IV. třídy: Kostelec nad Orlicí B – Voděrady (16).