Sousedský duel v Domašíně nabídl divákům tři góly, když z výhry 2:1 se radovali hosté z Křovic. Čermná navázala na úvodní jarní výhru v Křovicích a rozdrtila Olešnici osmi góly. Duel „béček“ v Kostelecké Lhotě skončil remízou, penalty ovládli hosté z Lípy.

Čermná - Olešnice 8:0

Fakta – branky: 4. a 45. Škop Jakub, 14. a 38. Vaněk Tomáš, 37. Hajn Daniel, 47. Kubiš Tomáš, 63. Vosáhlo Jan, 70. Ješina Lukáš. Rozhodčí: Reichl Petr – Vrána Jan. ŽK: 0:0. Diváci: 66. Poločas. 5:0.

Domašín - Křovice 1:2

Fakta – branky: 22. Hašek Lukáš – 32. vlastní (Trudič Martin), 63. Přikryl Adam. Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Hloušek Jakub. ŽK: 1:2. Diváci: 88. Poločas: 1:1.

K. Lhota B - Lípa B 2:2, pen. 3:5

Fakta – branky: 12. Hrubý Vítězslav, 50. Sršeň Vítězslav – 3. Marčík Jiří, 75. Mondík David. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Broulík Miroslav, Fuchsa Tomáš. ŽK: 1:2. Diváci: 77. Poločas: 1:1.

Dobrušský Zdeněk Havelský (vlevo) bojuje o míč s Ondřejem Hlaváčem z B-týmu Vamberka.