Čermná nad Orlicí vyhrála 3:0 v Domašíně a po pěti jarních zápasech je stále stoprocentně úspěšná. Vedoucí Lípa nad Orlicí B si podle předpokladů poradila s poslední Olešnicí v Orlických horách, které nastřílela šest gólů, z nichž polovinu zaznamenal Zdeněk Rektor. Druhé Křovice porazily rezervu Kostelecké Lhoty dvěma góly ve druhém poločase.

Lípa B - Olešnice 6:0

Fakta – branky: 19. Mondík David, 38. Doležal Luděk, 44., 48. a 90. Rektor Zdeněk, 76. Nehyba Jaromír. Rozhodčí: Leimer Václav. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (31. Roller Luboš). Diváci: 35. Poločas: 3:0.

Fotbalisté Křovic (červené dresy)  porazili na svém trávníku rezervu Kostelecké Lhoty 2:0.Křovice - K. Lhota B 2:0

Fakta – branky: 47. Martin Miroslav, 68. Šereda Josef. Rozhodčí: Hloušek Jakub. Hráno bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Domašín - Čermná 0:3

Fakta – branky: 10. Vaněk Tomáš, 69. Vosáhlo Jan, 72. Absolon Jakub. Rozhodčí: Valihora Jaromir. ŽK: 0:1. Diváci: 22. Poločas: 0:1.