Deštivé počasí způsobilo, že očekávané okresní derby Ohnišov –  Kostelec nad Orlicí bylo odloženo pro nezpůsobilý terén. Na trávníku se tak představil pouze jediný okresní zástupce z Častolovic, který v zdolal Třebeš. O zisku třech cenných bodů rozhodli domácí hráči v prvním poločase, kdy  vstřelili čtyři góly.

Častolovice – Třebeš 5:2
Fakta – branky: 15. a 41. Pinkas, 13. Brandejs, 30. Pavel Mráz, 80. Králík – 7. Rychtár, 60. Zbořil. Rozhodčí: Franěk. ŽK: 2:0: Diváci: 30. Poločas: 4:1. Častolovice: Jedlička – Novák, M. Přikryl, Lux, Cvejn – Pinkas, Marek, Kuhn, Pavel Mráz (88. Dostál) – T. Přikryl (59. Králík), Brandejs (79. Koblása).
Luboš Chlajn, trenér AFK Častolovice: „První poločas přinesl vyrovnanou hru.

My jsme na rozdíl od hostů téměř všechny šance proměnili. Druhou půli ovládli hosté, avšak vstřelili pouze jednu branku, na kterou jsme dokázali odpovědět."