1. FC Rokytnice – Deštné C 2:4
Branky: vlastní, Presbruchý Radek – Prouza Jan 3, Kaplan Kamil. Rozhodčí: Nedvídek. ŽK 1:1. Diváků 80. Poločas: 0:2. Kvalitní vyrovnané utkání se šťastným koncem pro hosty.

Kostelecká Lhota – Lípa n. O. 2:2
Branky: Jelínek Přemysl z penalty, Faltys Daniel – Šreibr Josef, Kolář Bohuslav. Rozhodčí: Leimer, Valášek, Kerhat. ŽK 2:2. Diváků 80. Poločas: 1:1. Dramatické utkání, když domácí vyrovnali tři minuty před koncem.
Petrovice – Dobré 1:1
Branky: Filip Radek – Dostál Jan. Rozhodčí: Moravec, Veselík, Nosek. Diváků 70. Poločas: 0:0.

Rychnov B – Voděrady 3:0
Branky: Němeček Jan, Pups Miroslav, Brandejs Jakub z penalty. Rozhodčí: Valášek. ŽK 3:4. Diváků 51. Poločas: 1:0. Domácí nastoupili s novými posilami a na hře to bylo ihned znát. Celé mužstvo zaslouží pochvalu za bojovnost.

Solnice – Dobruška B 3:1
Branky: Schod Zdeněk, Starý David, Holub Jaroslav – Šmída Zdeněk. Rozhodčí: Slezák V., Bednář ml., Ježek. ŽK 1:2. Diváků 80. Poločas: 1:1.

Žďár n. O. – Černíkovice B 0:0
Rozhodčí: Zvolánek, Krejska, Pail. ŽK 4:2. Diváků 50.

Zdelov – Borohrádek 1:1
Branky: Cvejn Michal - Sazima Radek. Rozhodčí: Fišer, Vašata, Horský. ŽK 2:6, ČK 0:1 (Kučera Stanislav). Diváků 220. Poločas: 1:1. Bojovnost a obětavost domácích hráčů v souboji s nervozními favorizovanými fotbalisty z Borohrádku přinesly v sousedském derby nečekanou remízu.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 10. října: Dobruška B – Žďár n. O. 13.00, Deštné C – Borohrádek, Voděrady – Solnice, Lípa n. O. – Petrovice, 1. FC Rokytnice – Kostelecká Lhota vše 16.00.
Neděle 11. října: Černíkovice B – Zdelov, Dobré – Rychnov B obojí 16.00.