1. Solnice  ⋌13  1  1   133:9    41
2. Přepychy  ⋌13  1  1  74:14  40
3. V. Poříčí  ⋌7  1  8  34:59  22
4. Slatina  ⋌4  0  11  33:68  12
5. Javornice  ⋌2  1  13  15:98     8
6. Union Rokytnice ⋌ 1  0  6    5:46     3

Okresní přebor ml. žáků – jaro
Solnice – Borohrádek 1:4 (Bednář – Kapucián 2, Chudoba 2), Albrechtice – Rychnov B 2:9 (Václavík 2 – Herman 2, Ehl 2, Krubner 2, Zimmer, Dostál, Zemánek), Doudleby –  Přepychy 3:3 – P. K. 4:3 (Zawada 2, Myška – Zítko, Kos Láník), Opočno – Solnice 3:1 (Brožek 2, Lhotský – Kocour), Borohrádek – Ohnišov 10:2 (Chudoba 4, Červený 3, Václavek 2, Kapucián – Antal 2), České Meziříčí – 1. FC Rokytnice 6:1 (Roubal, Hladík, Ševc, Jelen, Hrudík, Fiala – Levý).

1. Borohrádek  ⋌7  0  0   114:30  45
2. Rychnov B  ⋌6  0  1  83:31  42
3. Přepychy  ⋌3  1  3  70:58  30
4. Solnice  ⋌4  0  3  46:33  27
5. Č. Meziříčí  ⋌4  0  3  45:58  24
6. Doudleby ⋌ 3  2  2  42:76  22
7. Opočno  ⋌3  0  4  61:62  21
8. 1. FC Rokytnice  ⋌0  0  7  43:54  19
9. Albrechtice  ⋌1  1  5  47:83  15
10. Ohnišov  ⋌2  0  5  30:79  13

Okresní přebor elévů
Solnice – Borohrádek 7:0 (Kos 2, Zbořil 2, Moravec, Červinka, Hlavsa), Solnice –  Ohnišov 1:0 (Kos), Borohrádek – Ohnišov 1:2 (Buriánek – Krajňák, Čančara), Opočno –  Rychnov B 4:4 (Prostředník 3, Štětina – Buriánek 2, Buločkin, Králíček), Opočno – Přepychy 7:3 (Doucek 3, Felcman 2, Prostředník, Štětina – Jirka 3), Opočno –  Černíkovice 5:1 (Doucek 3, Prostředník, Michalík – Učík), Rychnov B – Přepychy 4:2 (Buriánek 3, Králíček – Jirka, Nardelli), Rychnov B – Černíkovice 10:0 (D. Gunar 3, Buriánek 3, Kirchschläger 2, Kocman, Preclík), Přepychy – Černíkovice 6:1 (Slavíček  4, Jirka, Nardelli – Hovorková).

1. Albrechtice  ⋌19  2  3  98:34  59
2. Solnice  ⋌19  2  5  83:29  59
3. Borohrádek  ⋌14  2  10  84:43  44
4. Ohnišov  ⋌13  1  12  71:48  40
5. Opočno  ⋌10  3  11  65:75  33
6. Rychnov B  ⋌10  2  12  70:51  32
7. Přepychy  ⋌5  2  17  50:107    17
8. Černíkovice  ⋌2  0  22  14:148  6

Okresní přebor přípravek
Solnice – České Meziříčí 3:0 (Ehl, Hlavsa, Tomek), Solnice – Týniště 1:0 (Hlavsa), Ohnišov – České Meziříčí 1:4 (Čančara – Šichan 2, Mikušík, Krivčík), Ohnišov – Týniště 1:1 (Čančara – Malý), České Meziříčí – Týniště 1:0 (Mikušík), Kostelec –  Doudleby 1:5 (Kijonka – Holanec 4, Kobr), Kostelec – Rychnov B 1:2 (Kijonka – Pišl, Lukášek), Doudleby – Rychnov B 1:1 (Holanec – Lukášek), Solnice – Ohnišov 3:1 (Tomek 2, Červinka – Čančara), Vamberk – Opočno 10:4 (Brožek 3, Ferebauer 2, Tobiška 2, Žák, Olšavský, Diblíková – Serbousek 3, Prostředník), Vamberk –  Častolovice 5:0 (Ferebauer 2, Brožek, Tobiška, Diblíková), Vamberk – Borohrádek 13:4 (Brožek 4, Tobiška 4, Michalík 3, Žák 2 – Sazima 3, Grulich), Opočno – Častolovice 5:3 (Serbousek 2, Sobotka 2, Paseka – Kováč, Rojek, Šupler), Opočno –  Borohrádek 7:6 (Kopecký 2, Serbousek 2, Sobotka 2, Paseka – Nyč 4, Sazima 2), Častolovice – Borohrádek 1:2 (Kováč – Sazima 2).   ⋌(dr)

1. Solnice  ⋌27  5  1  109:14  86
2. Č. Meziříčí  ⋌24  1  8  100:24  73
3. Ohnišov  ⋌22  4  7  104:49  70
4. Vamberk  ⋌21  3  9  125:56  66
5. Týniště  ⋌20  4  9    89:29  64
6. Opočno  ⋌16  5  12    96:69  53
7. Častolovice  ⋌9  7  17    30:56  34
8. Borohrádek  ⋌8  6  19    58:106    30
9. Kostelec  ⋌7  2  23    38:105    23
10. Doudleby  ⋌3  2  27    24:148    11
11. Rychnov B  ⋌1  5  26    17:134  8