I. A třída: Dobrušku druhé vítězství z hřiště soupeřů posunulo na třetí příčku tabulky. Dohrávala bez vyloučeného Dubského, ale rezerva Dvora nižší počet hráčů dorovnala

Dvůr Králové B - Dobruška 1:3

Dobrušští zvládli utkání na jedničku, přestože se museli vyrovnávat se šokem v podobě inkasovaného gólu přímo z rohového kopu hned ve druhé minutě. Domácí mohla za stavu 1:3 vrátit do hry penalta po červeném faulu Dubského, ale domácí exekutor L. Novák přestřelil branku. Hosté si tak v pohodě dokráčeli k vítězství, které je posunulo na třetí příčku tabulky.

Milan Mikušík, trenér TJ Dobruška: „Měli jsme hru pod kontrolou a vytvořili si do přestávky několik šancí, z nichž jsme využili jen jednu. V 11. min. vyrovnal Zrzavý střelou z šestnáctky. Také po změně stran jsme udávali tempo hry. Dostávali jsme obranu soupeře pod tlak a ta začala kupit chyby. Vítězný gól zaznamenal Doubek po přihrávce Adama Zilvara. Za deset minut putoval míč po ose Effenberk, Alt a R. Danč pojistil tříbodový zisk. Po zahozeném domácím pokutovém kopu jsme se dostávali do častých brejků, které nám místo gólů přinesly pouze vyrovnání sil na hřišti. Za stažení unikajícího Dostála byl vyloučen domácí Mohet.“

Branky: 2. T. Otradovský – 11. Zrzavý, 57. Doubek, 67. R. Danč. ČK: 1:1 (85. Mohet – 69. Dubský).
TJ Dobruška: Šrámek - Effenberk - Jarkovský, T. Zilvar, Dubský – Doubek (66. Chválek), Zrzavý (73. Šotola), Alt, A. Zilvar - R. Danč (76. Hlavsa), Dostál.

Hořice - Kostelec n. O. 1:1
Kostelec po první výhře (doma nad Dvorem Králové B 1:0) poprvé skóroval i venku, což mu přineslo první bod importovaný z hřišť soupeřů.
Stanislav Procházka, trenér FC Kostelec nad Orlicí: “V oboustranně opatrném úvodu se nám nedařilo v přechodu do útoku. První kombinační akce se nám povedla až ve 24. min., ale hned jsme z ní šli do vedení. Soupeř pak měl mírnou převahu, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Po změně stran soupeř ještě víc přidal a začal nás přehrávat jednoduchými kombinačními akcemi. Pět minut po přestávce fauloval vybíhající brankář Matoušek a domácí snížili z nařízeného pokutového kopu. Soupeř měl i pak mírně navrch, ale do vyložených šancí jsme ho už nepustili. Naopak jsme my mohli rozhodnout Šrámkem, který se dostal do dvou šancí. V 83. min. Žežule dokonce běžel sám na brankáře, ale neuspěl. Po vyloučení domácího hráče jsme Hořice zcela zatlačili před jejich branku, ale vítězného gólu jsme se nedočkali.“

Branky: 50. Nepl z pen. - 24. Mlynář. ČK: 1:0 (86. Raszka). Poločas: 0:1.
FC Kostelec nad Orlicí: Matoušek - Chaloupka, Bolehovský, Hodač, Merta – Šrámek, Mlynář, Klapal, Pinkas (75. Bulovcjak) - Karnas, Umlauf (61. Umlauf).