VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Blíží se školení a doškolení trenérů

Rychnovsko - Zpráva Okresního Českomoravského fotbalového svazu

11.10.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Disciplinární komise

Nepodmíněné tresty:
KUČERA Stanislav (Lokomotiva Borohrádek) DCK ukládá 4 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.
FOREJTEK Jiří (TJ Dobruška C) DCK ukládá 4 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.
LANGER Martin (Baník Vamberk B) DCK ukládá 5 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.
BUNEŠ Rudolf (SK Albrechtice B) DCK ukládá 2 SU nepodmíněně od 5. 10. 2009.

Různé:
Moravec Miroslav (rozhodčí): jmenovaný se dostaví na příští zasedání DCK dne 14. 10. 2009 k vyjádření k přestupku popsaném v Zápise o utkání číslo A2A0701 a nevyjádření se k námitce kapitána mužstva.
Morávek Petr (rozhodčí): jmenovaný se dostaví na příští zasedání DCK dne 14. 10. 2009 k vyjádření k přestupku popsaném v Zápise o utkání číslo A2A0804.
8. října 2009DCK OVV ČMFS Rychnov n. K

Trenérsko–metodická komise

Pozor – změna termínu druhého dne školení trenérů!
Na základě navýšení pronájmu hřiště s umělou trávou v Rychnově nad Kněžnou je TMK nucena změnit termín druhého dne školení nových trenérů na 22. 11. 2009 místo plánovaného termínu 28. 11. 2009 !

Školení trenérů licence C
TMK VV OFS oznamuje, že v termínech 21. - 22. 11. 2009 bude pořádat školení Trenér licence C (školení nových trenérů). Poplatek činí 750 Kč (školné, strava, lektoři, literatura). Zájemci se mohou závazně přihlásit na Okresním fotbalovém svazu u sekretáře pana Charváta (možno i e–mailem). Uzávěrka přihlášek je do 31. 10. 2009. Bližší informace najdete ve Zprávě Trenérsko–metodické komise na webových stránkách OFS.

Doškolení a obnova licence Trenér licence C

Jak již zaznělo na letním aktivu v Česticích, připravuje TMK OFS doškolení trenérů licence C, kterým končí platnost licence a mají zájem o její prodloužení. Doškolení se uskuteční 21. 11. 2009 od 8 do 13.30 hodin v Základní škola Komenského (ulice Javornická ) v Rychnově nad Kněžnou.
Přihlášky s úhradou účastnického poplatku 250Kč je nutno zaslat (možno i osobně ) na OFS panu Charvátovi nejpozději do 31. 10. 2009 ( úhrada poplatku podmiňuje platnost přihlášky) !

Závazně přihlášení trenéři předloží při prezenci (od 7.45) svůj starý trenérský průkaz (při nesplnění tohoto požadavku nebudou zařazeni do doškolení!) a aktuální fotografii. Dále s sebou psací prostředky a čistou obuv na přezutí do učebny !

Obnovení trenérské licence
Trenéři, kteří se nedostaví na povinné doškolení ani jednou během tří let), jsou podle platných Směrnic o udělování trenérských licencí po dalším roce od povinného doškolení (celkem tady po čtyřech letech) vyřazeni z databáze ČMFS! Ovšem za zvláštní poplatek (C licence 150 Kč) mají možnost zúčastnit se doškolení a obnovit tak znovu platnost své licence! Také pro tyto trenéry platí podmínky (výše uvedené) požadované pro zařazení do doškolení s výjimkou výše poplatku, který v tomto případě činí 400 Kč ( 250 + 150). TMK OVV ČMFS Rychnov n. K.

11.10.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jiří Štefek.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Ilustrační foto.

Kam za zábavou? Dejte o sobě vědět

Jan Birke: „Musíme zachránit značku ČSSD"

Královéhradecko /ROZHOVOR/ - Lídr královéhradecké krajské kandidátky ČSSD Jan Birke svůj post poslance obhájil, ale po skončení voleb a sečtení hlasů bylo vidět, že k radosti má daleko.

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Královéhradecko /ROZHOVOR/ - Lídr Pirátů v královéhradeckém kraji Martin Jiránek (39) není v politice nováčkem. Působí jako trutnovský zastupitel i jako zastupitel Královéhradeckého kraje. Nově však zasedne také ve sněmovně, kam se s Piráty probojoval v právě skončených volbách.

Ve Dvoře Králové přivítali hrocha. Znovu přijel z Německa

Královéhradecko, Dvůr Králové - Samec Mike přijel v úterý do Zoo Dvůr Králové, aby tu doplnil dvě stávající samice Hulu a Monu. Přijel z německého Stuttgartu i s ošetřovatelem, který mu v prvních dnech v krytém zimovišti vypomůže s aklimatizací. 

Vyprodané Uffo ozářil operní mág Adam Plachetka

Královéhradecko, Trutnov /FOTO/ - Operní hvězda v Trutnově. Sólista Vídeňské státní opery Adam Plachetka zazpíval v pondělí večer před vyprodaným sálem trutnovského Uffa muzikálové melodie v rámci hudebního festivalu Trutnovský podzim.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení