Derby Rychnovskav Českém Meziříčí lépe zvládli hráči Černíkovic.

Č. Meziříčí – Černíkovice 1:2
Góly v okresní derby padaly jen do přestávky.
Milan Hašek, trenér FC České Meziříčí: „Momentálně se musíme obejít bez pěti hráčů ze základní sestavy. Nejvíce však chybí špílmachr, který by naší hře vtiskl myšlenku. Začali jsme dobře a po pěkné akci Vaška Slánského vedli. Hosté ale po rychle rozehrané akci brzy kontrovali. Do vedení nám mohl vrátit L. Havel, ale stoprocentní šanci promarnil. Dvě minuty před přestávkou hosté po nenápadné akci zvrátili stav. Po změně stran se nám přestala dařit kombinace a hosté se takticky netlačili dopředu vůbec. Úroveň hry tak klesla i pod okresní úroveň, připomínala spíš pralesní ligu. Oběma týmů se naskytla jedna příležitost. Hosté ji neproměnili a sudí penaltu po ruce bránícího hráče Černíkovic v šestnáctce neodpískal.“
Martin Kameník, trenér Sokola Černíkovice: „Zaspali jsme úvod utkání a prohrávali. Brzy se nás podařilo vyrovnat. Na konci poločasu Nosek efektními nůžkami rozhodl zápas. Druhou půli jsme zvládli po taktické stránce. Naše vedení mohl zvýšit Kotek, který běžel sám na brankáře.“
Branky: 2. Slánský - 7. Trejtnar, 43. Nosek. ČK: 1:0 (90. Kubíček). FC České Meziříčí: Frinta – Kubíček, Kozák, R. Havel, Tetřev – M. Slezák (46. Hrubý), Hovorka, Kupka, L. Havel – Slánský, Jančura (80. Čáp). Sokol Černíkovice: D. Holoubek – J. Holoubek (85. Stodůlka), Bárta, Pohl, Trejtnar – J. Hanuš, Polívka, Černý, Kotek - D. Hanuš, Nosek (90. Kalous).

Albrechtice - Předměřice 0:0
Zachraňující se Albrechtice získaly bod, ale na domácím trávníku chtěly víc.
Rostislav Kchop, trenér SK Albrechtice: „Vzhledem k našemu nelichotivému postavení v tabulce nemůžu být s bodem spokojený. Za jiné situace by proti tak kvalitnímu soupeři nebyl špatný. Bohužel dojíždíme na to, že většina našich ofenzivních hráčů je na marodce a pro nás je strašně těžké se prosadit v koncovce. Šance si dokážeme vypracovat, ale nejsme schopni je proměnit. Bohužel - bez gólu se nedá vyhrát. Na druhou stranu bod byl asi pro obě mužstva spravedlivý.“
SK Albrechtice: Klofanda - Živec, Kajn, Strnad, O. Velíšek - Kamš, J. Zeman, Jaroš, L. Velíšek - David (60. Malijovský), Zahrádka.

Babí - Častolovice 1:2
Hosté začali důležitý skvěle. Hned v první minutě zahrával rohový kop Pavel Mráz, míč propadl ke zcela volnému Brzokoupilovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě - 0:1. Ve 25. min. zahrával rohový kop Beneš, odražený míč si zpracoval Pavel Mráz a nádhernou střelou vymetl šibenici - 0:2. Vzápětí Častolovice podržel Jedlička. Po půlhodině hry vysunul Polák Brzokoupila, který v samostatném nájezdu nastřelil pouze tyč. Domácí v zavěru první půle zahrozili sérií rohových kopů. Druhá půle již mnoho krásy nepřinesla. Na kopačky častolovických hráčů se vloudila nervozita a domácí si vytvořili výraznější převahu. V 71. min. po centru z pravé strany a následné hlavičce snížili na 1:2, ale vyrovnat se jim už nepodařilo i díky fantastickému zákroku gólmana Jedličky v 83. min. V závěru Brzokoupil v dalším sólu opět mířil jen do tyče.

Miloš Zeman, trenér AFK Častolovice: “Velmi důležité body nás stály spoustu sil. Kdyby se nám do přestávky podařilo proměnit všechny šance, mohli jsme vést klidně 4:0. Nastřelili jsme dvě tyče a břevno. Ve druhém poločase domácí snížili na 1:2, ale těsné vedení jsme dokázali ubránit.“
Branky: 71. Branda – 1. Brzokoupil, 25. Pavel Mráz. AFK Častolovice: Jedlička – M. Přikryl - Slanina, Plašil (75. Zeman), Marek - Polák, Pavel Mráz, Beneš (26. Kalousek, 80. Koblása), Pinkas - Kouba, Brzokoupil. (six)