Deštné C – Žďár n. O. 1:4
Branky: Drapák Petr – Bílek Jan 4. Rozhodčí: Šolc, Procházka. ŽK 1:2. Diváků 60. Poločas: 1:2. Senzační první bodová ztráta vedoucího celku. Kanonýrský koncert předvedl čtyřgólový Jan Bílek!

Zdelov – Solnice 1:2
Branky: Cvejn Lukáš – Kubec Tomáš, Zima Radek. Rozhodčí: Nedvídek, Leimer, Fišer. ŽK 4:2. Diváků 100. Poločas: 0:0. Domácí sice vedli, ale solniční fotbalisté po chybě zdelovské obrany vyrovnali a nakonec se radovali z těsného, ale zaslouženého vítězství.

Borohrádek – Rychnov B 2:0
Branky: Čermák Antonín, Matějus Pavel. Rozhodčí: Leimer, Kerhat, Morávek. ČK 0:1 (vyloučený nehlášen). Diváků 100. Poločas: 1:0.

Černíkovice B – Petrovice 1:0
Branka: Novák Zdeněk. Rozhodčí: Slezák V., Kohoutek. Diváků 70. Poločas: 1:0.

Dobruška B – Kost. Lhota 1:1
Branky: Malý Vítězslav – Faltys Daniel. Rozhodčí: Moravec, Provazník. ŽK 1:3. Diváků 50. Poločas: 1:0. Domácí propásli ideální možnost jít do dvoubrankového vedení, když nedali penaltu. Hosté je po přestávce potrestali vyrovnáním.

Voděrady – 1. FC Rokytnice 0:3
Branky: Kánský Petr, Friedrich Tomáš, Ďoubek Michal. Rozhodčí: Slezák V., Kout. ŽK 1:0. Diváků 80. Poločas: 0:0. Posvícenská porážka domácích..

Dobré – Lípa nad Orlicí 2:0
Branky: Dyntar Jan 2. Rozhodčí: Serbousek, Nedvídek. ŽK 2:2. Diváků 100. Poločas: 1:0. Doberští si vyšlápli na třetí celek tabulky, když o obě branky se zasloužil Dyntar.

PŘÍŠTÍ PROGRAM

Sobota 19. září: 1. FC Rokytnice – Dobré 16.30, Rychnov nad Kněžnou B – Černíkovice B, Solnice – Borohrádek, Žďár nad Orlicí – Zdelov vše 16.30.
Neděle 20. září: Lípa n. O. – Deštné C 14.00, Kostelecká Lhota – Voděrady, Petrovice – Dobruška B vše 16.30. (mch, six)