Rychnovsko – Nejnižší okresní fotbalová soutěž pokračovala pátým kolem.

19.9.2016

Fotbal - ilustrační snímekFoto: Deník

Javornice B – Domašín 2:1
Fakta – branky: 33. Nosek Jaroslav, 43. Kráčmer Jan – 25. Michalík Jan. Rozhodčí: Valihora Jaromír, Moravec Miroslav, Nedvídek Miroslav. ŽK: 0:1. Diváci: 52. Poločas. 2:1.
K. Lhota B – Olešnice 1:0
Fakta – branka: 80. Plocek Ondřej. Rozhodčí: Nosek Milan – Knapek Jaroslav. ŽK: 2:4. Diváci: 45. Poločas: 0:0.

Rychnov B – Čermná 7:1
Fakta – branky: 9. Kočnar Aleš, 25. Štefl Martin, 40., 50. a 62. Bažo Kosmas, 59. Zimmer Jan, 89. vlastní (Tupec Roman) – 73. Tupec Roman. Rozhodčí: Prokeš Jiří. Hráno bez karet. Diváci: 30. Poločas: 3:0.
Lípa B - Labuť 1:1
P. K. 5:3
Fakta – branky: 67. Vlček Jan – 69. Matuška David. Rozhodčí: Knapek Jaroslav – Hloušek Jakub. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (59. Pojezdala Petr). Diváci: 45. Poločas: 0:0.

19.9.2016 VSTUP DO DISKUSE

Dobruška ovládla i druhé derby s Krčínem, vítězný obrat přišel až po změně stran

Češi v cizině se k volebním urnám nehrnou

Chrudim dvakrát udeřila v oslabení

Východní Čechy - Krajská hokejová liga: Jičín je stále bez ztráty, na bydžovském ledě rozhodl zápas ve třetí třetině.

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena

Královéhradecko, Náchod - Ve čtvrtek krátce před 14. hodinou došlo v Náchodě na Pražské, nedaleko mlýna, k tragické nehodě. Jednaosmdesátiletá žena, která se snažila přejít silnici v rekonstrukci, skončila pod koly kamionu. Vážným zraněním na místě podlehla.