„Béčka" Javornice a Albrechtic poprvé vyhrály

Rychnovsko - Fotbalový Okresní přebor III. třídy pokračoval zápasy pátého kola, v nichž se B-týmy Albrechtic a Javornice dočkaly prvních výher.

14.9.2015

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/David Taneček

Černíkovice B - Dobruška C 2:3

Fakta branky: 32. Dušek Roman, 49. Vrba Lukáš 28. a 55. Macek Jan, 76. Lemfeld Martin z penalty. Rozhodčí: Valášek Martin. Hráno bez karet. Diváci: 30 Poločas: 1:1.

Albrechtice B - Roveň 3:0

Fakta branky: 10. a 84. Buneš Rudolf, 28. Řehák Tomáš. Rozhodčí: Nedvídek Miroslav. ŽK: 2:1. Diváci: 45. Poločas: 2:0.

Vamberk B - Křovice 0:1

Fakta branky: 14. Tobiáš David. Rozhodčí: Záliš Martin. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Domašín - Javornice B 0:2

Fakta branky: 6. Ešpandr Lukáš, 70. Paštika Martin. Rozhodčí: Nosek Milan. Hráno bez karet. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Opočno B - Doudleby B 0:1

Fakta branka: 70. Gärtner Vojtěch. Rozhodčí: Moravec Rudolf Jedlinský Miroslav, Záliš Martin. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0. (dr, mch)

14.9.2015 VSTUP DO DISKUSE

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí.

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov a Kostelec hrají doma

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Volební místnosti jsou i pod policejním drobnohledem

Královéhradecko - Volební „bitva“ právě vrcholí. Z preventivních důvodů se na hladký průběh letošních voleb do Poslanecké sněmovny zaměřila i policie v Královéhradeckém kraji.

Těsné domácí prohry doberských „fialek“

Dobré - Ligové soutěže stolních tenistek pokračovaly dalšími zápasy. Prvoligovým i druholigovým doberským „fialkám“ se v domácím prostředí nedařilo, když své zápasy těsně prohrály. Uspělo jen divizní „déčko“, které remizovalo s Pardubicemi a zdolalo Chrudim.