Barnet a Kozák oslavili vítězství hattricky

Rychnovsko - Okresní přebor III. třídy ve fotbale: Utkání Dobruška B - Slatina skončilo po devadesáti minutách remízou 1:1 a v penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí fotbalisté.

9.10.2017

Okresní přebor III. třídy ve fotbale: Dobruška B - Slatina.Foto: Deník/ Leoš Dragúň

Okresní přebor III. třídy měl na programu zápasy předposledního podzimního kola.

Roveň - Dobré 5:3

Fakta – branky: 34. Erben Filip, 36., 45. a 55. Barnet Ivo, 92. Páral Radim – 11. Němeček Petr, 57. Dostál Jan, 88. Práza Filip. Rozhodčí: Prokeš Jiří – Šimeček Petr. ŽK: 3:2. Diváci: 55. Poločas: 3:1.

Dobruška B - Slatina 1:1, pen. 4:2

Fakta – branky: 86. Beneš Jan – 32. Hrabák Jiří. Rozhodčí: Jedlinský Luboš. ŽK: 2:2. Diváci: 20. Poločas: 0:1.

Doudleby B - Vamberk B 1:1, pen. 3:5

Fakta – branky: 81. Flekr Jakub – 8. Dostál Ondřej. Rozhodčí: Nosek Martin – Nosek Milan. ŽK: 2:6. ČK: 0:1 (80. Chochola Karel). Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Rychnov B - Voděrady 9:1

Fakta – branky: 8. a 15. Kubec Roman, 22. a 55. Hillebrand Jakub, 47. Ullrich Pavel, 67. Bárta Tomáš, 70. a 84. Švarc Jaroslav, 73. Ullrich Petr – 34. Michl Lukáš. Rozhodčí: Špaček Ladislav – Nosek Martin, Nosek Milan. ŽK: 0:0. ČK 0:1 (61. Michl Lukáš). Diváci: 30. Poločas: 3:1.

Č. Meziříčí B - Javornice B 7:0

Fakta – branky: 15. a 51. Šimůnek Jiří, 25., 31 a 32. Kozák Michal, 46. a 87. Fiala Josef. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav – Steklík Lukáš. ŽK: 0:0. Diváci: 53. Poločas: 4:0.

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.