Sportovní reportéři Deníku pro vás přichystali svůj výběr osmi fotbalistů, kteří na sebe svými výkony během podzimu kladně zapůsobili. A vy pak hlasováním v naší anketě (na konci článku) sami rozhodnete, kdo z nich se stane vítězem. S ním pak přineseme exkluzivní rozhovor. Svoje hlasy (1x za 5 minut) můžete posílat do čtvrtka 30. listopadu do 23.59.

NOMINACE DENÍKU (NEJ hráč podzimu I. A třídy) 

Vojtěch Jalový (FC Slavia Hradec Králové B) – Ambiciózní hradecká Slavia nezpomaluje ani na podzim. Áčku se daří v divizi, béčko jako nováček vévodí po polovině soutěže I. A třídě. Pod skvělými výsledky rezervy je podepsán Vojtěch Jalový, který nasázel osm branek, což je nejvíc z celého týmu.

Adam Starý (TJ Sokol Železnice) – „Letos ho vidím jako klíčového hráče,“ tyto slova o stoperovi Železnice řekl spoluhráč Jan Kypr. A opravdu. Adam Starý se stal výraznou postavou dalšího úspěšného tažení Železnice, když je hlavním pilířem obrany. Vedle něj se už vystřídalo několik spoluhráčů a vždy to klapalo. O tom svědčí i fakt, že Železnice inkasovala pouze třináct branek.

Vítězslav Hrubý (FK Rojek Kostelec nad Orlicí) – Vítězslav Hrubý přišel do Kostelce před sezonou z Vysokého Mýta a v I. A třídě hned ukázal svoje kvality. Na podzim nasázel 16 branek!

Petr Holubec (MFK Trutnov B) – Béčko Trutnova je po polovině soutěže v horních patrech tabulky. Velkou zásluhu na tom má zkušený kapitán Petr Holubec. Kromě řízení hry se mu dařilo i střelecky, když se trefil hned osmkrát.

Milan Ujec (FK Vysoká nad Labem) – Další kanonýr par excellence. Milan Ujec stihl na podzim zatím vstřelit 15 gólů. Vysoká je sice pátá, ale v pátek na ni čeká ještě dohrávka s Třebechovicemi. Jedno je jisté - Ujec ve výběru nemůže chybět, ať už zápas dopadne jakkoliv. 

Jiří Vydarený (FC Nový Hradec Králové) – Celek z krajského města vsázel především na týmové výkony. Střelecky se nejvíce dařilo Jiřímu Vydarenému, který dal osm branek. Šesté místo v poločase sezony není rozhodně k zahození.

František Rejl (RMSK Cidlina B) – Rovných deset gólových zářezů zaznamenal v kádru bydžovských mladíků František Rejl. Další z nováčků soutěže, který je v první polovině tabulky.

Petr Halberštát (TJ Sokol Stěžery) – Falcons se na podzim mohli spolehnout na dobrou střeleckou formu Petra Halberštáta. Ten se s 15 trefami zařadil mezi největší kanonýry I. A třídy, navíc obstaral téměř polovinu všech gólů svého týmu.