Albrechtické béčko si zastřílelo v Dobrém

Rychnov n. K. - Okresní IV. třída: Dobré nehlásilo střelce z domácího utkání. Křovice doma suverénní.

24.5.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Hohn

Opočno B – Kost. Lhota B 2:0
Branky: Gábor Patrik, Michl Jan. Rozhodčí: Müller, Valášek, Nosek. Diváků 65. Poločas: 2:0.

Dobré B – Albrechtice B 1:5
Branky: střelci nehlášeni. Rozhodčí: Záliš, Nedvídek, Feichtinger. ŽK 2:3, ČK 0:1 (jméno vyloučeného hráče nehlášeno). Diváků 30. Poločas: 0:3.

Křovice – Javornice B 3:0
Branky: Černý Jan 2, Vrba Milan. Rozhodčí: Nosek. ŽK 2:2. Diváků 30. Poločas: 2:0.

Olešnice – Čermná 1:3
Branky: Martínek David – Máša Karel 2. Vosáhlo Jan. Rozhodčí: Dostálek. ŽK 1:1, ČK 1:1 (Ksandr Jan ml. – Maják Dušan). Diváků 30. Poločas: 1:1. Rozhodla chyba domácích před druhou brankou.

Lípa B – Černíkovice C 2:1
Branky: Csontos Martin, Rektor Zdeněk – Bulušek Miloslav. Rozhodčí: Špaček ml., Špaček st. Diváků 35. ŽK 1:0. Poločas: 1:0.

Častolovice B – Solnice B 2:1
Branky: Flégl Lukáš, Hrubý Miloš – Kubíček Roman z penalty. Rozhodčí: Špaček st., Špaček ml., Jehlička. Diváků 40. Poločas: 2:0.

Příští program
Sobota 29. května: Černíkovice C – Olešnice, Čermná – Křovice, Albrechtice B – Kostelecká Lhota B vše 17.00.
Neděle 30. května: Javornice B – Dobré B 10.00, Častolovice B – Opočno B, Solnice B – Lípa nad O. B obojí 17.00. (mch, six)

24.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie.

Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie

Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Dobruška - Přestože v minulých dnech vrcholilo babí léto a modrá obloha ani sluníčko nevěstily žádné zdravotní „katastrofy“, je dobré se řídit heslem, že štěstí přeje připraveným.

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.