OKRESNÍ PŘEBOR

V nejvyšší okresní fotbalové soutěži Rychnovska začíná být pořádně horko. Rozdíl mezi vedoucími Albrechticemi a jediným vážným pronásledovatelem z Borohrádku se po víkendu snížil na jediný bod. Postarali se o to hráči Zdelova, kteří nedovolili lídrovi přeboru skórovat.

Zdelov – Albrechtice 0:0
Rozhodčí: Nedvídek, Suchánek. ŽK 2:2. Diváků 250. Domácí fotbalisté měli blíž k vítězství, protože si vytvořili více brankových příležitostí.

Petrovice – Borohrádek 1:2
Branky: Baťha Karel – Sazima Radek, Kučera Stanislav. Rozhodčí: Zavázal, Kincl, Pilař. ŽK 3:3. Diváků 130. Poločas: 0:1. Borohrádek na jaře nezaváhal ani ve čtvrtém utkání.

Přepychy B – Černíkovice B 1:2
Branky: Petera Pavel – Hrábek Tomáš, Kopecký Pavel. Rozhodčí: Šolc. ŽK 3:2. Diváků 50. Poločas: 0:0. V souboji rezervních klubů z krajských soutěží se radoval poslední celek tabulky, který tak rázně promluvil do boje o záchranu. Na předposlední Voděrady už Černíkovice B ztrácí jen bod.

Solnice – Lípa n. O. 0:1
Branka: Pamánek Tomáš. Rozhodčí: Slezák V. Diváků 50. Poločas: 0:0. Zápas rozhodla přesná střela z trestného kopu z kopačky Tomáše Pamánka.

Žďár n. O. – Rychnov B 1:2
Branky: Sršeň Ladislav – Pajor Roman, Ficenec Tomáš. Rozhodčí: Fišer. ŽK 2:1. Diváků 50. Poločas: 0:1.

Kost. Lhota – Rokytnice 3:2
Branky: Vilímek Jiří 2, Jelínek Přemysl z penalty – Homoláč Alexandr, Dušek Adam. Rozhodčí: Fišer, Jedlinský, Kohoutek. ŽK 3:5.Diváků 80. Poločas: 1:1.

Dobré – Voděrady 3:2
Branky: Poul Jiří, Novotný Josef, Pašta Petr – Hanuš Jakub, Michl Josef. Rozhodčí: Moravec, Kerhat, Morong. Diváků 110. Poločas: 2:0.

 1. Albrechtice 12 5 0 38:16 41
2. Borohrádek 13 1 3 44:15 40
3. Zdelov 9 4 4 39:16 31
4. 1. FC Rokytnice 9 4 3 33:21 31
5. Lípa n. O. 8 5 4 25:16 29
6. Petrovice 8 4 5 20:26 28
7. Kost. Lhota 8 1 8 20:25 25
8. Rychnov B 4 5 7 16:17 17