Vedoucí celek skóroval v Lípě nad Orlicí ze dvou pokutových kopů a hrál téměř hodinovou přesilovku. Druhý Borohrádek se doma nechal zaskočit týmem FC Rokytnice a vypadl tak ze souboje o postup do kraje.

OKRESNÍ PŘEBOR

Lípa n. O. – Albrechtice 2:3
Branky: Kolář Bohuslav, Kajn Adam – Kotýza Jiří z penalty, Kamš Jiří z penalty, Strnad Miloš. Rozhodčí: Šolc, Slezák V., Kout. ŽK 3:2, ČK 1:0 (Roden Václav). Diváků 150. Poločas: 0:2. Domácí hráli od 33. min. o deseti, bez vyloučeného brankáře a dokázali i vyrovnat. Nakonec se radovali z vítězství hosté.

Černíkovice B – Rychnov B 3:1
Branky: Vacek Michal 2, Klapal Jakub – Vašátko Martin. Rozhodčí: Fišer, Charvát, David. ČK 0:1 (Brandejs Jakub). Diváků 80. Poločas: 1:1.

Borohrádek – Rokytnice 0:1
Branky: Ďoubek Michal. Rozhodčí: Jedlinský, Moravec, Nosek. Diváků 100. Poločas: 0:1. Překvapivá porážka domácích fotbalistů posadila o okresní fotbalový trůn Albrechtice.

Zdelov – Voděrady 5:0
Branky: Cvejn Michal, Kopecký Marcel, Zeman Radek, Sehnal Zdeněk, Hamerský Jakub. Rozhodčí: OFS HK. ŽK 2:4. Diváků 120. Poločas: 3:0.

Petrovice – Dobré 3:0
Branky: Říha Petr, Pacholík Miroslav, Uhlíř Radek. Rozhodčí: Nedvídek, Provazník, Kerhat. ŽK 4:2. Diváků 70. Poločas: 1:0.

Přepychy B – Kost. Lhota 6:2
Branky: Petera Tomáš 2, Šmída Luboš, Žid Lukáš, Michl Milan, Kollár Radek – Jakubec Petr, Oberreiter Petr. Rozhodčí: Nedvídek, Dostálek, Nosek. ŽK 0:2. Diváků 50. Poločas: 3:1. V předehrávaném utkání vzhledem ke třídenní hasičské akci mládeže posílení domácí zaslouženě vyhráli. Hosté podali sympatický výkon a zaslouží poděkování za dohodu o předehrání utkání.

Solnice – Žďár n. O. 4:1
Branky: Kubec Tomáš 2, Zima Radek, vlastní – Brzokoupil Milan z penalty. Rozhodčí: Filip, Fišer, Provazník. ŽK 3:2. Diváků 50. Poločas: 2:0.

1. Albrechtice 17 5 2 52:22 56
2. Borohrádek 16 1 7 58:28 49
3. Zdelov 13 5 6 53:25 44
4. FC Rokytnice 12 5 7 42:33 41
5. Lípa n. O. 11 7 6 43:33 40
6. Petrovice 11 5 8 31:35 38
7. Rychnov B 8 7 9 31:27 31
8. Žďár n. O. 8 7 9 37:37 31