OP II. třídy: Albrechtice klopýtly v Solnici

Rychnovsko – Nejvyšší okresní fotbalová soutěž měla na programu 25. kolo. Vedoucí Rychnov B nastřílel ve Žďáru deset gólů. Na druhé místo se při zaváhání Albrechtic v Solnici vyhoupl Vamberk, který vyhrál v Rovni.

10.6.2013

SOLNIČTÍ FOTBALISTÉ porazili v domácím prostředí Albrechtice, jednoho z aspirantů na postup do I. B třídy.Foto: Vojtěch Podstavek

Solnice – Albrechtice 2:1
Fakta – branky: Poláček Roman, Rýznar Tomáš – Sršeň Ladislav . Rozhodčí: Vojka Petr – Nedvídek Miroslav, Jindáček Milan. ŽK: 0:0: ČK: 0:1 (Janeček Petr). Diváci: 150. Poločas: 1:1.

Žďár – Rychnov B 0:10
Fakta – branky: Pazderník Robin 3, Dapecí Pavel 2, Počtýnský Jiří 2, Polívka Tomáš, Kameník Martin, Zimmer Jan. Rozhodčí: Pára Pavel – Ludvík Jakub, Vavřinka Aleš.  ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2.

Roveň – Vamberk 1:4
Fakta – branky: Štěpánek Adam – Králík Tomáš 2, Dostál Josef, Chochola Aleš. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav. ŽK: 2:1. Diváci: 102. Poločas: 1:2.

Křivice – Zdelov 1:1
Fakta – branky: Poláček David – Hurdálek Tomáš. Rozhodčí: Slezák Václav. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Javornice – Přepychy B 5:2
Fakta – branky: Kráčmer Jakub  2, Podzemný Jan, Kasper Pavel, vlastní – Vostoupal Richard, Stříhavka Martin. Rozhodčí: Urbánek Ladislav. ŽK: 2:3. Diváci: 110. Poločas: 2:0.

Doudleby B – Petrovice 3:1
Fakta – branky: Vidlička Marcel 2, Dudek Jaroslav – Šípek Jiří. Rozhodčí:  Moravec Miroslav – Nedvídek Miroslav, Vrba Radek. Hráno bez karet. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

K. Lhota – Lípa 5:2
Fakta – branky: Jakubec Petr  2, Andrýs Miloš, Faltys Michal, Filip Jaroslav – Sikora Tomáš, Csontos Radek. Rozhodčí: Serbousek – Urbánek,  Leimer. ŽK: 0:1. Diváci: 90. Poločas: 1:1.   ⋌(dr, mch)

10.6.2013 VSTUP DO DISKUSE
Už téměř rok se hradecký krajský soud zabývá jedním z nejrozsáhlejších případů daňových úniků při výrobě tabáku ve východních Čechách. Osm podnikatelů a dvě firmy měli připravit stát o 130 milionů korun za nepřiznanou spotřební daň.

Řezali tabák a připravili stát o 130 milionů

Strahovský stadion. Ilustrační foto.

Zase koncovka... Zase remíza

Obraz Klanění tří králů patří Smiřicím, rozhodl soud

Hradec Králové - Ve sporu města Smiřice a farnosti Holohlavy o vlastnictví barokního oltářního obrazu Klanění tří králů dal Okresní soud v Hradci Králové zapravdu Smiřicím.

Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe

Opočno - Opočenský divadelní podzim pokračuje 20. října. Na pódiu Kodymova národního domu se v 19 hodin představí obnovený divadelní spolek Tyl z Rychnova nad Kněžnou s notoricky známým Brdečkovým příběhem Limonádový Joe – kusem z prostředí Divokého západu, kde se v místním baru scházejí kovbojové, honáci dobytka i různí dobrodruzi a podnikavci.

Chystá se turnaj neregistrovaných hráčů v Dobrušce

Dobruška - Kuželkářský klub Dobruška pořádá turnaj čtyřčlenných družstev mužů a žen pro neregistrované hráče v disciplíně 4 x 60 hodů sdružených.