Výsledky zápasů
12. kola
1. Týniště – Č. Kostelec ⋌1:2 2
2. Rychnov – Provodov⋌ 0:0 0
3. České Meziříčí – Nepolisy ⋌1:3 2
4. Doudleby – Černíkovice ⋌7:1 1
5. Ohnišov – Smiřice⋌4:1 1
6. Vamberk – Javornice ⋌3:0 1
7. Častolovice – Lukavice⋌4:2 1
8. Křivice – Deštné ⋌1:3 2
9. Křovice – Javornice B ⋌2:0 1
10. Labuť – Dobré⋌2:4 2
Supertrefa:
v deseti zápasech padlo 41 branek.

O jeho triumfu rozhodlo, že uhádl Supertrefu. Celkovým vítězem se stal Lukáš Spáčil z Ostravy, jenž získal celkem 86 bodů. Druhý skončil Jaroslav Macek a třetí Iva Dohnálková z Rychnova n. K. Nejlepší trio se může těšit na ceny od partnerů soutěže.

Prosíme tři nejúspěšnější soutěžící jarní Tip ligy, aby kontaktovali naši sportovní redakci na tel. čísle 602 687 661 ohledně termínu převzetí cen.

Konečné pořadí

LIGA MISTRŮ (1.- 10. místo)
RK0077 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 86
RK0009 Jaroslav Macek, Dobruška 14 77
RK0090 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 5 77
RK0080 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 74
RK0064 Vladislav Kuchař, Rychnov n. K. 14 68
RK0019 Petr Buryan, Opočno 8 68
RK0012 Petr Hellinger, Dobruška 8 68
RK0032 Jiří Budula, Týniště n. O. 5 68
RK0008 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 11 62
RK0069 Josef Plachetka, Houdkovice 11 62
EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0094 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 14 60
RK0040 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 59
RK0065 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 8 59
RK0060 Pavel Marek, Javornice 8 59
RK0046 Zdeňka Procházková, Jílovice 5 59
RK0079 Josefa Suchánková, Potštejn 2 59
RK0029 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 56
RK0035 Lukáš Jech, Semily 5 56
RK0058 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 5 56
RK0085 Martin Nosek, Solnice 11 55
I. LIGA (21. – 30. místo)
RK0041 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 55
RK0070 Jana Vaněčková, Houdkovice 14 53
RK0030 Josef Albrecht, Týniště n. O. 11 53
RK0045 Milda Bartoš, Kostelec n. O. 11 53
RK0082 Miroslav Filip, Rychnov n. K. 11 53
RK0081 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 11 53
RK0083 Josef Hejhal, Kostelec n. O. 5 53
RK0011 Juraj Jirásek, Sněžné 5 53
RK0092 Jiří Klossowski, Dobruška 5 53
RK0028 Martin Sosna, Dobruška 5 53
NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 2 53
RK0014 Lucie Šmídová, Hřibiny 14 50
RK0027 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 11 50
RK0010 Milan Koty, České Meziříčí 8 50
RK0036 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 8 50
RK0024 Alena Danihelková, Ohnišov 14 48
RK0002 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 8 47
RK0037 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 8 47
RK0033 Pavel Provazník, Týniště n. O. 8 47
RK0075 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 5 47
ČESKÁ LIGA (41.- 50. místo)
RK0089 Jiří Fišer, Týniště n. O. 5 47
RK0038 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 47
RK0001 František Vacek, Dobruška 5 47
RK0061 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 2 47
RK0088 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 0 46
RK0063 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 45
RK0005 Miloš Šenkýř, Dobruška 11 44
RK0026 Vladimír Gutler, Dobruška 5 44
RK0054 František Kroš, Javornice 5 44
RK0095 Milena Koblicová, Vamberk 11 42
DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0025 Milan Jirásek, Křovice 8 41
RK0055 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 41
RK0047 Josef Černý, Jílovice 5 41
RK0020 Kateřina Ficencová, Chábory 5 41
RK0034 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 5 41
RK0076 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 41
RK0067 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 2 41
RK0062 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 8 39
RK0006 Milan Koleno, Dobruška 8 38
RK0044 Aleš Kupka, Čánka 8 38
KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0048 Ladislav Procházka, Jílovice 8 38
RK0078 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 38
RK0017 Bohuslav Šolín, Val 8 38
RK0021 Josef Ficenec, Dobruška 5 38
RK0066 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 38
RK0068 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 38
RK0071 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 37
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 37
RK0093 Miloslav Šulc, Rychnov n. K. 2 36
RK0018 Radek Hofman, Dobruška 5 35
OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0074 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 35
RK0051 Jan Krejčí, Solnice -1 35
RK0084 Božena Šulcová, Rychnov n. K. -1 35
RK0059 Libor Hladík, Nový Hrádek 0 34
RK0013 Jan Hellinger, Dobruška 11 32
RK0053 Stanislava Krejčová, Solnice 11 32
RK0073 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 11 32
RK0049 Ladislav Procházka st., Jílovice 5 32
RK0091 Vladimír Beran, Týniště n. O. 5 29
RK0087 Radek Hanuš, Ještětice 5 29
OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0016 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 5 23
RK0043 Jaroslav Šitina, Byzhradec 5 20
RK0003 Pavel Vacek, Dobruška 5 20
RK0056 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -7 20
RK0039 Lukáš Beran, Týniště n. O. 8 18
RK0057 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 14 17
RK0052 Bořek Krejčí, Solnice 2 17
RK0022 Roman Izák, Opočno 14 15
RK0004 Petr Kain, Dobruška 2 14
RK0007 Luboš Kratěna, Opočno 0 14
PRALESNÍ LIGA (91. – 95. místo)
RK0050 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 14
RK0096 Jan Koblic, Vamberk 5 13
RK0023 Lilia Ščerbaková, Opočno 8 12
RK0072 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 7
RK0086 Pavel Nosek, Solnice 0 4
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (96. místo)
RK0015 Dominik Hellinger, Dobruška 8 -7