Prosíme oba vítěze Radka Hofmana a Pavla Konvalinku,  aby kontaktovali naši sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661. O termínu předání cen nejlepším tipujícím budeme informovat na našich stránkách.

LIGA MISTRŮ
(1. - 10. místo)
RK0008    Pavel Konvalinka, Vamberk    5    75
RK0027    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -1    72
RK0023    Jana Vaněčková, Houdkovice    -4    72
RK0059    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    8    66
RK0026    Václav Vaněček, Houdkovice    2    66
RK0003    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    11    63
RK0073    Daniela Ludvíková, Rychnov    8    63
RK0006    Jiří Vyšehrad, Týniště    8    63
RK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    8    60
RK0009    Jaromír Novotný, Olešnice v O. h.    2    60

EVROPSKÁ LIGA
(11. – 20. místo)
RK0072    Milan Koty, České Meziříčí    -1    60
RK0041    Josef Černý, Jílovice    2    57
RK0064    Petr Hellinger, Dobruška    2    57
RK0092    Ladislav Provazník, Týniště    8    56
RK0010    Aleš Kupka, Opočno    11    54
RK0061    Martin Sosna, Dobruška    11    54
RK0043    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    5    54
RK0013    Josefa Suchánková, Potštejn    2    54
RK0084    Zdeněk Kotyza, Rybná n. Z.    8    53
RK0002    Ondřej Dostál, Vamberk    8    52

I. LIGA
(21. – 30. místo)
RK0086    Ludmila Dohnálková, Rychnov    5    51
RK0069    Juraj Jirásek, Sněžné    -1    51
RK0083    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    50
RK0036    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    11    49
RK0080    Jaroslav Macek, Dobruška    8    48
RK0028    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    48
RK0060    Vladimír Gutler, Dobruška    5    48
RK0019    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    48
RK0077    Ladislav Procházka, Jílovice    -1    48
RK0033    Vladislav Kuchař, Rychnov    11    45

II. LIGA
(31. – 40. místo)
RK0042    Pavel Marek, Rychnov    8    45
RK0056    Lukáš Beran, Týniště    -1    45
RK0029    Renáta Holubářová, Slatina    5    43
RK0032    Miroslav Charvát, Čestice    5    43
RK0031    Jan Charvát, Čestice    5    43
RK0030    Miroslav Charvát ml., Čestice    2    43
RK0049    Kamil Proutek, Týniště    5    42
RK0051    Josef Albrecht, Týniště    2    42
RK0097    Darinka Borisová, Týniště    2    41
RK0067    Jan Čtvrtečka, Přepychy    5    39

ČESKÁ LIGA
(41. – 50. místo)
RK0018    Bořek Krejčí, Solnice    5    39
RK0015    Petr Zábraha, Rychnov    5    39
RK0014    Jaroslav Suchánek, Potštejn    2    39
RK0020    František Kroš, Javornice    -1    39
RK0062    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    37
RK0048    Radek Hofman, Dobruška    11    36
RK0024    Josef Plachetka, Houdkovice    11    36
RK0066    Dominik Hellinger, Dobruška    5    36
RK0075    Zdeňka Procházková, Jílovice    5    36
RK0057    Jakub Vanický, Libčany    5    36

DIVIZE
(51. – 60. místo)
RK0055    Jiří Budula, Týniště    2    36
RK0065    Jan Hellinger, Dobruška    2    36
RK0076    Ladislav Procházka st., Jílovice    2    36
RK0078    Václav Vágner, Dobruška    0    36
RK0101    Petr Buryan, Opočno    5    34
RK0058    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    2    33
RK0050    Miroslav Žalud, Týniště    -1    33
RK0090    Jiří Fišer, Týniště    2    32
RK0063    Milan Koleno, Dobruška    5    30
RK0074    Vlasta Kotyzová, Peklo n. Z.    5    30

KRAJSKÝ PŘEBOR
(61. – 70. místo)
RK0007    Vojtěch Vyšehrad, Týniště    5    30
RK0053    Jiří Kotfald, Týniště    2    30
RK0082    Jaroslav Šitina, Byzhradec    0    30
RK0100    Pavel Marek, Javornice    5    28
RK0045    Josef Ficenec, Dobruška    8    27
RK0004    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    8    27
RK0047    Kateřina Ficencová, Chábory    5    27
RK0005    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    2    27
RK0094    Zdeněk Lohniský, Týniště    -1    27
RK0017    Jan Krejčí, Solnice    -4    27

KRAJSKÁ I. A TŘÍDA (71. – 80. místo)RK0091    Lukáš Jech, Semily    2    26
RK0039    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    0    26
RK0070    Bohuslav Šolín, Val    8    25
RK0088    Miloš Dohnálek, Rychnov    2    24
RK0071    Libor Hladík, Nový Hrádek    2    24
RK0038    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    -1    24
RK0089    Milena Koblicová, Vamberk    -1    24
RK0034    Marie Kuchařová, Rychnov    -1    24
RK0093    Miloš Matoušek, Kostelec n. O.    0    22
RK0052    Ladislav Sršeň, Týniště    0    22

KRAJSKÁ I. B TŘÍDA (81. – 90. místo)RK0079    Marie Vágnerová, Dobruška    0    21
RK0046    Roman Izák, Opočno    -1    21
RK0068    Luboš Kratěna, Opočno    0    20
RK0096    Radek Boris, Týniště    0    19
RK0098    Josef Hanyk, Vamberk    0    19
RK0099    Jaroslav Zeman, Albrechtice    0    19
RK0035    Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h.    -1    19
RK0025    Václav Vaněček st., Houdkovice    -1    18
RK0021    Oldřich Kubec, Rychnov    0    17
RK0040    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    0    14

OKRESNÍ PŘEBOR
(91. – 100. místo)
RK0022    Věra Kubcová, Rychnov    0    14
RK0011    Lukáš Spáčil, Ostrava    -4    12
RK0012    Jaroslav Suchánek, Choceň    11    9
RK0037    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    7
RK0016    Stanislava Krejčová, Solnice    2    6
RK0087    Iva Dohnálková, Rychnov    -4    6
RK0085    Josef Vanický, Libel    0    3
RK0095    Jan Kubala, Č. Meziříčí    0    1
RK0054    Martin Horký, Týniště    0    0
RK0044    Jiří Kopecký, České Meziříčí    0    -2

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ
(101. místo)
RK0081    Lilia Ščerbaková, Opočno    -1    -10