Okresní přebor II. třídy nabídl zajímavé výsledky. Zdelov ve šlágru 22. kola po parádním obratu přehrál na domácím hřišti rezervu Rychnova 5:3.

Zdelov – Rychnov n. Kn. 5:3 (1:3). Branky: 3. a 60. Komárek, 80. a 90. Řičař, 88. Homola (vl.) – 4. a 36. Čech, 19. Trejtnar.

Vamberk – Petrovice 5:1 (3:1). Branky: 3., 9., 18., 62. Kárník, 87. Šimeček – 41. Halíř.

Deštné v O.h. – Žďár n. O. 2:4 (1:2). Branky: 18. Koza, 87. Novák (vl.) – 28. a 51. Kolář, 36. a 75. Kyral.

Lukavice – Křivice 2:1 (1:1). Branky: 17. Nosek, 61. Šabata – 10. Zima.

Černíkovice – Dobruška B 8:2 (5:1). Branky: 24., 37., 89. D. Hanuš, 25. a 26. Vašata, 41. Orlov, 50. a 59. Hanuš – 6. Veverka, 74. Petera.

Borohrádek – Kostelecká Lhota 2:1 (1:0). Branky: 27. Gronych, 53. Brendl – 81. Svatoš (pen.).

Tabulka:
1. Zdelov 21 13 2 2 4 59:33  45
2. Vamberk 20 13 2 1 4 67:28  44
3. Rychnov B 21 13 2 0 6 68:36  43
4. Lukavice 20 11 1 4 4 57:36  39
5. Kostelec B 21 10 2 1 8 59:47  35
6. Žďár n. O. 21 11 1 1 8 38:46  33
7. Černíkovice 20 7 3 3 7 56:48  30
8. Dobruška B 20 9 0 0 11 41:73  27
9. Deštné v O.h. 20 8 0 2 10 55:45  26
10. Borohrádek 20 7 1 1 11 43:58  26
11. K. Lhota 20 8 0 0 12 45:62  24
12. Křivice 20 4 3 1 12 34:51  19
13. Petrovice 21 2 O 2 17 22:80  8

Okresní přebor III. třídy

Voděrady – Doudleby B 2:0 (1:0). Branky: 37. Schejbal, 59. Podsztavek.

Častolovice – Dobré 5:3 (1:1). Branky: 2. Přikryl, 4. a 43. Brandejs, 28. Bartoš, 31. Šimerda – 56., 77., 86. Dostál.

Rokytnice v O.h. – Roveň 3:1 (1:1). Branky: 38. Stoklas, 51. Havlíček, 75. Šenkýř – 40. Zahradník.

Vamberk B – Křovice 2:4 (0:2). Branky: 71. Handl, 80. Hamerský – 12. Moravec, 19. a 58. Zilvar, 84. Šereda (pen.).

České Meziříčí B – Slatina n. Zd. 4:3 (1:0). Branky: 9. Hrubý, 50. a 60. Bednář, 63. Fiala – 46. Kmoch, 56. Hrabák, 70. Hovad.

Tabulka:
1. Častolovice 14 12 1 0 1 67:17  37
2. Vamberk B 14 9 1 1 3 47:30  30
3. Dobré 14 6 2 2 4 41:35  24
4. Křovice 14 7 0 0 7 35:37  21
5. Voděrady 14 6 1 0 7 26:30  20
6. Č. Meziříčí B 14 6 0 2 6 30:46  20
7. Roveň 14 6 0 1 7 25:27  19
8. Doudleby B 14 5 1 0 8 28:36  17
9. Slatina n.Zd. 14 4 0 0 10 21:38  12
10. Rokytnice 14 1 1 1 11 26:52  9

Okresní přebor IV. třídy

Labuť Rychnov ve IV. třídě doma rozstřílela Olešnici v Orlických horách 10:3.

Labuť Rychnov n. Kn. – Olešnice v O.h. 10:3 (6:0). Branky: 1. a 5. Mich. Mondík, 9. a 19. T. Mondík, 30. Blecha, 32., 55., 65. Müller, 40. Kubín, 74. Amaral – 43. Mir. Mondík (vl.), 81. Cejnar, 89. Jirásek.

Solnice B – Čermná 10:2 (5:1). Branky: 13. a 59. Kubec, 17. Bednář, 33. a 41. Drašnar, 34. Olejarz, 52. Nosek, 54., 57., 62. Cink – 42. a 85. Vaněk Tomáš.

Lípa n. O. B – Domašín 10:2 (3:1). Branky: 5. a 71. Petruščak, 34. Rodr, 40. a 66. Vlček, 54., 63., 67., 82. Hlach, 57. Mondík – 24. a 50. Michalík.

Javornice B – Kostelecká Lhota B 5:1 (1:0). Branky: 7. Harbich, 25. Nosek, 30. Široký, 51. Pavlovec, 80. Paštika v– 87. Hejčl.

Tabulka:
1. L. Rychnov 17 13 3 0 1 83:26  45
2. Solnice B 17 10 3 0 4 68:29  36
3. Čermná n.O. 17 10 0 4 3 41:26  34
4. Domašín 17 6 3 1 7 36:40  25
5. Lípa n. O. B 17 6 2 3 6 30:38  24
6. Javornice B 17 5 0 3 9 31:45  18
7. K. Lhota B 17 2 2 2 11 22:45  12
8. Olešnice 17 3 0 1 13 28:88  10