Prosíme vítězku, na kterou čeká sada plechovek piva Gambrinus, aby kontaktovala naši redakci na telefonním čísle 602 177 209 ohledně převzetí ceny.

Do čela průběžného pořadí jednotlivců se vrátil Zdeněk Bachura z Olešnice v Orlických horách, který má na svém kontě 98 bodů. O pouhý jeden bod méně získala Zdeňka Procházková z Jílovic.

Soutěži tříčlenných týmů i po devátém kole kraluje trio Bery, které zatím vybojovalo 264 bodů.

Zápasy 9. kola Tip ligy

1. Dobruška – Jaroměř (1:2) 2
2. Vrchlabí – Kostelec n. O. (3:2) 1
3. Třebeš – Rychnov n. K. (4:2) 1
4. Týniště n. O. – Trutnov B (5:1) 1
5. Javornice – Doudleby n. O. (1:1) 0
6. Solnice – Přepychy (6:0) 1
7. Albrechtice n. O. – Č. Meziříčí (3:2) 1
8. Vamberk – Žďár n. O. (1:0) 1
9. Dobré – Křovice (6:3) 1
10. Domašín – Čermná n. O. (1:4) 2

Supertrefa: v deseti zápasech padlo 48 branek.

Průběžné pořadí po 9. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0073 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 16 98
RK0011 Zdeňka Procházková, Jílovice 10 97
RK0034 Lukáš Beran, Týniště n. O. 13 91
RK0009 Milan Koleno, Dobruška 13 91
RK0041 Lukáš Beránek, Čestice 16 88
RK0040 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 16 88
RK0042 Jan Beránek, Horní Jelení 16 88
RK0038 Josef Albrecht, Týniště n. O. 13 88
RK0054 Milan Kotyška, České Meziříčí 16 86
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 16 85

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0077 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 16 85
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 16 85
RK0028 Martin Střihavka, Voděrady 16 85
RK0008 Jiří Klossowski, Dobruška 13 85
RK0066 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 13 85
RK0071 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 13 82
RK0072 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 13 82
RK0075 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 13 82
RK0063 Jiří Tauz, Kvasiny 13 82
RK0029 Jana Vaněčková, Houdkovice 10 82

FORTUNA LIGA (21. – 30. místo)
RK0088 Milan Nosek, Solnice 13 80
RK0036 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 16 79
RK0067 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 10 79
RK0070 František Pašta, Solnice 16 76
RK0068 Bořek Krejčí, Solnice 13 76
RK0027 Josef Plachetka, Houdkovice 13 76
RK0024 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 10 76
RK0023 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 10 76
RK0058 Pavel Marek, Javornice 16 73
RK0035 Ladík Beran, Týniště n. O. 13 73

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 13 73
RK0057 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 13 73
RK0059 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 13 73
RK0051 Miloš Šenkýř, Dobruška 13 73
RK0030 Viliam Vaněček, Rychnov n. K. 13 73
RK0022 Václav Vaněček, Houdkovice 13 73
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 10 73
RK0048 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 7 73
RK0020 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 7 73
RK0093 Jaroslav Suchánek, Potštejn 19 71

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0092 Josefa Suchánková, Potštejn 19 71
RK0062 Pavel Marek, Rychnov n. K. 13 70
RK0061 Pavel Konvalinka, Vamberk 10 70
RK0044 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 7 70
RK0017 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 13 68
RK0050 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 13 68
RK0065 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 16 67
RK0037 Jiří Budula, Týniště n. O. 13 67
RK0010 Ladislav Procházka st., Jílovice 13 67
RK0015 Jan Hellinger, Dobruška 7 67

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0078 Libor Hladík, Nový Hrádek 1 67
RK0064 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 13 66
RK0043 Martin Koblic, Vamberk 13 64
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 13 64
RK0006 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 10 64
RK0056 Miloslav Jedlinský, Kostelec n. O. 7 64
RK0049 Radek Horák, Dobruška 7 63
RK0089 Martin Nosek, Solnice 10 62
RK0095 Jaroslav Preclík, Přepychy 7 62
RK0018 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 13 61

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0026 Jiří Prokeš, Náchod 13 61
RK0039 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 13 61
RK0021 Iva Nosková, Polom 10 61
RK0012 Ladislav Procházka, Jílovice 10 61
RK0086 Jaroslav Čestický, Zdelov 16 60
RK0016 Honza Dohnal, Kostelec n. O. 7 59
RK0082 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 7 59
RK0098 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 10 58
RK0033 Michal Procházka, Týniště n. O. 10 58
RK0076 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 10 58

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0069 Stanislava Krejčová, Solnice 7 58
RK0014 Dominik Hellinger, Dobruška -2 58
RK0060 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 14 56
RK0085 Jakub Sedlák, Zdelov 10 56
RK0081 Milena Koblicová, Vamberk 4 56
RK0097 Jiří Fišer, Týniště n. O. 16 53
RK0091 Jaroslav Suchánek, Choceň 13 53
RK0007 Petr Kain, Dobruška 10 52
RK0019 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 7 49
RK0079 Jan Koblic ml., Vamberk 13 47

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0004 Petr Hellinger, Dobruška 7 47
RK0032 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 13 46
RK0046 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 13 46
RK0005 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 46
RK0074 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 7 46
RK0013 Lucie Šmídová, Dobruška 1 46
RK0025 Václav Vaněček st., Houdkovice 1 46
RK0083 Jaroslava Koblicová, Rychnov n. K. 10 44
RK0045 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 7 43
RK0080 Jan Koblic st., Vamberk 4 41

PRALESNÍ LIGA (91. – 97. místo)
RK0052 Roman Izák, Opočno 4 40
RK0084 Jana Katzerová, Rychnov n. K. 10 38
RK0087 František Vlasák, Zdelov 10 38
RK0096 Michal Kain, Dobruška 4 38
RK0090 Pavel Nosek, Solnice 13 37
RK0053 Lilia Ščerbaková, Opočno 1 34
RK0055 Miloslav Broulík, Kostelec n. O. 7 30

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (98. místo)
RK0094 Pavel Vacek, Dobruška 7 26

Průběžné pořadí soutěže týmů:

Bery 48 – 264
Rampušák team 42 – 243
Sousedé z ulice 42 – 243
Sporťáci 39 – 240
Dukla 36 – 228
Prochyteam 33 – 225
Gambrinus 33 – 225
Dubáci team 39 – 216
Trávník 33 – 192
Starý páky 33 – 188
Rumcajs Ole 30 – 186
Primátor 27 – 183
Tipéři  24 – 183
Bravo Team 36 – 179
Sibiř 27 – 177
Šipkaři 6 – 171
Bandaska 36 – 168
Dukla B 21 – 158
Rakeťáci 24 – 157
Zdelováci 36 – 154
Struha 21 – 144
Draha 27 – 141

Ilustrační foto
Okresní fotbal: Častolovice kralují