Prosíme vítěze, na kterého čeká sada plechovek piva Gambrinus, aby kontaktoval naši redakci na tel. čísle 602 177 209 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí jednotlivců se udržel Zdeněk Bachura z Olešnice v Orlických horách, jenž zatím získal 67 bodů. Na dalších místech je s tříbodovou ztrátou duo Lukáš Beran z Týniště nad Orlicí a Zdeňka Procházková z Jílovic.

Soutěži tříčlenných týmů po šestém kole kraluje trio Bery, které má na svém kontě 165 bodů.

Zápasy 6. kola Tip ligy

1. Kostelec n. O. – Sobotka (5:0)  1
2. Rychnov n. K. – Hořice (0:0) 0
3. Slavia Hradec – Dobruška (0:4) 2
4. Nový Hradec – Týniště n. O. (3:0) 1
5. Doudleby n. O. – Č. Meziříčí (0:1) 2
6. Přepychy – Albrechtice n. O. (2:0) 1
7. Žďár n. O. – Lukavice (2:4) 2
8. K. Lhota – Deštné v O. h. (1:3) 2
9. Křovice – Rokytnice v O. h. (5:4) 1
10. Solnice B – Javornice B (5:2) 1

Supertrefa: v deseti zápasech padlo 41 branek.

Průběžné pořadí po 6. kole

LIGA MISTRŮ (1. - 10. místo)
RK0073 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 4 67
RK0011 Zdeňka Procházková, Jílovice 13 64
RK0034 Lukáš Beran, Týniště n. O. 7 64
RK0029 Jana Vaněčková, Houdkovice 13 58
RK0008 Jiří Klossowski, Dobruška 10 58
RK0063 Jiří Tauz, Kvasiny 10 58
RK0023 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 13 55
RK0071 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 10 55
RK0072 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 7 55
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 7 55

EVROPSKÁ LIGA (11. - 20. místo)
RK0009 Milan Koleno, Dobruška 7 55
RK0040 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 4 55
RK0041 Lukáš Beránek, Čestice 4 55
RK0042 Jan Beránek, Horní Jelení 4 55
RK0066 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 4 55
RK0036 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 4 55
RK0024 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 10 52
RK0077 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 10 52
RK0067 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 7 52
RK0075 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 7 52

FORTUNA LIGA (21. - 30. místo)
RK0028 Martin Střihavka, Voděrady 7 52
RK0056 Miloslav Jedlinský, Kostelec n. O. 4 52
RK0027 Josef Plachetka, Houdkovice 4 52
RK0054 Milan Kotyška, České Meziříčí 4 50
RK0078 Libor Hladík, Nový Hrádek 13 49
RK0048 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 13 49
RK0068 Bořek Krejčí, Solnice 13 49
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 13 49
RK0064 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 10 49
RK0030 Viliam Vaněček, Rychnov n. K. 10 49

NÁRODNÍ LIGA (31. - 40. místo)
RK0022 Václav Vaněček, Houdkovice 10 49
RK0038 Josef Albrecht, Týniště n. O. 7 49
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 7 49
RK0059 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 7 49
RK0020 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 4 49
RK0050 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 10 48
RK0051 Miloš Šenkýř, Dobruška 7 46
RK0088 Milan Nosek, Solnice 13 44
RK0089 Martin Nosek, Solnice 7 44
RK0014 Dominik Hellinger, Dobruška 10 43

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. - 50. místo)
RK0044 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 7 43
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 7 43
RK0070 František Pašta, Solnice 7 43
RK0035 Ladík Beran, Týniště n. O. 4 43
RK0037 Jiří Budula, Týniště n. O. 4 43
RK0017 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 4 43
RK0093 Jaroslav Suchánek, Potštejn 4 41
RK0092 Josefa Suchánková, Potštejn 4 41
RK0015 Jan Hellinger, Dobruška 7 40
RK0057 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 7 40

DIVIZE (51. - 60. místo)
RK0062 Pavel Marek, Rychnov n. K. 7 40
RK0021 Iva Nosková, Polom 7 40
RK0033 Michal Procházka, Týniště n. O. 7 40
RK0061 Pavel Konvalinka, Vamberk 4 40
RK0049 Radek Horák, Dobruška 10 39
RK0018 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 7 39
RK0095 Jaroslav Preclík, Přepychy 10 38
RK0091 Jaroslav Suchánek, Choceň 7 38
RK0006 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 10 37
RK0098 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 10 37

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. - 70. místo)
RK0069 Stanislava Krejčová, Solnice 10 37
RK0058 Pavel Marek, Javornice 4 37
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 4 37
RK0052 Roman Izák, Opočno 1 37
RK0082 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 10 35
RK0085 Jakub Sedlák, Zdelov 1 35
RK0010 Ladislav Procházka st., Jílovice 10 34
RK0013 Lucie Šmídová, Dobruška 10 34
RK0007 Petr Kain, Dobruška 7 34
RK0043 Martin Koblic, Vamberk 7 34

OKRESNÍ PŘEBOR (71. - 80. místo)
RK0012 Ladislav Procházka, Jílovice 7 34
RK0026 Jiří Prokeš, Náchod 7 34
RK0065 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 4 34
RK0076 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 4 34
RK0039 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 4 34
RK0019 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 7 31
RK0016 Honza Dohnal, Kostelec n. O. 4 31
RK0086 Jaroslav Čestický, Zdelov 8 30
RK0081 Milena Koblicová, Vamberk 10 29
RK0097 Jiří Fišer, Týniště n. O. 4 29

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81.- 90. místo)
RK0074 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 10 28
RK0004 Petr Hellinger, Dobruška 13 26
RK0060 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 26
RK0079 Jan Koblic ml., Vamberk 1 26
RK0046 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 13 25
RK0053 Lilia Ščerbaková, Opočno 13 25
RK0083 Jaroslava Koblicová, Rychnov n. K. 10 23
RK0087 František Vlasák, Zdelov 1 23
RK0005 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 22
RK0045 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 7 22

PRALESNÍ LIGA (91. - 97. místo)
RK0025 Václav Vaněček st., Houdkovice 4 22
RK0032 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 1 22
RK0055 Miloslav Broulík, Kostelec n. O. 0 22
RK0084 Jana Katzerová, Rychnov n. K. 10 20
RK0096 Michal Kain, Dobruška 4 20
RK0080 Jan Koblic st., Vamberk 7 17
RK0090 Pavel Nosek, Solnice 1 10

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (98. místo)
RK0094 Pavel Vacek, Dobruška 1 8

Průběžné pořadí soutěže týmů:

Bery 12 - 165
Sousedé z ulice 15 - 162
Sporťáci 30 - 159
Gambrinus 33 - 156
Rampušák team 27 - 153
Dukla 24 - 147
Prochyteam 30 - 132
Dubáci team 15 - 126
Tipéři 18 - 120
Šipkaři 27 - 117
Trávník 33 - 117
Rumcajs Ole 21 - 114
Starý páky 15 - 113
Primátor 15 -108
Bandaska 12 - 99
Sibiř 21 - 99
Bravo Team 21 - 98
Dukla B 24 - 95
Zdelováci 10 - 88
Rakeťáci 30- 85
Draha 30 - 78
Struha 18 - 72