Prosíme vítěze, na kterého čeká sada plechovek piva Gambrinus, aby kontaktoval naši redakci na telefonním čísle 602 177 209 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí jednotlivců je stále Zdeněk Bachura z Olešnice v Orlických horách, který má na svém kontě 121 bodů. Deset bodů ztrácejí Lukáš Beran z Týniště nad Orlicí a Martin Střihavka z Voděrad.

Soutěži tříčlenných týmů i po jedenáctém kole kraluje trio Bery, které doposud vybojovalo 324 bodů. O šest bodů méně mají druzí Sporťáci, třetí Rampušák team získal 306 bodů.

Zápasy 11. kola Tip ligy

1. Kostelec n. O. – Libčany (1:0)  1
2. Dobruška – Hořice (3:3) 0
3. Vysoká n. L. – Rychnov n. K. (3:1)  1
4. Týniště n. O. – Nové Město n. M. (5:0) 1
5. Solnice – Doudleby n. O. (2:0) 1
6. Lípa n. O. – Kosičky (3:0) 1
7. Javornice – Smiřice (2:0) 1
8. Zdelov – Černíkovice (1:1) 0
9. Borohrádek – Rychnov n. K. B (2:1) 1
10. Olešnice v O. h. – Domašín (3:5) 2

Supertrefa: v deseti zápasech padlo 36 branek.

Pořadí po 11. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0073 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 13 121
RK0034 Lukáš Beran, Týniště n. O. 10 111
RK0028 Martin Střihavka, Voděrady 10 111
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 13 108
RK0063 Jiří Tauz, Kvasiny 13 108
RK0041 Lukáš Beránek, Čestice 10 108
RK0042 Jan Beránek, Horní Jelení 10 108
RK0040 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 10 108
RK0009 Milan Koleno, Dobruška 7 108
RK0011 Zdeňka Procházková, Jílovice 7 108

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0038 Josef Albrecht, Týniště n. O. 10 105
RK0008 Jiří Klossowski, Dobruška 10 105
RK0029 Jana Vaněčková, Houdkovice 10 105
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 7 105
RK0071 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 4 105
RK0088 Milan Nosek, Solnice 11 104
RK0054 Milan Kotyška, České Meziříčí 10 103
RK0022 Václav Vaněček, Houdkovice 13 102
RK0030 Viliam Vaněček, Rychnov n. K. 13 102
RK0077 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 10 102

FORTUNA LIGA (21. – 30. místo)
RK0072 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 4 102
RK0075 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 13 99
RK0024 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 10 99
RK0023 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 10 99
RK0062 Pavel Marek, Rychnov n. K. 10 96
RK0036 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 10 96
RK0057 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 13 93
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 10 93
RK0066 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 7 93
RK0059 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 13 90

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0051 Miloš Šenkýř, Dobruška 13 90
RK0061 Pavel Konvalinka, Vamberk 10 90
RK0027 Josef Plachetka, Houdkovice 10 90
RK0067 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 7 90
RK0068 Bořek Krejčí, Solnice 4 90
RK0048 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 1 90
RK0044 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 13 88
RK0078 Libor Hladík, Nový Hrádek 13 87
RK0065 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 10 87
RK0035 Ladík Beran, Týniště n. O. 7 87

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0020 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 7 87
RK0049 Radek Horák, Dobruška 10 86
RK0070 František Pašta, Solnice 0 86
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 7 84
RK0086 Jaroslav Čestický, Zdelov 13 83
RK0056 Miloslav Jedlinský, Kostelec n. O. 13 81
RK0021 Iva Nosková, Polom 13 81
RK0037 Jiří Budula, Týniště n. O. 10 81
RK0010 Ladislav Procházka st., Jílovice 10 81
RK0026 Jiří Prokeš, Náchod 10 81

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0058 Pavel Marek, Javornice 7 81
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 7 81
RK0093 Jaroslav Suchánek, Potštejn 0 81
RK0092 Josefa Suchánková, Potštejn 0 81
RK0043 Martin Koblic, Vamberk 13 79
RK0050 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 10 79
RK0082 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 7 79
RK0015 Jan Hellinger, Dobruška 7 78
RK0012 Ladislav Procházka, Jílovice 7 78
RK0064 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 7 77

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0089 Martin Nosek, Solnice 5 77
RK0097 Jiří Fišer, Týniště n. O. 10 76
RK0025 Václav Vaněček st., Houdkovice 16 75
RK0006 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 10 75
RK0060 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 75
RK0039 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 7 75
RK0076 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 4 75
RK0085 Jakub Sedlák, Zdelov 10 73
RK0017 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 73
RK0069 Stanislava Krejčová, Solnice 4 72

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0079 Jan Koblic ml., Vamberk 7 70
RK0095 Jaroslav Preclík, Přepychy 4 70
RK0019 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 10 69
RK0014 Dominik Hellinger, Dobruška 10 66
RK0098 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 10 66
RK0013 Lucie Šmídová, Dobruška 10 66
RK0033 Michal Procházka, Týniště n. O. 4 66
RK0081 Milena Koblicová, Vamberk 4 64
RK0016 Honza Dohnal, Kostelec n. O. 0 63
RK0083 Jaroslava Koblicová, Rychnov n. K. 13 61

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0004 Petr Hellinger, Dobruška 4 61
RK0018 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 61
RK0005 Petra Čtvrtečková, Náchod 10 60
RK0074 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 1 60
RK0087 František Vlasák, Zdelov 10 58
RK0032 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 10 57
RK0046 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 7 57
RK0007 Petr Kain, Dobruška 7 57
RK0045 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 4 57
RK0091 Jaroslav Suchánek, Choceň 0 57

PRALESNÍ LIGA (91. – 97. místo)
RK0080 Jan Koblic st., Vamberk 7 55
RK0090 Pavel Nosek, Solnice 10 54
RK0052 Roman Izák, Opočno 7 51
RK0096 Michal Kain, Dobruška 7 49
RK0084 Jana Katzerová, Rychnov n. K. 4 46
RK0094 Pavel Vacek, Dobruška 10 43
RK0053 Lilia Ščerbaková, Opočno 7 39

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (98. místo)
RK0055 Miloslav Broulík, Kostelec n. O. 0 30

Průběžné pořadí soutěže týmů:

Bery 30 – 324
Sporťáci 33 – 318
Rampušák team 30 – 306
Gambrinus 33 – 300
Sousedé z ulice 27 – 294
Dukla 24 – 270
Prochyteam 24 – 267
Dubáci team 27 – 261
Primátor 36 – 246
Tipéři 30 – 237
Bravo Team 26 – 235
Rumcajs Ole 18 – 234
Trávník 15 – 231
Sibiř 30 – 224
Zdelováci 33 – 214
Šipkaři 27 – 210
Bandaska 21 – 204
Starý páky 0 – 197
Rakeťáci 24 – 196
Struha 18 – 189
Draha 24 – 186
Dukla B 21 – 185