Prosíme vítěze, na kterého čeká sada plechovek piva Gambrinus, aby kontaktoval naši redakci na telefonním čísle 602 177 209 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí jednotlivců se udržel Zdeněk Bachura z Olešnice v Orlických horách, který má na svém kontě 108 bodů. Se ztrátou pouhých sedmi bodů následuje hned pětice tipérů.

Soutěži tříčlenných týmů i po desátém kole kraluje trio Bery, které zatím vybojovalo 294 bodů. O devět bodů méně mají druzí Sporťáci.

Zápasy 10. kola Tip ligy

1. Kostelec n. O. – Jičín (2:0) 1
2. Rychnov n. K. – Sobotka (2:1) 1
3. Chlumec n. C. – Dobruška (1:1) 0
4. Police n. M. – Týniště n. O. (5:4) 1
5. České Meziříčí – Javornice (1:3) 2
6. Přepychy – Opočno (1:3) 2
7. Lípa n. O. – Třebechovice (1:3) 2
8. Žďár n. O. – Borohrádek (2:3) 2
9. Černíkovice – Lukavice (1:3) 2
10. Rychnov n. K. B – Vamberk (1:0) 1

Supertrefa: v deseti zápasech padlo 38 branek.

Průběžné pořadí

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0073 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 10 108
RK0071 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 19 101
RK0028 Martin Střihavka, Voděrady 16 101
RK0034 Lukáš Beran, Týniště n. O. 10 101
RK0009 Milan Koleno, Dobruška 10 101
RK0011 Zdeňka Procházková, Jílovice 4 101
RK0072 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 16 98
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 13 98
RK0042 Jan Beránek, Horní Jelení 10 98
RK0041 Lukáš Beránek, Čestice 10 98

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0040 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 10 98
RK0029 Jana Vaněčková, Houdkovice 13 95
RK0002 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 10 95
RK0008 Jiří Klossowski, Dobruška 10 95
RK0038 Josef Albrecht, Týniště n. O. 7 95
RK0088 Milan Nosek, Solnice 13 93
RK0054 Milan Kotyška, České Meziříčí 7 93
RK0077 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 7 92
RK0048 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 16 89
RK0030 Viliam Vaněček, Rychnov n. K. 16 89

FORTUNA LIGA (21. – 30. místo)
RK0022 Václav Vaněček, Houdkovice 16 89
RK0024 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 13 89
RK0023 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 13 89
RK0062 Pavel Marek, Rychnov n. K. 16 86
RK0068 Bořek Krejčí, Solnice 10 86
RK0070 František Pašta, Solnice 10 86
RK0036 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 7 86
RK0075 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 4 86
RK0066 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 1 86
RK0001 Vladimír Gutler, Dobruška 10 83

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0067 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 4 83
RK0063 Jiří Tauz, Kvasiny 0 82
RK0093 Jaroslav Suchánek, Potštejn 10 81
RK0092 Josefa Suchánková, Potštejn 10 81
RK0061 Pavel Konvalinka, Vamberk 10 80
RK0035 Ladík Beran, Týniště n. O. 7 80
RK0057 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 7 80
RK0020 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 7 80
RK0027 Josef Plachetka, Houdkovice 4 80
RK0065 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 10 77

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 4 77
RK0059 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 4 77
RK0051 Miloš Šenkýř, Dobruška 4 77
RK0049 Radek Horák, Dobruška 13 76
RK0044 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 75
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 10 74
RK0078 Libor Hladík, Nový Hrádek 7 74
RK0058 Pavel Marek, Javornice 1 74
RK0017 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 5 73
RK0082 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 13 72

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0089 Martin Nosek, Solnice 10 72
RK0076 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 13 71
RK0012 Ladislav Procházka, Jílovice 10 71
RK0026 Jiří Prokeš, Náchod 10 71
RK0037 Jiří Budula, Týniště n. O. 4 71
RK0015 Jan Hellinger, Dobruška 4 71
RK0010 Ladislav Procházka st., Jílovice 4 71
RK0086 Jaroslav Čestický, Zdelov 10 70
RK0064 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 4 70
RK0050 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 1 69

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0069 Stanislava Krejčová, Solnice 10 68
RK0021 Iva Nosková, Polom 7 68
RK0039 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. 7 68
RK0056 Miloslav Jedlinský, Kostelec n. O. 4 68
RK0060 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 11 67
RK0097 Jiří Fišer, Týniště n. O. 13 66
RK0095 Jaroslav Preclík, Přepychy 4 66
RK0043 Martin Koblic, Vamberk 2 66
RK0006 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 1 65
RK0079 Jan Koblic ml., Vamberk 16 63

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0085 Jakub Sedlák, Zdelov 7 63
RK0016 Honza Dohnal, Kostelec n. O. 4 63
RK0033 Michal Procházka, Týniště n. O. 4 62
RK0018 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 61
RK0081 Milena Koblicová, Vamberk 4 60
RK0074 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 13 59
RK0025 Václav Vaněček st., Houdkovice 13 59
RK0019 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 10 59
RK0004 Petr Hellinger, Dobruška 10 57
RK0091 Jaroslav Suchánek, Choceň 4 57

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0013 Lucie Šmídová, Dobruška 10 56
RK0014 Dominik Hellinger, Dobruška -2 56
RK0098 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. -2 56
RK0045 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 10 53
RK0005 Petra Čtvrtečková, Náchod 4 50
RK0046 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 4 50
RK0007 Petr Kain, Dobruška -2 50
RK0087 František Vlasák, Zdelov 10 48
RK0080 Jan Koblic st., Vamberk 7 48
RK0083 Jaroslava Koblicová, Rychnov n. K. 4 48

PRALESNÍ LIGA (91. – 97. místo)
RK0032 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 1 47
RK0090 Pavel Nosek, Solnice 7 44
RK0052 Roman Izák, Opočno 4 44
RK0096 Michal Kain, Dobruška 4 42
RK0084 Jana Katzerová, Rychnov n. K. 4 42
RK0094 Pavel Vacek, Dobruška 7 33
RK0053 Lilia Ščerbaková, Opočno -2 32

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (98. místo)
RK0055 Miloslav Broulík, Kostelec n. O. 0 30

Průběžné pořadí soutěže týmů:

Bery 30 – 294
Sporťáci 45 – 285
Rampušák team 33 – 276
Sousedé z ulice 24 – 267
Gambrinus 42 – 267
Dukla 18 – 246
Prochyteam 18 – 243
Dubáci team 18 – 234
Rumcajs Ole 30 – 216
Trávník 24 – 216
Primátor 27 – 210
Bravo Team 30 – 209
Tipéři 24 – 207
Starý páky 9 – 197
Sibiř 17 – 194
Bandaska 15 – 183
Šipkaři 12 – 183
Zdelováci 27 – 181
Rakeťáci 15 – 172
Struha 27 – 171
Dukla B 6 – 164
Draha 21 – 162