Okresní přebor II. třídy nabídl zajímavé výsledky. Vamberk ve šlágru 23. kola dokázal vyhrát jasně 3:0 na hřišti Žďáru nad Orlicí a i nadále ztrácí na vedoucí Zdelov jeden bod.

Žďár n. O. – Vamberk 0:3 (0:2). Branky: 17. Müller, 27. Hamerský (pen.), 70. Kráčmer.

Křivice – Zdelov 1:5 (1:3). Branky: 33. Kočí (pen.) – 2. a 7. Dostálek, 11. Vašátko, 60. a 73. Řičař.

Dobruška B – Lukavice 2:9 (2:4). 18. Petera, 27. Beneš (pen.) – 11., 33., 89. Boško, 38., 47., 70. Filip, 40. Drašnar, 52. a 58. Kába.

Rychnov B – Deštné v o.H. 8:2 (4:0). Branky: 19., 31., 40. Švarc, 28. Ullrich, 54. Reichl, 60. Hillebrand, 73. Trejtnar, 75. Polívka – 51. Kulhavý, 88. Práza.

Černíkovice – Kostelec n. O. B 1:4 (1:2). Branky: 7. Vašata – 12. Cvejn, 17. Vilímek, 75. Brandejs, 91. Forche.

Petrovice – Borohrádek 0:3 (0:0). Branky: 58. Václavek, 63. Bílek, 76. Čermák.

Tabulka:
1. Zdelov 22 14 2 2 4 64:34  48
2. Vamberk 21 14 2 1 4 70:28  47
3. Rychnov B 22 14 2 0 6 76:38  46
4. Lukavice 21 12 1 4 4 66:38  42
5. Kostelec B 22 11 2 1 8 63:48  38
6. Žďár n. O. 22 11 1 1 9 38:49  33
7. Černíkovice 21 7 3 3 8 57:52  30
8. Borohrádek 21 8 1 1 11 46:58  29
9. Dobruška B 21 9 0 0 12 43:82  27
10. Deštné v O.h. 21 8 0 2 11 57:53  26
11. K. Lhota 20 8 0 0 12 45:62  24
12. Křivice 21 4 3 1 13 35:56  19
13. Petrovice 22 2 O 2 18 22:83  8

Okresní přebor III. třídy

Vamberk B – Voděrady 2:4 (0:0). Branky: 69. a 77. Kráčmer – 57. Schejbal, 73. Podsztavek, 76. a 87. Koráb.

Křovice – České Meziříčí B 2:5 (1:0). Branky: 29. Šedek, 76. Rada – 47. a 71. Fiala, 49. Baše, 81. Bednář, 89. Hrubý.

Slatina n. Zd. – Rokytnice v. O.h. 0:5 (0:2). Branky: 2. Koukol, 9. Hůlka, 47. a 57. Miljevič, 70. Houser.

Roveň – Častolovice 0:7 (0:4). Branky: 3. Duzbaba, 12. z pen., 43., 57. Brandejs, 25. Suchý, 47. a 49. Bartoš.

Dobré – Doudleby B 4:1 (1:1). Branky: 13. Švorc, 48. a 80. Dostál, 85. Nosek.

Tabulka:
1. Častolovice 15 13 1 0 1 74:17  40
2. Vamberk B 15 9 1 1 4 49:34  30
3. Dobré 15 7 2 2 4 45:36  27
4. Voděrady 15 7 1 0 7 30:32  23
5. Č. Meziříčí B 15 7 0 2 6 35:48  23
6. Křovice 15 7 0 0 8 37:42  21
7. Roveň 15 6 0 1 8 25:34  19
8. Doudleby B 15 5 1 0 9 29:40  17
9. Rokytnice 15 2 1 1 11 31:52  12
10. Slatina n.Zd. 15 4 0 0 11 21:43  12

Okresní přebor IV. třídy

Rezerva Solnice dokázala v druhém poločase přestřílet Domašín a vyhrála 5:2.

Domašín – Solnice B 2:5 (1:1). Branky: 15. Mervart, 72. Michalík – 32. Bednář, 63. a 86. L. Cink, 71. Olejarz, 78. Zima.

Čermná – Javornice B 3:1 (5:1). Branky: 16. a 75. Vaněk, 83. Dostál – 63. P. Hubek.

Olešnice v O. h. – Lípa n. O. B 1:6 (1:3). Branky: 43. Novotný – 3. Hlach, 10. Nehyba, 39. Vilímek, 47. Mondík, 55. Petruščak (pen.), 77. Kollár (pen.).

Kostelecká Lhota B – Labuť Rychnov n. K. 2:0 (1:0). Branky: 29. a 85. Svatoš.

Tabulka:
1. L. Rychnov 18 13 3 0 2 83:28  45
2. Solnice B 18 11 3 0 4 73:31  39
3. Čermná n.O. 18 11 0 4 3 44:27  37
4. Lípa n. O. B 18 7 2 3 6 36:39  27
5. Domašín 18 6 3 1 8 38:45  25
6. Javornice B 18 5 0 3 10 32:48  18
7. K. Lhota B 18 3 2 2 11 24:45  15
8. Olešnice 18 3 0 1 14 29:94  10