Okresní přebor II. třídy nabídl zajímavé výsledky. Vamberk přeje rezervu Dobrušky vysoko 15:1 a ovládl celou soutěž.

Vamberk – Dobruška B 15:1 (2:0). Branky: 10. Kotyza, 33. Hamerský, 48., 57., 66., 68., 74., 86. Šrom, 59., 62., 88. Dostál, 60. Potužník, 79. Valášek, 82. Müller, 88. Šponar – 82. Kaválek.

Borohrádek – Křivice 2:1 (1:1). Branky: 34. Čermák, 88. Matějus – 17. Čepelka.

Deštné v O.h. – Černíkovice 3:3 (2:2), pen. 4:3. Branka: 38. Koza (pen.), 45. Kříž, 54. Tuček – 28. Hanuš, 30. a 80. Kotevych.

Kostelecká Lhota – Žďár n. O. 4:1 (3:1). Branky: 27. Scholze, 32. a 44. Rešl, 86. Svatoš – 23. Baše.

Kostelec B – Petrovice 4:0 (2:0). Branky: 3. Ševčík, 28. Ullrich (vl.), 84. Ptáček (vl.), 87. Šeda.

Konečná tabulka:
1. Vamberk 24 17 2 1 4 94:30  56
2. Zdelov 24 15 2 2 5 74:38  51
3. Rychnov B 24 15 2 0 7 78:43  49
4. Lukavice 24 13 1 5 5 77:46  46
5. Kostelec B 24 12 2 2 8 67:51  42
6. Černíkovice 24 8 4 4 8 67:61  36
7. Borohrádek 24 10 1 1 12 54:61  35
8. Žďár n. O. 24 11 1 1 11 40:59  33
9. K. Lhota 24 10 1 0 13 55:64  32
10. Deštné 24 9 1 2 12 61:58  31
11. Dobruška B 24 10 0 0 14 46:104  30
12. Křivice 24 4 3 1 16 36:63  19
13. Petrovice 24 2 O 2 20 22:92  8

Okresní přebor III. třídy

Častolovice – Vamberk B 2:2 (1:1), pen. 5:4. Branky: 25. Suchý, 63. Brandejs – 46. Malý, 70. Chochola.

Dobré – Slatina n. Zd. 12:0 (4:0). Branky: 12. a 31. Dostál, 20. Smutný, 43. a 58. Sedláček, 49., 63., 69. Cvejn, 74. Pašta, 78. Švorc, 86. Kosek, 89. Mazura (vl.).

Voděrady – Roveň 3:3 (0:0), pen. 3:1. Branky: 11. Schejbal, 33. Falta, 71. Plachetka – 40. Havlena, 65. Moravec, 78. Dembický.

Rokytnice v O.h. – České Meziříčí B 4:1 (2:0). Branky: 4. a 52. Hůlka, 20. Šudrla, 50. Stoklas – 65. Brouček.

Doudleby B – Křovice 0:2 (0:2). Branky: 25. Nosál, 44. Moravec.

Konečná tabulka:
1. Častolovice 18 15 2 0 1 86:20  48
2. Vamberk B 18 11 1 2 4 62:40  37
3. Dobré 18 8 3 2 5 59:40  32
4. Voděrady 18 9 2 0 7 38:36  31
5. Křovice 18 8 0 0 10 39:47  24
6. Doudleby B 18 7 1 0 10 35:45  23
7. Č. Meziříčí B 18 7 0 2 9 39:59  23
8. Roveň 18 6 0 3 9 32:42  21
9. Rokytnice 18 4 1 1 12 39:59  18
10. Slatina n.Zd. 18 4 0 0 14 23:65  12