Výrazně se přiblížil velký den přepyšského fotbalu. Už za týden se uskuteční prestižní derby Okresního přeboru III. třídy mezi týmy Přepych a Voděrad, které odvysílá přímým přenosem sportovní kanál České televize. Stane se tak v sobotu 21. října v rámci projektu Náš fotbal živě.

V souboji fotbalistů Vamberka s Černíkovicemi padly tři branky a všechny do sítě domácího mužstva. Hosté tak rivala přeskočili v tabulce.
Nardelli s Tomínem si podmaňují třetí třídu. Šlágr druhé ovládly Albrechtice

Náš fotbal živě je oblíbený společný projekt Fotbalové asociace České republiky, České televize a společnosti Fortuna. Jeho cílem je především zpopularizovat výkonnostní fotbal, a to i ten na nejnižší úrovni. V jeho rámci byly již odvysílány desítky zápasů výkonnostního fotbalu od nejnižších okresních tříd po krajské soutěže.

Projekt cestuje celou republikou, všemi regiony a fanoušky východočeského fotbalu může těšit, že se po čase vrátí do Královéhradeckého kraje. Ostatně stane se tak přesně po roce, právě loni v říjnu se před televizními kamerami hrálo utkání krajské soutěže I. A třídy mezi týmy Stěžer a Kunčic (1:5).

Na zápas před televizními kamerami se určitě těší také věrní fanoušci obou mužstev.Na zápas před televizními kamerami se určitě těší také věrní fanoušci obou mužstev.Zdroj: Groundhopping & Ultra

V duelu mezi SK Přepychy a nedalekými Voděrady nepůjde pouze o derby dvou sousedních vesnic, které od sebe dělí pouhých šest kilometrů. Klubu TJ Sokol Voděrady nedávno vyhořely kabiny i celé zázemí a tím pádem by veškerý výtěžek z utkání měl být věnován právě hostujícímu oddílu.

Hned na první brigádu na odklízení škod po požáru dorazilo 50 dobrovolníků!
Obrovská vlna solidarity po požáru ve Voděradech: Fotbal není lidem lhostejný

Na další díl projektu Náš fotbal živě se tak mohou těšit fotbaloví příznivci z Rychnovska i širokého okolí. Dočkat se jistě nemohou fotbalisté, kteří do utkání zasáhnou a napnutí jsou rozhodně také rozhodčí Okresního fotbalového svazu Rychnov. Tři z nich totiž nemine nominace na zápas, která i pro ně bude velmi prestižní. Naposledy ve Stěžerách se štěstí usmálo na Petra Dorotíka a jeho asistenty Jiřího Turka a Romana Nývlta.

Fotbalisté a činovníci přepyšského klubu již za sebou mají natáčení spotu, který divákům kanálu ČT Sport představil nejen je samotné, ale i celý oddíl a obec. Tento týden oba rivaly čekají zápasové generálky. Voděrady se v sobotu představí na hřišti rezervy Častolovic, Přepychy o den později přivítají Křivice.

V novém díle projektu Náš fotbal živě se vybíralo mezi těmito kluby: FC Kozlovice, SK Přepychy FK Potštát, SK Krumvíř, SK Spartak Svatobořice, SK Zásada, Spartak Hluk, TJ Doksy, TJ Jiskra Višňová, TJ Slovan Hradištko, TJ Sokol Stráž u Tachova.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Pozvánka na nevšední utkáníPozvánka na nevšední utkáníZdroj: SK Přepychy