Ve šlágru kola vyhráli hráči Albrechtic nad Orlicí ve Vamberku 3:2, když rozhodující branku zaznamenal v 83. minutě Martin Blecha. Tento gól posunul vítěze utkání na druhou příčku tabulky, jelikož Doudleby nad Orlicí doma pouze remizovali s Černíkovicemi 0:0.

Okresní přebor II. třídy

Lípa nad Orlicí – Dobruška B 1:7 (0:3). Branky: Špryňar – Komůrka 2, Ludvík 2, Antal, Jirásek, Čančara. Vamberk – Albrechtice nad Orlicí 2:3 (1:2). Branky: Šrom, Bastos Oliveira – Jarkovský, Řehák, Blecha. Častolovice – Borohrádek 0:1 (0:0). Branka: D. Brendl. Kostelec nad Orlicí B – Týniště nad Orlicí B 1:3 (0:2). Branky: Andrys – O. Malý 2, D. Horák. Lukavice – Solnice B 1:5 (1:2). Branky: Stieber – R. Poláček 2, Barták, Hovorka, Židík. Doudleby nad Orlicí – Černíkovice 0:0.

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...

Také III. třída na Rychnovsku má nadále jednoho účastníka s plným počtem bodů. Fotbalisté Přepych za svou suverenitu vděčí především střelecky produktivní dvojici Martin Tomín – Roman Nardelli. Tito borci v sezoně nasázeli soupeřům dohromady 11 branek, což jsou více než dvě třetiny gólů celého mužstva.

Poprvé ztratila body rezerva Černíkovic, která remizovala výsledkem 1:1 na trávníku Žďáru nad Orlicí. O výhru hosty před 120 diváky obral v páté minutě nastavení (!) Josef Moravec.

První porážku v sezoně zaznamenal celek Rokytnice v Orlických horách, který od Petrovic před vlastními fanoušky schytal debakl 1:6. Rozhodli o něm tři dvougóloví střelci Karel Baťha, Jakub Krejcar a Josef Steklý.

Okresní přebor III. třídy

Dobré – Přepychy 1:3 (0:1). Branky: J. Dostál – Nardelli 2, Tomín. Žďár nad Orlicí – Častolovice B 1:1 (0:0). Branky: J. Moravec – P. Mráz. Rokytnice v Orlických horách – Petrovice 1:6 (1:3). Branky: F. Havlíček – Baťha 2, J. Krejcar 2, Steklý 2. Křovice – Voděrady 1:2 (0:0). Branky: Czub – R. Jedlička, J. Brich. Kostelecká Lhota – Vamberk B 5:1 (3:1). Branky: J. Filip 3, Hejčl, P. Jakubec – M. Žák. Křivice – Roveň 2:2 (2:0). Branky: Sršeň, Lochman – P. Hanuš, Bezdíček.

Do třetice je jeden jediný stoprocentní tým také ve IV. třídě. Jsou jím fotbalisté Borohrádku, kteří zvládli nedělní šlágr na hřišti Slatiny nad Zdobnicí. Nejvýraznějšího vítězství dosáhl v šestém dějství celek rychnovské Labutě. Výhru 7:1 v Čermné nad Orlicí režíroval hattrickem Milan Velinský.

Okresní přebor IV. třídy

Slatina nad Zdobnicí – Borohrádek B 1:4 (0:2). Branky: Čižinský z pen. – M. Kroulík 2 (1 z pen.), Grulich, Kocka. Čermná nad Orlicí – Labuť Rychnov nad Kněžnou 1:7 (1:4). Branky: Šikl – Velinský 3, Mondík 2, Pavel Ullrich, Draský. České Meziříčí B – Doudleby nad Orlicí B 0:2 (0:0). Branky: Píro, Flekr. Přepychy B – Olešnice v Orlických horách 2:3 (2:1). Branky: M. Tomín, Dolejš – Vrbata, P. Růžička, Nejedlý. Javornice B – Kostelecká Lhota B 3:0 (0:0). Branky: L. Pavel, Rais, Krunčík. Solnice C měla volný los.