Jediná branka rozhodla o vítězství Černíkovic na hřišti Zdelova. Postaral se o ni dvě minuty před koncem kanonýr Orlov.

Zdelov – Černíkovice 0:1 (0:0). Branka: 88. Orlov.

Žďár n. O. – Kostelecká Lhota 2:3 (1:1). Branky: 35. Kyral (pen.), 74. Kolář – 16. Rypal, 83. Svatoš, 87. Briesel.

Křivice – Dobruška B 6:1 (4:0). Branky: 7. a 23. Lochman, 35. Zima, 43. a 50. Janásek, 85. Berounský – 55. Pago.

Lukavice – Rychnov B 2:5 (1:1). Branky: 9. Nosek, 75. Macháň – 1. Švarc, 55. Ullrich, 57. Jedlinský, 71. a 92. Čech.

Častolovice – Kostelec B 1:0 (1:0). Branka: 8. Brandejs (pen.).

Borohrádek – Deštné 2:3 (2:1). Branky: 17. Brendl, 42. Malichenko – 32. a 61. Práza, 53. Tuček.

Doudleby – Albrechtice 3:0 (1:0). Branky: 6. Píro, 61. Reshetov, 86. Luňáček.

Tabulka:
1. Deštné 7 60 1 0 29:12  19
2. Černíkovice 7 5 1 0 1 20:10  17
3. Borohrádek 7 5 1 0 1 18:12  17
4. Rychnov B 6 4 0 0 2 30:13  15
5. Častolovice 7 4 1 1 1 23:10  15
6. Doudleby 7 4 0 0 3 13:11  12
7. Zdelov 7 3 0 1 3 17:17  10
8. Dobruška B 7 3 0 0 4⋌ 9:26  9
9. Lukavice 6 1 2 1 2 13:11  8
10. Albrechtice 7 2 0 0 5 15:15  6
11. Kostelec B 7 2 0 0 5 9:10  6
12. K. Lhota 7 1 1 0 5 11:22  5
13. Křivice 7 1 0 1 6 10:27  4
14. Žďár 7 1 0 1 5 11:29  4

Okresní přebor III. třídy

Labuť Rychnov – Vamberk B 2:3 (1:1). Branky: 5. Mondík, 81. Hamerský (vl.) – 12. Hao, 53. Handl, 58. Mudruňka.

Roveň – České Meziříčí B 7:2 (3:1). Branky: 7. a 34. Moravec, 19. Sivák, 49. a 66. Havel, 72. Štěpánek, 76. Skopový – 15. Brouček, 58. Schejbal.

Křovice – Doudleby B 2:1 (0:0). Branky: 55. Pultar, 86. Přikryl – 57. Chaloupka.

Petrovice – Voděrady 1:1 (1:1), pen. 2:4. Branky: 16. Schober – 19. Toman .

Solnice B – Dobré 1:1 (0:1), pen. 0:3. Branky: 72. Drašnar – 39. Dostál.

Tabulka:
1. Dobré 6 4 2 0 0 19:3  16
2. Voděrady 6 4 1 1 0 23:5  15
3. Labuť RK 5 2 1 1 1 16:13  9
4. Křovice 6 2 1 1 2 12:11  9
5. Roveň 6 2 1 0 3 15:20  8
6. Petrovice 6 2 0 1 3 13:14  7
7. Vamberk B 6 2 0 1 3 13:16  7
8. Solnice B 6 1 0 3 2 12:16  6
9. Doudleby B 5 2 0 0 3 7:11  6
10. Č. Meziříčí B 6 0 2 0 4 7:24  4

Okresní přebor IV. třídy

Domašín – Javornice B 5:3 (2:2). Branky: 23., 49. z pen., 63. Michalík, 41. Hašek(pen.), 54. Hrudík – 12. Rais, 18. Petr, 76. Hubek.

Olešnice – Rokytnice v O.h. 0:11 (0:4). Branky: 10. a 58. Kubík, 15. Koukol, 22. Levý, 32. Hruška, 51. a 75. Stašov, 61. Chudý, 62. Miljevič, 67. Presbruchý, 77. Stoklas.

Dobruška C – Lípa B 5:3 (4:2). Branky: 26. Baláček, 34. Phan, 42. a 44. Staněk, 57. Petera – 8. Pamánek, 19. Hlach, 54. Kubánek.

Kostelecká Lhota B – Slatina n. Zd. 3:1 (1:1). Branky: 25. Svatoš, 55. a 73. Briesel – 38. Chlumecký.

Tabulka:
1. Rokytnice 5 5 0 0 0 21:3  15
2. Domašín 5 4 0 0 1 16:11  12
3. K. Lhota B 4 3 0 0 1 11:7  9
4. Lípa B 6 2 1 0 3 24:18  8
5. Slatina 5 2 1 0 2 14:10  8
6. Čermná 5 2 0 1 2 12:5  7
7. Dobruška C 5 2 0 0 3 14:16  6
8. Javornice B 6 1 0 1 4 13:20  4
9. Olešnice 5 0 0 0 5 6:40  0