Hrálo se již 4. kolo v okresním přeboru II. třídy a pokračovaly i další dvě okresní soutěže na Rychnovsku.

OP II. třídy - 3. kolo (hrané 4. kolo):
Zdelov doma přehrál 9:3 rezervu Dobrušky. Hattrickem se blýskl Řičař.

Zdelov – Dobruška 9:3 (1:1). Branky: 27. a 94. Novotný, 47., 87., 96. Řičař, 62. Novák, 65. a 75. Komárek, 91. Vašátko – 35. Krajňák, 50. a 60. Petera.

Častolovice – Deštné 4:2 (1:2). Branky: 8. a 73. J. Brandejs, 47. Boháč, 86. M. Brandejs – 22. Kárník, 35. Práza.

Doudleby – Žďár 3:2 (1:1). Branky: 21. Vidlička, 55. a 81. Hudousek – 25. Moravec, 91. Beneš (pen.).

Albrechtice – Lukavice 0:1 (0:0). Branka: 85. Ullrich.

Petrovice – Rychnov B 0:4 (0:0). Branky: 50. Novák, 61. a 85. Stieber, 88. Zemánek.

Borohrádek – Kostelec B 0:0, pen. 6:5.

Černíkovice – Kostelecká Lhota 3:1 (2:0). Branky: 17. Kučera, 42. a 76. Hillebrand – 57. Jakubec.

Tabulka:
1. Doudleby 4 3 1 0 0 14:9 11
2. Rychnov B 4 3 0 1 0 16:4 10
3. Zdelov 4 3 0 1 0 17:9 10
4. Borohrádek 4 2 2 0 0 10:4 10
5. Častolovice 4 2 2 0 0 9:5 10
6. Lukavice 3 2 0 0 1 5:4 6
7. Kostelec B 4 1 0 2 1 6:5 5
8. Albrechtice 4 1 1 0 2 5:8 5
9. Černíkovice 4 1 0 1 2 6:8 4
10. Deštné 3 1 0 0 2 9:8 3
11. Žďár 4 0 1 1 2 6:8 3
12. K. Lhota 4 1 0 0 3 9:13 3
13. Petrovice 3 0 0 1 3 3:12 1
14. Dobruška B 4 0 0 0 4 5:22 0

OP III. třídy - 3. kolo:
Křovice – Vamberk B 2:1 (0:1). Branky: 60. Přikryl, 69. Martin – 30. Dostál.
Labuť Rychnov – Roveň 5:1 (3:1). Branka: 25., 35., 53. Mondík, 38. Páral, 72. Blecha – 28. Štěpánek.
Voděrady – České Meziříčí B 6:2 (3:1). Branky: 22. Podsztavek, 25. Holoubek, 29. Jedlička, 70. Michl, 73. Schejbal, 80. Koráb – 30. Hlavsa, 79. Sekyra (pen.).
Křivice – Doudleby B 1:1 (1:1), pen. 2:3. Branky: 60. Kulička (pen.) – 77. Pazderník.
Dobré – Solnice B 4:1 (1:1). Branky: 30. Švorc (pen.), 70. Sedláček, 84. Pohl, 90. Vacek (pen.).

OP IV. třídy - 3. kolo:
Lípa B – Častolovice B 3:1 (2:0). 16. Janda, 29. Šimerda, 88. Kapucián – 67. Bělka.
Javornice B - Kostelecká Lhota B 6:1 (1:1). Branky: 40. Chlachula, 48. Suk, 52., 72., 87. Plašil, 64. Suk – 10. Flíger.
Rokytnice – Domašín 3:1 (1:0). Branky: 32. Kubík, 66. a 68. Miljevič – 89. Michalík.
Čermná – Olešnice 5:1 (1:1). Branky: 10., 50., 77., 88. Vaněk, 31. Hajn – 38. Fišer.
Týniště B – Slatina 8:0 (3:0). Branky: 4. Janásek, 16. Šrajbr, 25. Brandejs, 63. a 71. Janda, 73. Rektor, 77. Špaček, 80. Borovec.