Deset gólů nastříleli fotbalisté rezervy Rychnova nad Kněžnou soupeři ze Žďáru nad Orlicí. Utkání nakonec skončilo 10:1.

Rychnov B – Doudleby 10:1 (8:0). Branky: 12. Jedlinský, 23., 28., 33., 42. Čech, 30. Hanyk, 35. Zemánek, 44. a 65. Polívka, 78. Vavera – 88. Kyral (pen.).

Deštné – Zdelov 5:3 (3:0). Branky: 17. a 70. Macháček, 19. Koza, 35. Kříž, 70. Macháček, 85. Práza – 55. a 90. Neubecker (pen.), 57. Dostálek.

Dobruška B – Častolovice 0:5 (0:3). Branky: 23., 40., 44. M. Brandejs, , 48. J. Brandejs, 75. Bohuňovský (vl.).

Kostelec B – Lukavice 2:1 (1:1). Branky: 15. Šeda, 82. Vodička – 28. Nosek.

Kostelecká Lhota – Doudleby 1:5 (1:1). Branky: 30. Jakubec – 29. Chudý, 51. a 70. Hudousek, 65. Šrámek, 74. Brandejs.

Albrechtice – Borohrádek 2:3 (0:2). Branky: 62. Barták, 81. Velíšek – 35. a 44. Brendl, 64. Kněžour.

Černíkovice – Křivice 4:1 (0:0). Branky: 53. Vašata, 66. Orlov, 82. Mondík, 90. Stodůlka – 65. Lochman.

Tabulka:
1. Borohrádek 6 5 1 0 0 16:9  17
2. Deštné 6 5 0 1 0 26:10  16
3. Černíkovice 6 4 1 0 1 19:10  14
4. Rychnov B 6 4 0 0 2 25:11  12
5. Častolovice 6 3 1 1 1 22:10  12
6. Zdelov 6 3 0 1 2 17:16  10
7. Doudleby 6 3 0 0 3 10:11  9
8. Dobruška B 6 3 0 0 3⋌ 8:20  9
9. Lukavice 6 1 2 1 2 13:11  8
10. Albrechtice 6 2 0 0 4 15:12  6
11. Kostelec B 6 2 0 0 4 9:9  6
12. Žďár 6 1 0 1 4 9:26  4
13. K. Lhota 6 0 1 0 5 8:20  2
14. Křivice 6 0 0 1 6 4:26  1

Okresní přebor III. třídy

Vamberk B – Solnice B 3:4 (2:2). Branky: 5. Hamerský, 20. Sýkora, 74. Handl – 17. Kubec, 22. Švorc, 83. Zima, 86. Štěpán.

Voděrady – Roveň 6:2 (2:1). Branky: 18. Falta Tomáš, 31. Lukeš Roman, 78. Michl Lukáš, 86. Schejbal Michal, 88. Falta Tomáš, 90. Koráb Jakub – 34. a 72. Skopový Petr (obě pen.).

České Meziříčí B - Křovice 1:1 (0:1), pen. 5:4. Branky: 48. Čiháček – 28. Práza.

Dobré – Petrovice 7:1 (4:0). Branky: 1., 2., 8. Smutný, 45. a 60. M. Dostál, 70. J. Dostál, 90. Nosek – 80. Krejcar.

Doudleby B – Labuť Rychnov odloženo.

Tabulka:
1. Dobré 5 4 1 0 0 18:2  14
2. Voděrady 5 4 0 1 0 22:4  13
3. Labuť RK 4 2 1 1 0 14:10  9
4. Křovice 5 1 1 1 2 10:10  6
5. Petrovice 5 2 0 0 3 12:13  6
6. Doudleby B 4 2 0 0 2 6:9  6
7. Solnice B 5 1 0 2 2 11:15  5
8. Roveň 4 1 1 0 2 6:12  5
9. Vamberk B 5 1 0 1 3 10:14  4
10. Č. Meziříčí B 5 0 2 0 2 5:17  4

Okresní přebor IV. třídy

Slatina n. Zd. – Dobruška C 3:1 (1:1). Branky: 24. Chlumecký, 70. Mazák, 86. Samek – 28. Vacek.

Lípa n. O. – Čermná 1:1 (1:1), pen. 5:4. Branky: 30. Sikora – 10. Kolařík.

Javornice B – Kostelecká Lhota B 3:1 (0:0). Branky: 73. Paštika, 89. a 90. Suk – 57. Line.

Rokytnice – Domašín 2:1 (1:0). Branky: 41. Kubík, 73. Stašov – 52. Trudič.

Tabulka:
1. Rokytnice 4 4 0 0 0 10:3  12
2. Domašín 4 3 0 0 1 11:8  9
3. Lípa B 5 2 1 0 2 21:13  8
4. Slatina 4 2 1 0 1 13:7  8
5. Čermná 5 2 0 1 2 12:5  7
6. K. Lhota B 3 2 0 0 1 8:6  6
7. Javornice B 5 1 0 1 3 10:15  4
8. Dobruška C 4 1 0 0 3 9:13  3
9. Olešnice 4 0 0 0 4 6:29  0