Branku sice nedal, ale i tak si utkání, které bylo svými okolnostmi pro amatérské fotbalisty naprosto výjimečné, náležitě užil. Komentátoři České televize Vlastimil Vlášek a Luděk Zelenka na jeho adresu chrlili superlativy, což samozřejmě zahřálo u srdíčka.

„Tohle člověka vždy potěší, i když jsem si chvílemi říkal, že jsem tam zmiňovaný až moc. Hlavně jsem ani tolik pozitiv v zápase neměl, takže to bylo vůči zbytku kluků nefér,“ uvedl skromně Jedlička, který v sezoně zatím vstřelil čtyři branky.

Radku, jaké to bylo zahrát si před televizními kamerami, užil jste si to?

Jasně, bylo to skvělé. Kamery zápasu dodaly úplně jiný směr. Hlavně diváků dorazilo spoustu a atmosféra byla úžasná. Hnalo nás to dopředu.

Byl člověk před výkopem nervózní víc než jindy?

Myslím si, že většina kluků na hřišti pociťovala nervozitu. Hlavně před utkáním, protože jsme čekali opravdu dlouho, než jsme začali hrát. Člověk prvních pár minut nemohl kloudně ani popadnout dech a rozhýbat se, ale jak se vžil do zápasu, bylo to parádní.

Zdroj: Náš fotbal živě

V zápase jste podali heroický výkony, kdy jste s vedoucími Přepychy remizovali 3:3, jak jste utkání viděl?

My víme, že máme dobrý tým, ale bohužel nás trápila marodka, takže jsme nepodávali výkony, které jsme zvyklí odvádět. I tak si myslím, že jsme hodně lidí zaskočili, hlavně sázkařů. (smích)

Ve vašem dresu zářil Vojta Němeček, hattrick sice nedal, ale bude muset něco zaplatit do klubové kasy za dvě branky v takto sledovaném zápase?

Zatím jsme mu nic neříkali, aby nebyl překvapený. Jen tak to samozřejmě nenecháme a něco to stát bude. Jsme za něj moc rádi, je u nás chvíli, ale skvěle zapadl. Něco takového nám v týmu chybělo.

Už jste si zápas stihl pustit zpětně v televizi?

To byla samozřejmost, hned ten den jsem koukal na záznam, abych věděl, co o nás kdo říkal. I když hned po zápase jsem věděl, že jsme předvedli dobrý výkon, protože mi psalo dost lidi pozitivní zprávy.

Vyšlo počasí, dorazilo hodně diváků, ideální sobotní fotbalové dopoledne?

Počasí vypadalo, jak kdyby ho někdo objednal. Je však pravda, že chvílemi jsem si říkal, že by mohlo trošku zapršet, aby se vyčistil vzduch.

Jak probíhaly oslavy po zápase, zůstal tým Voděrad v Přepychách?

(Usmívá se) Většina týmu zůstala, byl postaven VIP stan, kam jsme byli také pozvaní, takže se rozebral zápas, trochu se posedělo, ale hodně z nás má rodiny, tudíž jsme se jeli věnovat jim. Tuto sobotu máme poslední utkání podzimu a po něm ukončení podzimní části, takže si myslím, že to zapijeme vše řádně a najednou.

Celý podzim kvůli nešťastné události, kdy vám shořelo veškeré zázemí, hrajete venku, je to hodně náročné?

Je to náročnější a hlavně s tou naší marodkou. Věřím, že hodně zápasů, které jsme o gól prohráli, bychom zlomili ve svůj prospěch, hrát na domácím hřišti. Zpět to nevezmeme, proto na jaře na domácí půdě zabereme.

Jak to ve Voděradech vypadá s areálem teď?

Na areálu se stále pracuje, pomáhá spousta lidí, hlavně dobrovolníků a firem. Hodně lidí přispělo jak finančně, tak materiálně nebo fyzicky, za což jim patří obrovské díky za náš celý klub. Věříme, že na jaře budeme na domácí půdě připraveni.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...