Vysoká n. L. - Kostelec n. O. 2:2, pen. 6:5

V první půli měl Kostelec optickou převahu, domácí tým pouze bránil, spoléhal na rychlé brejky a střelecká kouzla svého kanonýra Jana Pražáka. Jeho chvíle přišla ve 13. minutě, kdy po bleskovém protiútoku s přehledem překonal Varola Ikizgüla. O deset minut později si oba aktéři role vyměnili, gólovku nejlepšího střelce letošního ročníku krajského přeboru hostující gólman reflexivně nohou vykopl. Kostelec tlačil, dlouho ale chyběla finální fáze. Těsně před poločasem však udeřilo, když se v pokutovém území pohotově zorientoval Kvasnička a srovnal na 1:1.

Krátce po přestávce dostal volný Kollár ideální přihrávku a křižnou střelou nedal Pavlišovi šanci (1:2). Euforie z vedoucího gólu neměla dlouhého trvání. Kanonýr Pražák ukázal, proč je pro svůj tým nepostradatelný. Centrovaný míč za obranu si precizně zpracoval, rychlým manévrem se zbavil obránce a pohotově zakončil – 2:2. Možná se jednalo o jeho poslední podzimní gól, v 89. min. totiž přišla mrazivá chvíle. Pražák sledoval vysoký výkop svého gólmana, ve skluzu se snažil přes obránce zakončit, ale nepovedlo se. Ke všemu zůstal ležet na zemi a za pomoci pořadatelů stěží odkulhal do kabin.

Na řadu přišel penaltový rozstřel. Rozhodla šestá série, kdy došlo na souboj brankářů. Pavliš se nemýlil a Vysoká brala dva body.

Kostelecký kouč Pavel Krupka byl smutný dvojnásob. Krátce po zápase musel skousnout zprávu o svém odvolání. ,,Vedení mi sdělilo, že končím. Prý kvůli neshodám s výborem,“ sdělil Krupka ve stručnosti.