Předposledním kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro dvanácté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Komenského 43, Rychnov) Zdeňka Procházková (RK0004). Ta měl nejvíce bodů a nejpřesnější Supertrefu.

Ti, kteří dvanácté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na dílčí výhru. Špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 12. kola

1. Dobruška – Jičín 1 (2:0)
2. Rychnov – Vrchlabí 1 (3:0)
3. Lázně Bělohrad – Kostelec 2 (0:1)
4. Červený Kostelec – Třebeš 0 (1:1)
5. Týniště – Kratonohy B 2 (0:4)
6. Smiřice – Javornice 2 (1:6)
7. Doudleby – Solnice 2 (0:2)
8. Meziměstí – Opočno 1 (5:1)
9. Kosičky – Lípa 1 (7:1)
10. Albrechtice – Třebechovice 2 (0:4)

Supertrefa: 49 branek

Pořadí po 12. kole

JEDNOTLIVCI:

FORTUNA:LIGA (1. místo)
RK0064 Jana Vaněčková, Houdkovice 16 103

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 8. místo)
RK0040 Radek Horák, Dobruška 13 102
RK0063 Michaela Křepelová, Rychnov 19 95
RK0065 Viliam Vaněček, Rychnov 16 94
RK0005 Jaroslav Suchánek, Potštejn 13 93
RK0006 Josefa Suchánková, Potštejn 13 93
RK0043 František Pašta, Solnice 19 89
RK0066 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 19 88

FORTUNA ČFL (9. – 14. místo)
RK0010 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 16 87
RK0012 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 16 87
RK0011 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 13 87
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov 13 87
RK0048 Radek Hanuš, Ještětice 13 87
RK0034 Milan Kotyška, České Meziříčí 13 86

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (15. – 35. místo)
RK0004 Zdeňka Procházková, Jílovice 19 84
RK0067 Josef Plachetka, Houdkovice 16 84
RK0037 Jiří Tauz, Kvasiny 16 84
RK0073 Petr Kain, Dobruška 13 84
RK0015 Jan Koblic ml., Vamberk 13 84
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 13 84
RK0062 Václav Vaněček, Houdkovice 19 82
RK0039 Pavel Konvalina, Vamberk 16 82
RK0021 Petra Čtvrtečková, Náchod 16 81
RK0014 Milena Koblicová, Vamberk 16 81
RK0007 Jaroslav Suchánek, Choceň 13 78
RK0028 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 10 78
RK0061 Martin Stříhavka, Voděrady 13 76
RK0055 Jan Beránek, Horní Jelení 13 75
RK0056 Lukáš Beránek, Čestice 13 75
RK0057 Jaroslav Beránek, Rychnov 13 75
RK0023 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 13 75
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov 13 75
RK0008 Vladimír Gütler, Dobruška 13 75
RK0016 Jan Koblic st., Vamberk 13 75
RK0001 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 8 75

AM GNOL I. A TŘÍDA (36. – 60. místo)
RK0029 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 13 72
RK0013 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 13 72
RK0022 Petr Hellinger, Dobruška 10 72
RK0027 Aleš Kupka, Opočno 16 71
RK0038 Pavel Dvořák, Kostelec nad Orlicí 5 71
RK0060 Martin Nosek, Solnice 13 69
RK0002 Ladislav Procházka st., Jílovice 7 69
RK0069 Václav Vaněček, Houdkovice 7 69
RK0046 Miroslav Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 13 68
RK0075 Milan Koleno, Dobruška 4 67
RK0072 Radka Gottwaldová, Olešnice 10 66
RK0058 Pavel Nosek, Solnice 10 66
RK0018 Dominik Hellinger, Dobruška 4 66
RK0003 Ladislav Procházka ml., Jílovice 4 66
RK0035 Milan Kotyška, Nové Město nad Metují 7 64
RK0044 Vlasta Kotyzová, Peklo nad Zdobnicí 13 63
RK0059 Milan Nosek, Solnice 16 62
RK0079 Martin Koblic, Vamberk 13 62
RK0041 Jiří Kotek, Černilov 7 61
RK0068 Jiří Prokeš, Náchod 7 61
RK0077 Věra Kubcová, Rychnov 7 60
RK0053 Jaromír Novotný, Olešnice 13 59
RK0071 Petr Rudolf, Olešnice 10 59
RK0009 Martin Sosna, Dobruška 10 59
RK0032 Luboš Kratěna, Vodětín 7 58

JAKO I. B TŘÍDA (61. – 70. místo)
RK0078 Iva Nosková, Polom 4 57
RK0033 Pavel Marek, Rychnov 7 53
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov 16 51
RK0024 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 8 51
RK0025 Věra Matoušková, Kostelec n. O. 0 51
RK0047 Ivona Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 10 48
RK0019 Lucie Šmídová, Dobruška 10 48
RK0074 Jiří Klossowski, Dobruška 7 47
RK0084 Václav Hlavsa, Dobruška 16 45
RK0054 Libor Hladík, Nový Hrádek 4 45

Okresní přebor (71. – 83. místo)
RK0026 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 5 43
RK0031 Roman Izák, Opočno 0 43
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo nad Zdobnicí 13 42
RK0086 Michal Kain, Dobruška 10 40
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 10 39
RK0017 Jan Hellinger, Dobruška 4 39
RK0083 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 5 36
RK0085 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 10 35
RK0082 Pavel Marek, Javornice 7 34
RK0045 Jaroslav Šitina, Byzhradec 0 28
RK0070 Jiří Rudolf, Olešnice 4 23
RK0081 Alča Dohnalová, Kostelec nad Orlicí 0 20
RK0030 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 19

Prales (84. – 89. místo)
RK0080 Jiří Dohnal, Kostelec nad Orlicí 0 14
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 0 14
RK0088 Jaroslav Šitina, 0 10
RK0020 Milan Kotyška, Nové Město n. M. 0 7
RK0089 František Pašta, 0 7
RK0090 Jiří Tauz, Kvasiny 0 0

DRUŽSTVA:

1. místo
Rodinný klan 51 285
2. místo
Vetřelci 39 264
3. místo
Čtyřicátníci 51 253
4. místo
Trávník 42 246
5. místo
Struha 42 240
6. místo
Rakeťáci 39 228
7. místo
Sparta Habrová 39 225
8. místo
Rampušák Team 39 221
9. místo
Prochy Team 30 219
10. místo
V.I.P. pivaři 30 214
11. místo
Sibiř 36 212
12. místo
Dukla 24 198
13. místo
Bravo triple 39 197
14. místo
Tipéři 27 168
15. místo
Šipkaři 18 153
16. místo
Rumcajs Ole 24 148
17. místo
Blatouch Team 13 145
18. místo
Píšťalky 36 120