Dařilo se rezervě Rychnova, která vyloupila hřiště Zdelova, kde vyhrála jasně 5:1

Zdelov – Rychnov B 1:5 (0:4). Branky: 86. Dostálek – 8. a 22. Čech, 34. a 65. Jak. Jedlinský, 41. Švarc.

Křivice – Kostelecká Lhota 1:1 (0:0), pen. 3:4. Branky: 82. Hladík – 55. Svatoš.

Deštné v O.h. – Dobruška B 9:2 (4:1). Branky: 14. Koza, 29. a 65. Tuček 45., 64., 89., 90. Práza, 65. Macháček, 87. Vítek – 8. Gazdík, 88. Krivčík.

Žďár n. O. – Lukavice 2:2 (2:0), pen. 4:5. Branky: 19. Kolář, 27. David – 53. a 79. Filip.

Černíkovice – Albrechtice 2:0 (1:0). Branky: 45. Hanuš, 84. Plašil.

Borohrádek – Kostelec B 2:0 (0:0). Branky: 75. a 92. Bílek

Doudleby – Častolovice 0:2 (0:0). Branky: 64. V. Bartoš, 82. J. Bartoš.

Tabulka:
1. Deštné 3 3 0 00 14:5  9
2. Černíkovice 3 3 0 0 0 12:5  9
3. Borohrádek 3 2 1 0 0 7:4  8
4. Rychnov B 3 2 0 0 1 11:6  6
5. Lukavice 3 1 1 1 0 9:5  6
6. Častolovice 3 1 1 0 1 7:6  5
7. Zdelov 3 1 0 1 1 6:9  4
8. Kostelec B 3 1 0 0 2 6:5  3
9. Albrechtice 3 1 0 0 2 5:5  3
10. Doudleby 3 1 0 0 2 3:7  3
11. Dobruška B 3 1 0 0 2  4:13  3
12. K. Lhota 3 0 1 0 2 5:9  2
13. Žďár 3 0 0 1 2 4:7  1
14. Křivice 3 0 0 1 2 2:11  1

Okresní přebor III. třídy

Roveň – Labuť Rychnov 2:4 (1:3). Branky: 12. Skopový, 68. Sejkora – 8. Dostál, 17. Matuška, 21. M. Mondík, 85. Vejrych.

Voděrady – Doudleby B 5:0 (4:0). Branky: 12. Šimerda, 19. a 36. Brich, 41. Koráb, 51. Podsztavek.

Křovice – Vamberk B 4:1 (3:0). Branky: 23. a 26. Práza (obě z pen.), 44. Hamerský (vl.), 50. Přikryl – 58. Dostál.

České Meziříčí B – Dobré 1:5 (0:3). Branky: 84. Havel – 15. Švorc, 21. Pohl, 31. Sedláček, 60. J. Dostál, 71. M. Dostál.

Petrovice – Solnice B 3:1 (2:0). Branky: 17. Schober, 26. Krejcar, 73. Maleček – 85. Bednář.

Tabulka:
1. Petrovice 2 2 0 0 0 6:2  6
2. Dobré 2 1 1 0 0 5:1  5
3. Křovice 2 1 1 0 0 8:5  5
4. Voděrady 2 1 0 1 0 5:0  4
5. Labuť RK 2 1 0 1 0 8:6  4
6. Roveň 2 0 1 0 1 4:6  2
7. Č. Meziříčí B 2 0 1 0 1 3:7  2
8. Solnice B 2 0 0 1 1 3:5  1
9. Vamberk B 2 0 0 1 1 3:6  1
10. Doudleby B 2 0 0 0 2 1:8  0

Okresní přebor IV. třídy

Javornice B – Lípa B 1:2 (0:1). Branky: 70. Paštika – 25. Pamánek, 62. Provazník.

Slatina n. Zd. – Rokytnice v O.h. 1:2 (1:2). Branky: 41. Kmoch – 28. Levý, 31. Havlíček.

Domašín – Olešnice v O.h. 4:3 (2:1). Branky: 11. Kupka (pen.), 13. Zjadin, 89. a 90. Michalík – 33. Novotný (pen.), 58. a 60. Fišer.

Kostelecká Lhota B – Čermná 2:1 (1:0). Branky: 28. Vídeňský, 56. Flíger – 78. Dostál.

Tabulka:
1. Rokytnice 2 2 0 0 0 5:1  6
2. K. Lhota B 2 2 0 0 0 7:3  6
3. Domašín 2 2 0 0 0 8:6  6
4. Čermná 2 1 0 0 1 5:2  3
5. Lípa B 2 1 0 0 1 5:5  3
6. Slatina 1 0 0 0 1 1:2  0
7. Olešnice 2 0 0 0 2 5:9  0
8. Javornice B 2 0 0 0 2 1:5  0
9. Dobruška C 1 0 0 0 1 0:4  0