Třetím kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro třetí balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Komenského 43, Rychnov) Petr Kain (RK0073). Ten nejlépe odhadl Supertrefu a díky tomu ovládl toto kolo.

Ti, kteří třetí kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 3. kola

1. Vlašim – Hradec Králové 0 (0:0)
2. Dobruška – Kostelec n. O. 0 (3:3)
3. Rychnov n. Kn. – Jaroměř 1 (5:1)
4. Týniště n. O. – Velké Poříčí 1 (1:0)
5. Javornice – Solnice 2 (2:5)
6. České Meziříčí – Lípa n. O. 2 (3:4)
7. Doudleby n. O. – Kosičky 2 (0:3)
8.  Meziměstí – Přepychy 0 (1:1)
9. Křivice – Petrovice 0 (0:0)
10. Zdelov – Vamberk 0 (1:1)

Supertrefa: 34 branek

Průběžné pořadí - jednotlivci

FORTUNA:LIGA (1. místo)
RK0040 Radek Horák, Dobruška 10 30

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 5. místo)
RK0073 Petr Kain, Dobruška 16 27
RK0071 Petr Rudolf, Olešnice 13 27
RK0075 Milan Koleno, Dobruška 10 27
RK0064 Jana Vaněčková, Houdkovice 7 27

FORTUNA ČFL (6. – 13. místo)
RK0001 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 8 26
RK0010 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 10 24
RK0022 Petr Hellinger, Dobruška 10 24
RK0002 Ladislav Procházka st., Jílovice 10 24
RK0011 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 7 24
RK0065 Viliam Vaněček, Rychnov 7 24
RK0063 Michaela Křepelová, Rychnov 4 24
RK0034 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 22

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (14. – 28. místo)
RK0007 Jaroslav Suchánek, Choceň 16 21
RK0043 František Pašta, Solnice 10 21
RK0021 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 21
RK0025 Věra Matoušková, Kostelec n. O. 7 21
RK0053 Jaromír Novotný, Olešnice 7 21
RK0067 Josef Plachetka, Houdkovice 7 21
RK0005 Jaroslav Suchánek, Potštejn 7 21
RK0006 Josefa Suchánková, Potštejn 7 21
RK0023 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 4 21
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov 4 21
RK0048 Radek Hanuš, Ještětice 4 21
RK0037 Jiří Tauz, Kvasiny 4 21
RK0062 Václav Vaněček, Houdkovice 4 21
RK0066 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 4 21
RK0003 Ladislav Procházka ml., Jílovice 1 21

AM GNOL I. A TŘÍDA (29. – 40. místo)
RK0038 Pavel Dvořák, Kostelec nad Orlicí 10 18
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 10 18
RK0068 Jiří Prokeš, Náchod 10 18
RK0012 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 7 18
RK0039 Pavel Konvalina, Vamberk 7 18
RK0060 Martin Nosek, Solnice 7 18
RK0057 Jaroslav Beránek, Rychnov 4 18
RK0055 Jan Beránek, Horní Jelení 4 18
RK0056 Lukáš Beránek, Čestice 4 18
RK0008 Vladimír Gütler, Dobruška 4 18
RK0018 Dominik Hellinger, Dobruška 4 18
RK0019 Lucie Šmídová, Dobruška -2 18

JAKO I. B TŘÍDA (41. – 58. místo)
RK0026 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 7 15
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov 4 15
RK0061 Martin Stříhavka, Voděrady 4 15
RK0045 Jaroslav Šitina, Byzhradec 4 15
RK0015 Jan Koblic ml., Vamberk 1 15
RK0069 Václav Vaněček, Houdkovice 1 15
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 2 14
RK0032 Luboš Kratěna, Vodětín 7 13
RK0054 Libor Hladík, Nový Hrádek 7 12
RK0014 Milena Koblicová, Vamberk 7 12
RK0072 Radka Gottwaldová, Olešnice 4 12
RK0016 Jan Koblic st., Vamberk 4 12
RK0027 Aleš Kupka, Opočno 4 12
RK0059 Milan Nosek, Solnice 4 12
RK0009 Martin Sosna, Dobruška 4 12
RK0017 Jan Hellinger, Dobruška 1 12
RK0004 Zdeňka Procházková, Jílovice 1 12
RK0013 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. -2 12

Okresní přebor (59. – 76. místo)
RK0077 Věra Kubcová, Rychnov 10 11
RK0078 Iva Nosková, Polom 4 11
RK0029 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 4 9
RK0046 Miroslav Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 4 9
RK0033 Pavel Marek, Rychnov 4 9
RK0058 Pavel Nosek, Solnice 4 9
RK0082 Pavel Marek, Javornice 7 8
RK0079 Martin Koblic, Vamberk 4 8
RK0041 Jiří Kotek, Černilov 5 7
RK0020 Milan Kotyška, Nové Město n. M. 0 7
RK0028 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 7 6
RK0031 Roman Izák, Opočno 4 6
RK0044 Vlasta Kotyzová, Peklo nad Zdobnicí 4 6
RK0030 Lilia Ščerbaková, Opočno 4 6
RK0024 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 0 5
RK0081 Alča Dohnalová, Kostelec nad Orlicí -2 5
RK0047 Ivona Jedlinský, Kostelec nad Orlicí -1 4
RK0035 Milan Kotyška, Nové Město nad Metují -4 4

Prales (77. – 82. místo)
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 1 3
RK0074 Jiří Klossowski, Dobruška -2 3
RK0070 Jiří Rudolf, Olešnice -2 3
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov 1 2
RK0080 Jiří Dohnal, Kostelec nad Orlicí -2 2
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo nad Zdobnicí -2 0

Průběžné pořadí - družstva

1. místo
Rodinný klan 18 72
2. místo
Rakeťáci 21 66
3. místo
Vetřelci 30 63
4. místo
Čtyřicátníci 12 60
5. místo
Prochy Team 12 57
Dukla 24 57
7. místo
Trávník 12 54
Sparta Habrová 12 54
Rampušák Team 18 54
V.I.P. pivaři 18 54
11. místo
Šipkaři 3 48
12. místo
Rumcajs Ole 15 42
13. místo
Blatouch Team 14 41
14. místo
Struha 12 39
Bravo triple 15 39
16. místo
Tipéři 15 24