Sedmým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro sedmé balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Komenského 43, Rychnov) Jaroslav Suchánek (RK0005). Ten měl nejvíce bodů a nejpřesnější Supertrefu.

Ti, kteří sedmé kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 7. kola

1. Dobruška – Rychnov n. K.  2 (0:4)
2. RMSK Cidlina – Kostelec n. O.  1 (4:0)
3. Sobotka – Slavia HK  2 (2:4)
4. Týniště n. O. – Česká Skalice  0 (2:2)
5. Třebechovice – Opočno  1 (7:0)
6. Předměřice – Lípa n. O.  1 (6:2)
7. České Meziříčí – Doudleby  1 (2:0)
8.  Javornice – Kosičky  2 (2:3)
9. Solnice – Malšovice  1 (5:1)
10. Albrechtice n. O. – Přepychy 2 (1:2)

Supertrefa: 49 branek

Pořadí po 7. kole

FORTUNA:LIGA (1. místo)
RK0040 Radek Horák, Dobruška 16 64

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 3. místo)
RK0048 Radek Hanuš, Ještětice 7 58
RK0075 Milan Koleno, Dobruška 10 55

FORTUNA ČFL (4. – 12. místo)
RK0005 Jaroslav Suchánek, Potštejn 16 52
RK0006 Josefa Suchánková, Potštejn 16 52
RK0007 Jaroslav Suchánek, Choceň 13 52
RK0064 Jana Vaněčková, Houdkovice 13 52
RK0010 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 10 52
RK0065 Viliam Vaněček, Rychnov 10 52
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov 7 52
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 7 52
RK0034 Milan Kotyška, České Meziříčí 13 51

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (13. – 26. místo)
RK0015 Jan Koblic ml., Vamberk 13 49
RK0037 Jiří Tauz, Kvasiny 13 49
RK0066 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 13 49
RK0063 Michaela Křepelová, Rychnov 10 49
RK0002 Ladislav Procházka st., Jílovice 7 49
RK0011 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 4 49
RK0069 Václav Vaněček, Houdkovice 4 49
RK0039 Pavel Konvalina, Vamberk 10 47
RK0008 Vladimír Gütler, Dobruška 10 46
RK0067 Josef Plachetka, Houdkovice 7 46
RK0003 Ladislav Procházka ml., Jílovice 7 46
RK0004 Zdeňka Procházková, Jílovice 7 46
RK0001 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 5 46
RK0032 Luboš Kratěna, Vodětín 7 44

AM GNOL I. A TŘÍDA (27. – 49. místo)
RK0028 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 13 43
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov 13 43
RK0062 Václav Vaněček, Houdkovice 10 43
RK0022 Petr Hellinger, Dobruška 7 43
RK0014 Milena Koblicová, Vamberk 7 43
RK0012 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 4 43
RK0073 Petr Kain, Dobruška 1 43
RK0027 Aleš Kupka, Opočno 10 42
RK0061 Martin Stříhavka, Voděrady 10 42
RK0043 František Pašta, Solnice 4 42
RK0025 Věra Matoušková, Kostelec n. O. 4 41
RK0031 Roman Izák, Opočno 10 40
RK0023 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 7 40
RK0077 Věra Kubcová, Rychnov 7 40
RK0060 Martin Nosek, Solnice 7 40
RK0079 Martin Koblic, Vamberk 10 39
RK0071 Petr Rudolf, Olešnice 10 39
RK0068 Jiří Prokeš, Náchod 7 38
RK0021 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 37
RK0038 Pavel Dvořák, Kostelec nad Orlicí 7 37
RK0072 Radka Gottwaldová, Olešnice 7 37
RK0016 Jan Koblic st., Vamberk 7 37
RK0013 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 4 37

JAKO I. B TŘÍDA (50. – 62. místo)
RK0029 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 7 34
RK0055 Jan Beránek, Horní Jelení 4 34
RK0057 Jaroslav Beránek, Rychnov 4 34
RK0056 Lukáš Beránek, Čestice 4 34
RK0017 Jan Hellinger, Dobruška 4 34
RK0009 Martin Sosna, Dobruška 4 34
RK0033 Pavel Marek, Rychnov 1 34
RK0046 Miroslav Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 10 33
RK0035 Milan Kotyška, Nové Město nad Metují 10 33
RK0044 Vlasta Kotyzová, Peklo nad Zdobnicí 7 31
RK0026 Miloš Matoušek, Kostelec nad Orlicí 7 31
RK0078 Iva Nosková, Polom 7 31
RK0074 Jiří Klossowski, Dobruška 4 31

Okresní přebor (63. – 77. místo)
RK0041 Jiří Kotek, Černilov 1 29
RK0018 Dominik Hellinger, Dobruška 7 28
RK0058 Pavel Nosek, Solnice 7 28
RK0019 Lucie Šmídová, Dobruška 1 28
RK0053 Jaromír Novotný, Olešnice 7 27
RK0082 Pavel Marek, Javornice 4 27
RK0054 Libor Hladík, Nový Hrádek 7 25
RK0047 Ivona Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 7 25
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov 7 25
RK0059 Milan Nosek, Solnice 4 21
RK0084 Václav Hlavsa, Dobruška 7 19
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo nad Zdobnicí 7 19
RK0086 Michal Kain, Dobruška 4 19
RK0081 Alča Dohnalová, Kostelec nad Orlicí 0 19
RK0045 Jaroslav Šitina, Byzhradec 0 19

Prales (78. – 89. místo)
RK0085 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 1 16
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 1 16
RK0083 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 10 15
RK0024 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 7 15
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 0 14
RK0080 Jiří Dohnal, Kostelec nad Orlicí 0 13
RK0070 Jiří Rudolf, Olešnice 7 12
RK0088 Jaroslav Šitina, 0 10
RK0020 Milan Kotyška, Nové Město n. M. 0 7
RK0089 František Pašta, 0 7
RK0030 Lilia Ščerbaková, Opočno -2 7
RK0087 Jiří Tauz, 0 0

Pořadí - družstva

1. místo
Vetřelci 45 156
2. místo
Rodinný klan 36 153
3. místo
Prochy Team 21 141
4. místo
Čtyřicátníci 30 134
5. místo
V.I.P. pivaři 18 133
6. místo
Rampušák Team 24 132
7. místo
Struha 27 129
Trávník 12 129
Dukla 15 129
10. místo
Rakeťáci 21 120
11. místo
Sibiř 30 116
12. místo
Sparta Habrová 12 102
13. místo
Tipéři 21 96
14. místo
Šipkaři 12 90
15. místo
Bravo triple 18 89
16. místo
Rumcajs Ole 24 88
17. místo
Blatouch Team 18 87
18. místo
Píšťalky 12 54