Jedenáctým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro jedenácté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Komenského 43, Rychnov) Dominik Hellinger (RK0018). Ten měl nejvíce bodů a nejpřesnější Supertrefu.

Ti, kteří jedenácté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na dílčí výhru. Špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 11. kola

1. Kostelec n. O. – Slavia HK 2 (0:1)
2. RMSK Cidlina – Rychnov 1 (8:2)
3. Dobruška – Červený Kostelec 0 (1:1)
4. Týniště n. O. – Kunčice 1 (3:2)
5. Opočno – Přepychy 2 (1:2)
6. Solnice – Meziměstí 1 (5:0)
7. Třebechovice – Lípa 1 (12:1)
8. Javornice – České Meziříčí 2 (1:5)
9. Albrechtice – Smiřice 1 (3:1)
10. Předměřice – Doudleby 2 (3:5)

Supertrefa: 57 branek

Pořadí po 11. kole

FORTUNA:LIGA (1. místo)
RK0040 Radek Horák, Dobruška 7 89

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. místo)
RK0064 Jana Vaněčková, Houdkovice 7 87

FORTUNA ČFL (3. – 15. místo)
RK0065 Viliam Vaněček, Rychnov 10 78
RK0063 Michaela Křepelová, Rychnov 7 76
RK0011 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 10 74
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov 1 74
RK0048 Radek Hanuš, Ještětice 1 74
RK0034 Milan Kotyška, České Meziříčí 10 73
RK0005 Jaroslav Suchánek, Potštejn 0 73
RK0006 Josefa Suchánková, Potštejn 0 73
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 10 71
RK0010 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 7 71
RK0012 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 7 71
RK0073 Petr Kain, Dobruška 7 71
RK0015 Jan Koblic ml., Vamberk 4 71

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (16. – 41. místo)
RK0043 František Pašta, Solnice 7 70
RK0066 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 4 69
RK0067 Josef Plachetka, Houdkovice 7 68
RK0037 Jiří Tauz, Kvasiny 7 68
RK0028 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 1 68
RK0001 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 8 67
RK0038 Pavel Dvořák, Kostelec nad Orlicí 8 66
RK0039 Pavel Konvalina, Vamberk 1 66
RK0021 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 65
RK0004 Zdeňka Procházková, Jílovice 4 65
RK0014 Milena Koblicová, Vamberk 1 65
RK0061 Martin Stříhavka, Voděrady 7 63
RK0062 Václav Vaněček, Houdkovice 4 63
RK0075 Milan Koleno, Dobruška 0 63
RK0018 Dominik Hellinger, Dobruška 16 62
RK0056 Lukáš Beránek, Čestice 7 62
RK0055 Jan Beránek, Horní Jelení 7 62
RK0057 Jaroslav Beránek, Rychnov 7 62
RK0008 Vladimír Gütler, Dobruška 7 62
RK0002 Ladislav Procházka st., Jílovice 7 62
RK0023 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 4 62
RK0022 Petr Hellinger, Dobruška 4 62
RK0016 Jan Koblic st., Vamberk 4 62
RK0003 Ladislav Procházka ml., Jílovice 4 62
RK0069 Václav Vaněček, Houdkovice 4 62
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov 1 62

AM GNOL I. A TŘÍDA (42. – 54. místo)
RK0013 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 10 59
RK0029 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 7 59
RK0007 Jaroslav Suchánek, Choceň 0 58
RK0035 Milan Kotyška, Nové Město nad Metují -1 57
RK0060 Martin Nosek, Solnice 4 56
RK0058 Pavel Nosek, Solnice 4 56
RK0072 Radka Gottwaldová, Olešnice 1 56
RK0027 Aleš Kupka, Opočno 7 55
RK0046 Miroslav Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 4 55
RK0068 Jiří Prokeš, Náchod 10 54
RK0041 Jiří Kotek, Černilov 4 54
RK0078 Iva Nosková, Polom 4 53 RK0077 Věra Kubcová, Rychnov 1 53

JAKO I. B TŘÍDA (55. – 70. místo)
RK0032 Luboš Kratěna, Vodětín 4 51
RK0025 Věra Matoušková, Kostelec n. O. 4 51
RK0044 Vlasta Kotyzová, Peklo nad Zdobnicí 1 50
RK0079 Martin Koblic, Vamberk 4 49
RK0071 Petr Rudolf, Olešnice 1 49
RK0009 Martin Sosna, Dobruška 0 49
RK0053 Jaromír Novotný, Olešnice 7 46
RK0059 Milan Nosek, Solnice 4 46
RK0033 Pavel Marek, Rychnov 0 46
RK0024 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 7 43
RK0031 Roman Izák, Opočno 0 43
RK0054 Libor Hladík, Nový Hrádek 16 41
RK0074 Jiří Klossowski, Dobruška 0 40
RK0047 Ivona Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 1 38
RK0026 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 1 38
RK0019 Lucie Šmídová, Dobruška 1 38

Okresní přebor (71. – 83. místo)
RK0017 Jan Hellinger, Dobruška 4 35
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov 1 35
RK0083 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 8 31
RK0086 Michal Kain, Dobruška 10 30
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo nad Zdobnicí 7 29
RK0084 Václav Hlavsa, Dobruška 1 29
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 1 29
RK0045 Jaroslav Šitina, Byzhradec 1 28
RK0082 Pavel Marek, Javornice 4 27
RK0085 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 7 25
RK0081 Alča Dohnalová, Kostelec nad Orlicí 0 20
RK0070 Jiří Rudolf, Olešnice 7 19
RK0030 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 19

Prales (85. – 89. místo)
RK0080 Jiří Dohnal, Kostelec nad Orlicí 0 14
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 0 14
RK0088 Jaroslav Šitina, 0 10
RK0020 Milan Kotyška, Nové Město n. M. 0 7
RK0089 František Pašta, 0 7

Pořadí - družstva:

1. místo
Rodinný klan 21 234
2. místo
Vetřelci 0 204
Trávník 27 204
4. místo
Čtyřicátníci 18 202
5. místo
Struha 9 198
6. místo
Prochy Team 15 189
Rakeťáci 15 189
8. místo
Sparta Habrová 21 186
9. místo
V.I.P. pivaři 21 184
10. místo
Rampušák Team 14 182
11. místo
Sibiř 12 176
12. místo
Dukla 7 174
13. místo
Bravo triple 12 158
14. místo
Tipéři 6 141
15. místo
Šipkaři 21 135
16. místo
Blatouch Team 12 132
17. místo
Rumcajs Ole 9 124
18. místo
Píšťalky 18 84