Devátým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro deváté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Komenského 43, Rychnov) Pavel Konvalinka (RK0039). Ten měl nejvíce bodů, nejpřesnější Supertrefu. Ti, kteří deváté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru.

To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon. Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 9. kola

1. Jičín – Kostelec n. O. 2 (0:1)
2. Sobotka – Rychnov n. K. 2 (0:3)
3. Dobruška – Chlumec 0 (1:1)
4. Týniště – Police 0 (1:1)
5. Opočno – Lípa 2 (1:7)
6. Javornice – Meziměstí 1 (4:1)
7. Smiřice – České Meziříčí 2 (0:2)
8. Solnice – Kosičky 2 (1:2)
9. Zdelov – Rychnov B 1 (5:3)
10. Lukavice – Křivice 1 (2:1)

Supertrefa: 37 branek

Pořadí po 9. kole

FORTUNA:LIGA (1. místo)
RK0040 Radek Horák, Dobruška 7 75

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 8. místo)
RK0064 Jana Vaněčková, Houdkovice 11 70
RK0042 Miroslav Dostálek, Rychnov 7 69
RK0048 Radek Hanuš, Ještětice 7 69
RK0005 Jaroslav Suchánek, Potštejn 7 69
RK0006 Josefa Suchánková, Potštejn 7 69
RK0063 Michaela Křepelová, Rychnov 8 67
RK0065 Viliam Vaněček, Rychnov 8 67

FORTUNA ČFL (9. – 18. místo)
RK0015 Jan Koblic ml., Vamberk 4 66
RK0039 Pavel Konvalina, Vamberk 13 64
RK0066 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 11 64
RK0011 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 4 63
RK0010 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 4 63
RK0012 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 10 60
RK0073 Petr Kain, Dobruška 10 60
RK0037 Jiří Tauz, Kvasiny 10 60
RK0028 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 4 60
RK0007 Jaroslav Suchánek, Choceň 1 60

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (19. – 33. místo)
RK0043 František Pašta, Solnice 7 59
RK0034 Milan Kotyška, České Meziříčí 1 59
RK0075 Milan Koleno, Dobruška 0 59
RK0023 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 13 57
RK0022 Petr Hellinger, Dobruška 10 57
RK0014 Milena Koblicová, Vamberk 4 57
RK0004 Zdeňka Procházková, Jílovice 4 57
RK0069 Václav Vaněček, Houdkovice 1 57
RK0062 Václav Vaněček, Houdkovice 8 55
RK0061 Martin Stříhavka, Voděrady 11 54
RK0050 Libuše Dostálková, Rychnov 7 54
RK0067 Josef Plachetka, Houdkovice 7 54
RK0003 Ladislav Procházka ml., Jílovice 7 54
RK0052 Stanislava Krejčová, Solnice 1 54
RK0001 Božena Šulcová, Rychnov n. K. 0 54

AM GNOL I. A TŘÍDA (34. – 44. místo)
RK0038 Pavel Dvořák, Kostelec nad Orlicí 7 51
RK0016 Jan Koblic st., Vamberk 7 51
RK0035 Milan Kotyška, Nové Město nad Metují 5 51
RK0008 Vladimír Gütler, Dobruška 4 51
RK0027 Aleš Kupka, Opočno 7 50
RK0025 Věra Matoušková, Kostelec n. O. 1 49
RK0021 Petra Čtvrtečková, Náchod 7 48
RK0060 Martin Nosek, Solnice 7 48
RK0029 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 4 48
RK0072 Radka Gottwaldová, Olešnice 4 48
RK0013 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. 4 48

JAKO I. B TŘÍDA (45. – 61. místo)
RK0046 Miroslav Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 10 47
RK0041 Jiří Kotek, Černilov 4 46
RK0032 Luboš Kratěna, Vodětín 1 46
RK0078 Iva Nosková, Polom 10 45
RK0057 Jaroslav Beránek, Rychnov 7 45
RK0056 Lukáš Beránek, Čestice 7 45
RK0055 Jan Beránek, Horní Jelení 7 45
RK0058 Pavel Nosek, Solnice 7 45
RK0077 Věra Kubcová, Rychnov 1 45
RK0002 Ladislav Procházka st., Jílovice 1 45
RK0079 Martin Koblic, Vamberk 4 44
RK0071 Petr Rudolf, Olešnice 4 44
RK0068 Jiří Prokeš, Náchod 1 43
RK0044 Vlasta Kotyzová, Peklo nad Zdobnicí 7 42
RK0031 Roman Izák, Opočno 4 42
RK0033 Pavel Marek, Rychnov 4 42
RK0009 Martin Sosna, Dobruška 4 42

Okresní přebor (62. – 78. místo)
RK0018 Dominik Hellinger, Dobruška 7 39
RK0047 Ivona Jedlinský, Kostelec nad Orlicí 7 39
RK0074 Jiří Klossowski, Dobruška 4 39
RK0026 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 4 39
RK0059 Milan Nosek, Solnice 7 38
RK0053 Jaromír Novotný, Olešnice 1 38
RK0019 Lucie Šmídová, Dobruška 7 33
RK0017 Jan Hellinger, Dobruška 1 33
RK0076 Oldřich Kubec, Rychnov -2 30
RK0082 Pavel Marek, Javornice 0 28
RK0054 Libor Hladík, Nový Hrádek 4 27
RK0045 Jaroslav Šitina, Byzhradec -5 27
RK0024 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 1 26
RK0051 Bořek Krejčí, Solnice 7 24
RK0084 Václav Hlavsa, Dobruška -2 24
RK0083 Jaroslav Hanuš, Hradec Králové 5 21
RK0049 Zdeněk Kotyza, Peklo nad Zdobnicí 1 21

Prales (79. – 89. místo)
RK0081 Alča Dohnalová, Kostelec nad Orlicí 0 20
RK0086 Michal Kain, Dobruška 0 20
RK0030 Lilia Ščerbaková, Opočno 7 18
RK0085 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 1 18
RK0080 Jiří Dohnal, Kostelec nad Orlicí 0 14
RK0036 Bohuslav Šolín, Val 0 14
RK0070 Jiří Rudolf, Olešnice 1 11
RK0088 Jaroslav Šitina, 0 10
RK0020 Milan Kotyška, Nové Město n. M. 0 7
RK0089 František Pašta, 0 7
RK0087 Jiří Tauz, 0 0

POŘADÍ - družstva:

1. místo
Rodinný klan 30 201
2. místo
Vetřelci 15 198
3. místo
Čtyřicátníci 27 176
4. místo
Struha 15 174
5. místo
Trávník 18 171
6. místo
Rakeťáci 30 162
7. místo
Dukla 14 158
8. místo
Prochy Team 12 156
Rampušák Team 12 156
10. místo
V.I.P. pivaři 9 154
11. místo
Sibiř 12 152
12. místo
Sparta Habrová 21 135
13. místo
Bravo triple 21 131
14. místo
Tipéři 9 120
15. místo
Blatouch Team 6 114
16. místo
Šipkaři 15 105
17. místo
Rumcajs Ole 9 103
18. místo
Píšťalky -1 62