Prosíme vítěze, na kterého čeká sada plechovek plzeňského piva Gambrinus, aby kontaktoval naši redakci na tel. čísle 602 177 209 ohledně převzetí ceny.

V čele průběžného pořadí jednotlivců se drží Zdeněk Bachura z Olešnice v Orlických horách, jenž zatím získal 63 bodů. Na druhém místě je se ztrátou šesti bodů Lukáš Beran z Týniště nad Orlicí.

Soutěži tříčlenných týmů po pátém kole kraluje trio s názvem Bery, které má na svém kontě 153 bodů.

Výsledky zápasů 5. kola

 1. Dobruška – Libčany (0:2) 2
 2. Chlumec – Rychnov (5:2) 1
 3. Třebeš – Kostelec (1:1) 0
 4. Týniště – Náchod B (0:2) 2
 5. Třebechovice – Doudleby (2:2) 0
 6. Javornice – Lípa (2:1) 1
 7. Solnice – Opočno (1:2) 2
 8. Albrechtice – Kosičky (3:0) 1
 9. Vamberk – Borohrádek (4:4) 0
10. Lukavice – Petrovice (7:0) 1

Supertrefa: v 10 zápasech padlo 41 gólů

Průběžné pořadí po 5. kole

LIGA MISTRŮ (1. – 10. místo)
RK0073 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 7 63
RK0034 Lukáš Beran, Týniště n. O. 7 57
RK0066 Miloš Matoušek, Kostelec n. O. 10 51
RK0011 Zdeňka Procházková, Jílovice 10 51
RK0042 Jan Beránek, Horní Jelení 7 51
RK0040 Jaroslav Beránek, Rychnov n. K. 7 51
RK0041 Lukáš Beránek, Čestice 7 51
RK0036 Miroslav Nuska, Týniště n. O. 7 51
RK0056 Miloslav Jedlinský, Kostelec n. O. 10 48
RK0027 Josef Plachetka, Houdkovice 10 48

EVROPSKÁ LIGA (11. – 20. místo)
RK0072 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 7 48
RK0008 Jiří Klossowski, Dobruška 7 48
RK0009 Milan Koleno, Dobruška 7 48
RK0063 Jiří Tauz, Kvasiny 7 48
RK0002 Jaroslav Gütler, Hradec Králové 4 48
RK0054 Milan Kotyška, České Meziříčí 2 46
RK0020 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 10 45
RK0029 Jana Vaněčková, Houdkovice 10 45
RK0071 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 7 45
RK0067 Tomáš Matoušek, Kostelec n. O. 7 45

FORTUNA LIGA (21. – 30. místo)
RK0028 Martin Střihavka, Voděrady 7 45
RK0075 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 4 45
RK0038 Josef Albrecht, Týniště n. O. 10 42
RK0024 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 10 42
RK0023 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 10 42
RK0059 Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z. 7 42
RK0077 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 4 42
RK0001 Vladimír Gütler, Dobruška 1 42
RK0064 Zdeněk Lohniský, Týniště n. O. 13 39
RK0037 Jiří Budula, Týniště n. O. 10 39

NÁRODNÍ LIGA (31. – 40. místo)
RK0051 Miloš Šenkýř, Dobruška 10 39
RK0030 Viliam Vaněček, Rychnov n. K. 10 39
RK0022 Václav Vaněček, Houdkovice 10 39
RK0035 Ladík Beran, Týniště n. O. 4 39
RK0017 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 4 39
RK0050 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 0 38
RK0089 Martin Nosek, Solnice 7 37
RK0092 Josefa Suchánková, Potštejn 7 37
RK0093 Jaroslav Suchánek, Potštejn 4 37
RK0052 Roman Izák, Opočno 13 36

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (41. – 50. místo)
RK0068 Bořek Krejčí, Solnice 10 36
RK0047 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 7 36
RK0061 Pavel Konvalinka, Vamberk 7 36
RK0044 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 4 36
RK0078 Libor Hladík, Nový Hrádek 4 36
RK0048 Miroslav Jedlinský, Rychnov n. K. 4 36
RK0070 František Pašta, Solnice 1 36
RK0003 Martin Sosna, Dobruška 1 36
RK0085 Jakub Sedlák, Zdelov 13 34
RK0015 Jan Hellinger, Dobruška 7 33

DIVIZE (51. – 60. místo)
RK0062 Pavel Marek, Rychnov n. K. 7 33
RK0058 Pavel Marek, Javornice 7 33
RK0057 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 4 33
RK0031 Václav Procházka, Týniště n. O. 4 33
RK0014 Dominik Hellinger, Dobruška 1 33
RK0033 Michal Procházka, Týniště n. O. 1 33
RK0021 Iva Nosková, Polom -2 33
RK0018 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 32
RK0088 Milan Nosek, Solnice 7 31
RK0091 Jaroslav Suchánek, Choceň 4 31

KRAJSKÝ PŘEBOR (61. – 70. místo)
RK0065 Ladislav Provazník, Týniště n. O. 4 30
RK0076 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 4 30
RK0039 Jaroslav Valenta, Týniště n. O. -2 30
RK0049 Radek Horák, Dobruška 4 29
RK0095 Jaroslav Preclík, Přepychy 7 28
RK0006 Oldřich Čtvrtečka, Náchod 7 27
RK0098 Milan Konopka, Rokytnice v O. h. 7 27
RK0012 Ladislav Procházka, Jílovice 7 27
RK0016 Honza Dohnal, Kostelec n. O. 4 27
RK0043 Martin Koblic, Vamberk 4 27

OKRESNÍ PŘEBOR (71. – 80. místo)
RK0069 Stanislava Krejčová, Solnice 4 27
RK0026 Jiří Prokeš, Náchod 4 27
RK0007 Petr Kain, Dobruška 1 27
RK0079 Jan Koblic ml., Vamberk 4 25
RK0082 Vladimír Dohnálek, Rychnov n. K. 1 25
RK0097 Jiří Fišer, Týniště n. O. 1 25
RK0013 Lucie Šmídová, Dobruška 4 24
RK0019 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 1 24
RK0010 Ladislav Procházka st., Jílovice 1 24
RK0055 Miloslav Broulík, Kostelec n. O. 7 22

OKRESNÍ SOUTĚŽ (81. – 90. místo)
RK0086 Jaroslav Čestický, Zdelov 4 22
RK0087 František Vlasák, Zdelov 4 22
RK0032 Jiří Hlaváček, Týniště n. O. 1 21
RK0081 Milena Koblicová, Vamberk 4 19
RK0074 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 7 18
RK0060 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 1 18
RK0025 Václav Vaněček st., Houdkovice 1 18
RK0096 Michal Kain, Dobruška -2 16
RK0005 Petra Čtvrtečková, Náchod 1 15
RK0045 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 1 15

PRALESNÍ LIGA (91. – 97. místo)
RK0083 Jaroslava Koblicová, Rychnov n. K. 4 13
RK0004 Petr Hellinger, Dobruška -1 13
RK0053 Lilia Ščerbaková, Opočno 1 12
RK0046 Michaela Jedlinská, Rychnov n. K. -2 12
RK0084 Jana Katzerová, Rychnov n. K. 1 10
RK0080 Jan Koblic st., Vamberk 1 10
RK0090 Pavel Nosek, Solnice 7 9

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (98. místo)
RK0094 Pavel Vacek, Dobruška 4 7

PRŮBĚŽNÉ POŘADÍ SOUTĚŽE TÝMŮ

Bery 21 153
Sousedé z ulice 18 147
Sporťáci 27 129
Rampušák team 6 126
Dukla 15 123
Gambrinus 30 123
Dubáci team 18 111
Tipéři 9 102
Prochyteam 18 102
Starý páky 8 98
Primátor 15 93
Rumcajs Ole 15 93
Šipkaři 12 90
Bandaska 6 87
Trávník 9 84
Sibiř 9 78
Zdelováci 21 78
Bravo Team 21 77
Dukla B 12 71
Rakeťáci 7 55
Struha 9 54
Draha 6 48