Lídr tabulky z Deštného si v 10. kole okresního přeboru II. třídy doma poradil s Lukavicí (4:1).

Deštné – Lukavice 4:1 (2:1). Branky: 18. 89. Práza, 44. Macháček, 82. Rýdl – 37. Kalousek .

Černíkovice – Žďár 7:3 (4:3). Branky: 7. a 26. Plašil, 41. Kravets, 44. Vašata, 61. Stodůlka, 66. a 85. Rýznar – 4. Václavík, 20. Veselka, 25. Kafka.

Dobruška B – Rychnov B 1:4 (0:2). Branky: 75. Krajňák (pen.) – 9. Jan Jedlinský, 11. Čech, 59. Jak. Jedlinský, 88. Vavera.

Kostelecká Lhota – Kostelec B 1:3 (1:1). Branky: 11. Rešl – 27. Sejkora, 52. O. Plocek, 63. L. Plocek.

Doudleby – Křivice 3:0 (2:0). Branka: 1. Luňáček, 16. Hudousek, 56. Chaloupka.

Albrechtice – Častolovice 3:3 (1:2), pen: 9:8. Branky: 20., 61., 79. Duha – 10. Vítek (pen.), 34. Bartoš, 73. Brandejs.

Zdelov – Borohrádek 1:2 (0:0). Branky: 84. Bodlák – 64. Brendl, 78. Bílek.

Tabulka:
1. Deštné 10 9 0 1 0 47:16  28
2. Borohrádek 10 8 1 0 1 31:16  23
3. Rychnov B 10 7 0 1 2 41:18  22
4. Černíkovice 10 6 1 0 3 33:19  20
5. Častolovice 10 5 1 2 2 31:17  19
6. Doudleby 10 6 0 0 4 20:19  18
7. Zdelov 10 5 0 1 4 24:23  16
8. Lukavice 10 2 3 1 4 24:23  13
9. Kostelec B 10 3 2 0 5 18:17  13
10. Dobruška B 10 3 0 1 6 14:35  10
11. Albrechtice 10 2 1 0 7 19:26  8
12. Žďár 10 2 0 1 7 18:44  7
13. K. Lhota 10 1 1 1 7 15:32  6
14. Křivice 10 1 0 1 8 12:40  4

Okresní přebor III. třídy

České Meziříčí B – Labuť Rychnov 3:3 (0:2), pen: 2:3. Branky: 70. a 90. Fiala, 74. Slánský – 26. M. Mondík, 43. a 89. Müller.

Dobré – Doudleby B 7:2 (2:1). Branky: 22. a 55. Dostál, 31. a 79. Němeček, 60. a 72. Pohl, 80. Nosek – 35. Čejpa, 67. Kovaříček.
Vedoucí Dobré nemělo doma s rezervou Doudleb žádný problém.

Roveň – Petrovice 2:3 (1:2). Branky: 43. Havlena, 55. Skopový – 10. a 76. Schober, 12. Krejcar.

Voděrady – Vamberk B 3:1 (2:0). Branky: 8. Brich, 25. a 70. Koráb – 55. Bakus.

Křovice – Solnice B 2:3 (1:1). Branky: 19. Moravec, 89. Šereda – 35. Kubec, 66. Zima, 75. Drašnar.

Tabulka:
1. Dobré 9 7 2 0 0 33:9  25
2. Voděrady 9 7 1 1 0 33:11  24
3. Křovice 9 2 2 2 3 16:16  12
4. Petrovice 9 3 1 1 4 16:22  12
5. Labuť RK 8 2 2 1 3 25:24  11
6. Solnice B 9 2 1 3 3 20:24  11
8. Roveň 9 2 1 2 4 21:27  10
7. Vamberk B 9 3 0 1 5 17:23  10
9. Č. Meziříčí B 9 1 2 2 4 16:31  9
10. Doudleby B 8 2 1 0 5 13:23  8

Okresní přebor IV. třídy

Rokytnice – Lípa B 8:0 (4:0). Branky: 20. Daniel, 26. a 65. Stašov, 34. a 39. Houser, 53. Cit, 69. Kunc, 85. Hruška (pen.).

Kostelecká Lhota B – Domašín 5:2 (3:1). Branky: 6., 44., 57. Suchý, 18. Rypal, 85. Vrba – 13. Průša (pen.), 80. Rypal (vl.).

Slatina – Čermná 5:1 (1:1). Branky: 2. Michalička, 68. Bednář, 72. Svoboda, 76. Fujdiak, 87. Mazák – 38. Absolon.

Dobruška C – Olešnice 11:0 (5:0). Branky: 4., 20., 25., 28. Petera, 31. Balek, 48. Zrzavý, 54. Forejtek, 60. Lemfeld, 70. Navrátil, 72. a 78. Veverka.

Tabulka:
1. Rokytnice 7 7 0 0 0 32:4  21
2. Slatina 8 5 1 0 2 27:11  17
3. Dobruška C 8 5 0 0 3 33:21  15
4. Domašín 8 4 0 0 4 22:22  12
5. K. Lhota B 7 4 0 0 3 17:18  12
6. Lípa B 8 3 1 0 4 30:26  11
7. Javornice B 8 2 1 1 4 22:24  9
8. Čermná 8 2 0 2 4 16:15  8
9. Olešnice 8 0 0 0 8 8:65  0